Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

luly3
6. feb 2015

@diska ďakujem moc idem mu písnuť 🙂 pekný deň

franzziska
6. feb 2015

@evadek ano vacsinou ze to byvaju maximalne duchova a potom je na tebe aku mas psychiku a kukas furt na test pod svetlom ci vidis dobre a ci zle 😀 😀 no ale citala som raz ze 1 babe ukazalo ducha uz na 5dpo....ale asi kazde telo je ine a ona hned mala narast hcg....ja si budem ista az ten 14ty den...ale ty kludne mozno aj mozes ked hovoris ze tvoje babo bolo "vacsie" ako nase 🙂

luly3
6. feb 2015

@franzziska ahoj aj mne ukázal test na 5 deň // ducha a každým dňom silnel 😉 na 9 deň som mala už krásne // kolajničky a vkladali mi 3 dňové embryo dnes je s toho 3,5 ročný chlapček 😀
a zasa sa pridávam k vám do klubu snažiliek ideme sa pokúsiť o súrodenca, chcela by som to spáchať v marci len som zvedavá čo mi Stelc odpíše 😀 😀 😀 či bude mať na nás čas

haimi
6. feb 2015

@franzziska @silvia545 @evadek Baby, co sa s vami deje,stale na vas myslim a tu nejake ticho 😉

bergalm
6. feb 2015

veru aj ja to tu sledujem a cakam ,ktora da prva pozitivnu spravicku,ze je to tam 🙂 🙂 🙂 🙂 sme asi viacej nedockave ako tie,ktore maju testnut ,to je sranda....

evadek
6. feb 2015

@haimi uz mi je lepsie...sice ma boli brucho..ale uz len rano...ako keby to vzdy po crinone-davke progesteronu utlmim....a menzes je len potlacany..neviem...
dnes mi je inak aj od zaludka vselijak...na lavej strane ma boli viac...
neviem..mozno zajtra skusim..mam 10 den...strach je hrozne velky...

evadek
6. feb 2015

@bergalm my sme asi vystrasene....teda ja osobne urcite...bojim sa🙂

evadek
6. feb 2015

@franzziska ja mam zajtra 10 den..testovat mam na 12..tak uvidim...kedy budem..ci odvazim zajtra...

silvia545
6. feb 2015

@haimi
@evadek baby moje,,no zabijete ma,ale ešte som netestlaaa 😀 😀 ms nikde,tak dúfam,že je to dobré znamenie,bruško pobolieva ale menej ako predošlé dni 😉

silvia545
6. feb 2015

@bergalm tuším máš aj pravdu 😀 😀

bergalm
6. feb 2015

@evadek myslim,ze asi kazda je vystrasena,no u mna zvedavost bola silnejsia a na 7den po KET uz bola ciarka i ked som bola zmierena,i s negativnym vysledkom tak vsetkym Vam zelam vela stasticka 🙂

evadek
6. feb 2015

@silvia545 inak Ivi..tak isto som na tom ja..vcera bola bolest najintenzivnejsia..aj predvcerom..dnes to je lepsie...odvaha nikde😀
Mysliiiim na teba cely den..nestikuta sa ti?🙂

bergalm
6. feb 2015

Dobre si pametam ako mi bilo srdce a ako som so strachom cakala tych par minut kym sa objavi na teste nieco,veru ale ta neskutocna radost a slzy mojho manzela od radosti to je proste chvila na nezaplatenie a vsetko to zle v tom okamihu zmizlo...Fakt bodajby ste kazda jedna toto mali moznost zazit tfuj tfuj tfuj drzim moooc paluchy

silvia545
6. feb 2015

@evadek 😀 😀 ved aj ja som mala intenzívnejšie bolesti do toho 10 dňa po ET a teraz len mierne 😉 nie nečkalo sa mi,,nemá asi kedy,,hlavu mám od včerajšku ako v kýbli 😀 😀

evadek
6. feb 2015

@silvia545 boli ta hlava????..mna neuveritelne posledne dva dni ju mam taku bolestivu...a mna nikdy nebolieva hlava..vcera vecer som studovala lieky,ze kde to je nezidauci ucinok..sila...

evadek
6. feb 2015

@bergalm toto bude i mna...si to uz predstavujem ako sa bojim...nad testom😀

silvia545
6. feb 2015

@evadek nie nebolí,,len ma motá 😀 včera som si musela ísť až ľahnúť,čo som bola ako pod vplyvom niečoho 😀 a dnes od rána znovu motanica,tak som ledva dopiekla lokše a hned pálila do postele 😉

silvia545
6. feb 2015

@bergalm dakujeme 😉 ved toto ,že tam je ten strach,,ale dúfam,že zajtra ho už prekonám 😀

evadek
6. feb 2015

@silvia545 to znie naaaaadejneeeee🙂mne ide prasknut od bolesti..hlavne vecer...

ingrid0105
6. feb 2015

@haimi podozrivo čušia, že? určite sa vytešujú že ms nechodí a možno aj z pozitívnych testov na tajnáša 😀

andy175
6. feb 2015

Ahojte baby!!!! všetkým Vám moc držím palce!!! ja sa znovu chystám do Brna teraz vo februári po takmer dvoch rokoch. Prvý krát sa mi tam podarilo otehotnieť (ale radosť sa skončila v 10. tt). Takže teraz idem znovu a verím, že koniec budu úspešnejší :D Pekný deň

evadek
6. feb 2015

@ingrid0105 ....MS nechodi...ťttest netustujem este..a cez iui..ms neprisla a teho som nebola:(..takze ms nie je znak,ze som tehu....tlmia to u mna hormony....

dejna0412
6. feb 2015

Dievčatá chcem sa Vás spýtať,ze existuje niejaka infúzia ktorú si môžete dať pred transferom ???viete ako sa vola?no a ci má niektorá z Vás s ňou skúsenosť?dakujem Vám ;)

evadek
6. feb 2015

@dejna0412 intralipidy..skusenost nemam osobnu..dava sa ak mas problem s reprodukcnou imunitou...cytokiny...nk-bunky..protilatky..

diska
6. feb 2015

@evadek
@silvia545 vzrusujuca debata 😀 mna tak velmi bolela hlava po vklade,som pisala v panike Marcelovi,ze sa bojim co to je ,on ze klid a mam si dat paralen aj 2 naraz 😀

evadek
6. feb 2015

@diska takze to robia lieky..svine...😀
hahahaha..ano to je😀

silvia545
6. feb 2015

@ingrid0105
@diska ale to tu s
@evadek napíname čooo??? 😀 😀

ingrid0105
6. feb 2015

@silvia545 no ako gumu v gaťoch 😀

evadek
6. feb 2015

@ingrid0105
@silvia545
@diska ale ja osobne nechcem napinat..no na test nemam odvahu😀akonahle testnem..vysledok dam sem vediet...uf

silvia545
6. feb 2015

@ingrid0105 😀 😀
@evadek nechceš,ale napínaš 😀 zajtra by si už mohla mať niečo na teste,,mala si PK 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre