Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
6. feb 2015

@silvia545 ja viem...ved uvidim co bude zajtra🙂
idem sa cestou z prace zastavit v lekarni kupit testy🙂

silvia545
6. feb 2015

@evadek tak kúp tie správne s 2 // 😉 verím,že aj ja ich mám doma 🙂

evadek
6. feb 2015

@silvia545 si mam tak pytat?😀.ze nech mi ine ani nepredavaju😀

gagirl
6. feb 2015

@evadek drzim palce nech su na teste //..drz sa..

silvia545
6. feb 2015

@evadek 😀 tak tak presne 😀 😀

franzziska
6. feb 2015

@ingrid0105
@haimi nečušime ale sme pracovne zaneprazdnene 😀 no ja osobne sa tesim...ked spomínate tu MS lebo ta mala dojst pred 5 dni a nic este...

evadek
6. feb 2015

@gagirl dakujem🙂

evadek
6. feb 2015

@franzziska tak menzes nic nezarucuje..pri iui som mala 4 dni po menzese...tehu test biely....aaaa menzes prisiel az po vysadeni hormonov-utrogestan...crinone a pod.

evadek
6. feb 2015

@silvia545 ...ja si vravim,ze vsak mame este 4 zamrazene...ale nie j mi vsetko jedno...viem,ze do noveho kola by som musela riesit imunitu,stitku...a minimalne dva mesiace pockat...

franzziska
6. feb 2015

@evadek tak kazda sme ina 🙂

evadek
6. feb 2015

@franzziska to ano...tak ale informovali ma aj ine baby...ze meskajuci menzes nie je zatial ziaden dovod k radosti:(..uz mi meska..ale som realistka..pokial neuvidim dve ciarky...tak netesim

silvia545
6. feb 2015

@evadek mrazáčikov nechaj teraz tak len pekne,,teraz si budeš užívať tehu 😉 a o niekolko rôčkov si pôjdeš po mrazáčikov 🙂

evadek
6. feb 2015

@silvia545 kiez by🙂..ja ich mozem kluuuudne tak nechat a prist o dva roky🙂

franzziska
6. feb 2015

@silvia545
@evadek
baby vy chcete riesit aj dalsie deti? uz nad tym rozmyslate? teda ja neviem ako sa budem citit neskor...keby boli idealne podmienky tak mam deti aj 4...ale kvôli financiam v ktorých clovek na SVK zije a zdravotnym komplikaciam budem stastna aj za to 1 babo...aj ked viem ze budem sa citi pre viac.....

evadek
6. feb 2015

@franzziska samozrejme...aj tri ak Boh da🙂 ...sme z troch sestier..nikdy sme nemali vsetko..a bola som stastna...🙂..urcite dve deti by som chcela..🙂
Ale jasne..najprv chcem jedno😀

franzziska
6. feb 2015

@evadek hm viem aj tie prasule sa nejako najdu...keby len to zdravie bolo idealne...len pre moje telo je tehotenstvo rusivy stav 😖 tak sa bojim pokušat osud.....

evadek
6. feb 2015

@franzziska ano..v takychto problemoch je to ine..netreba riskovat..

haimi
6. feb 2015

@evadek zajtra podla mna uz urcite nieco na teste bude, ja som na10 den mala dost viditelnu ciarku 🙂

evadek
6. feb 2015

@haimi uvidim...aj kolegyna co je uz na materskej mi radila 10 den ,ze mala viditelnu ciarku...

haimi
6. feb 2015

@franzziska
@evadek ja som ms dostala ako hodiny a mohla som jest progesteronu kolko som chcela. Len som citila, ze ma bolelo viac brucho a spustala sa pomalsie, asi telo bojovalo 😉

evadek
6. feb 2015

@haimi a aky druh si mala?...utros?

haimi
6. feb 2015

@evadek crinone

haimi
6. feb 2015

@evadek ale marcel hovoril, ze ucinnou latkou je 1crinone denne cca 4-0-4 utros

evadek
6. feb 2015

@haimi ten mam aj ja...ale pri utrosi ked som mala 2-0-2 som vzdy menzes dostala az po vysadeni utrosu...

haimi
6. feb 2015

@evadek aha, tak pokial uz mas skusenosti, tak mozno tvoje telo funguje inac. Ale vsetko je este otvorene 😉

silvia545
6. feb 2015

@franzziska jedno dieťa mám 🙂 teda dieťa dospelú dcéru,,druhé mám v nebíčku a tretie verím,že je na ceste 😉 či je to mooc???alebo čo by som tak chcela od života 😕

silvia545
6. feb 2015

@ingrid0105
@evadek já dnes asi skončím na psychiatrii 😀 😀 😀 toto je fakt už na mňa veľa 😀 😀

evadek
6. feb 2015

@silvia545 aleeeeeeeeeeeeee nieeeeeeeeeee...neskoncis😀

franzziska
6. feb 2015

@silvia545 jasne ze to nie je moc..ja som sa pytala ze ci planujete dalsie..lebo ja by som chcela velmi...ale tak zivot si vybera inak....len som nepochopila ten tvoj smajlik v sprave zacudovany
a co je vela pre teba? 😀

tixx
6. feb 2015

@evadek drzim palceky na testik tebe aj ostatnym babam, co budu teraz testovat, nech si vsetky najdete krasne // 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre