Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
12. feb 2015

baby caute,ja som nestastnik 😝 je mi zle grckam,kaslem ,horucka,asi neaka viroza alebo chripka,chuda to moje male,ako casto mozem paralen? kazdy 6h?

zwalsh
12. feb 2015

@diska skús homeopatika mne zabrali len treba vydržať lebo zaberú pomalšie ak si myslíš že chrípka daj si oscilo a ak nádcha a kašeľ tak homogene a arnica Montana riedenie 30 Ch všetko byliny a oscilo nejaký extrakt z kačky. Mne zabral a bola som 3 dni pred pôrodom držím palčeky

dalida
12. feb 2015

@diska ☹ myslim, ze paralen aj kazde 4 hodiny, nie som si ista... Skusenosti ako @zwalsh nemam. Nech ti to cim skor prejde.

diska
12. feb 2015

@zwalsh
@dalida najhorisie je to,ze aj tak v sebe nic neudrzim,tak momentalne su asi lieky zbytocne.

evadek
12. feb 2015

Takze dievcata len v skratke...volala mi i druhej moja mudr. Ze hcg mam cez 3000 -15 den inak po vklade..Takze mam prist do Kocha..maju tam nejake specoal.sono..pozru to..z3 hcg je vysoke a je to zvlastne..ze ak to nebude dobre budu ma musiet hospitalizovat..Takze tam boli traja mudr. inak velmi zlati...10 min. ma pozerali..na konec nasli vzadu maternice nejaky naznak tehu..ale nie je to 100 Perc. A vzhladom k nalezu na pravej strane..bolestiam..a vysokemu hcg mam ist na krv v sobotu..ak stupne raz tolko je to na dobrej ceste..a potom v pondelok...nervy v kybli

ingrid0105
12. feb 2015

@silvia545 heje hej uz ocakavam mrchu kazdym dnom 🙂

speranza1
12. feb 2015

@evadek ahoj moja...vsetko bude v najlepsom poriadku....prevelmi ti drzim palce... 😵

silvia545
12. feb 2015

@evadek júúj moja to je krásne vysoké hcg,,to budú dvojky 🙂 😉

silvia545
12. feb 2015

@ingrid0105 už som nedočkavá aj za teba 😀

lemoni86
12. feb 2015

@evadek moja velmi ti drzim palce, take bolesti zeny zvyknu mat...citala som ze su horsie ako kramy...podla mna ta len zbytocne strasia...hcg mas krasne, bude to dobre , neboj...babatko sa zahryzkava a ti len dava najavo ze tam je 🙂 telo sa ti prisposobuje ... Zelam ti pevne nervy do tej soboty tfuuuuuuj 🙂

lemoni86
12. feb 2015

@diska chudatko, som pocula ze je nejaka viroza teraz, prajem skore uzdravenie... 🙂

haimi
12. feb 2015

@evadek moja drzim palce, verim ze to dobre dopadne 😉

zuzu1108
13. feb 2015

@evadek Evi ja si myslim ze je vsetko v poriadku. Ved hcg mas krasne vysoke. Az moc vysoke by som povedala 😉 . Ja som mala na 14ty den len 360. Drzim paste 🙂

tlucka
13. feb 2015

Juuj kočky, dnes mám depku ako sviňa. Som 4 deň po KET a hlava ma bolí ako zvyčajne pred menzesom.. ☹ Asi ma porazí...

renitr
13. feb 2015

@evadek drzim ti palce aby to dobre dopadlo a pekne sa to tehu potvrdilo 😉

evadek
13. feb 2015

@zuzu1108 ved to,ze hcg je horna hranica...a oni su vyplaseni,ze nad 1000 jednotiek je uz nieco vidiet...a ja mam prilis vysoke...a skoro nic....no uvidime odbery cez vikend...
dakujem

evadek
13. feb 2015

@renitr dakujem.🙂

speranza1
13. feb 2015

@tlucka aj mna stale bolela... A nebol to ziaden priznak..ani pri uspechu a ani pri neuspechu.... Uvidis, bude to v najlepsom poriadku☺

mimika1973
13. feb 2015

@tlucka to je tvoj posledny KET z toho IVF? 4.den este nic neznamena, brusko pobolieva ci nie? drzim paluchy!!!

mimika1973
13. feb 2015

@evadek kolko ti vkladali embryjok? jedno, dve?
Hoci aj jedno, vies, mohlo sa rozdvojit na dve!!!! za to asi to vysoke hcg moze byt tiez...len cakat a za par dni uvidia co a ako, aj sono bude presnejsie uz...drz sa moja, su to stresy, ja viem! 😒 V 6 ci 7 tt sono je uz dost presnejsie na embryjko a aj srdiecko niekedy....
Mas OHS vajecnikov ci nie? su zvacsene? z toho tiez moze byt ta bolest akoze....

tlucka
13. feb 2015

@speranza1
@mimika1973
Kočeny, dnes ma fakt prepadá panika, a to som si povedala, že budem kľudná... Nejako mi to nejde. Takto ma vždy hlava bolí pár dní pred menzesom. Viem, že mi nič iné nezostáva, len čakať... Brucho nebolí, sem tam nejako čudne vaječníky zabolia, aj keď prakticky nemajú prečo, keďže to bol KET 😀 😀 Ešte máme zamrazené 1 embryo, ale Marcelovi som povedala, že tento rok ho na sále už nechcem vidieť 😀 😀

evadek
13. feb 2015

@haimi ja dufam,dakujem...strasne zly den to bol...to hcg ich vystrasilo..ale ja dufam,ze to bude ok..Moja mamina toto iste prezivala so mnou...jej chceli spravit aj kyret...a s neprosperujuceho tehotenstva som JA🙂 Takze maminka to vcera so mnou velmi prezivala...a povedala,ze to bude dobre...tak hadam bude...🙂
Hadam sa len to decko neposlusne hra na schovavacku😀

evadek
13. feb 2015

@lemoni86 dakujem...ale vraj vysledky budem vediet az v nedelu..🙂 ..toto mi robit..to je hrozne..praveze im sa ta velka vyska hcg nezda...ale ja som to pozerala 3200 je maximum na 15 den po ivf...ja mam 3 040..ja viem,ze optimum je okolo 1 000 ...ale dufam,ze to bude ok...co uz..oni sa drzia toho , ze pri 1 000 uz musi byt nieco vidiet...

evadek
13. feb 2015

@silvia545 dakujem ti..radsej dvojky...ako mimo a ine zalezitosti...cim ma strasia..dakujem aj za srdiecko...🙂 si strasne zlata...)...si strasne dobry clovek...kt. si zasluzi aby mu to uz vyslo...)

evadek
13. feb 2015

@speranza1 dakujem Speri🙂 ...dufam,ze aj tvoje deticky sa maju ok...a hematom uz nestrasi...

martinkaba12014
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka_1
13. feb 2015

@evadek Ak nemas daleko do Brna, chod na ultrazvuk k nim. Je tu zopar tehuliek, co ich bezni gyndosi poriadne naplasili a nakoniec bolo vsetko OK. Viem, ze sa strachujes, ale mysli aj na moznost, ze je vsetko ako ma byt. Drzim palce!

evadek
13. feb 2015

@mimika1973 vkladali jednu blastocystu...Povedali,ze ta bolest je reakca vajecnikov..ze to nie je typicky ohss...ale ze to odoznieva stale ...
Ze ta bolest pokial nie je cely den je v poriadku...🙂
Su to strasne stresy..hlavne ked pri takom vysokom hcg moze byt aj obal prazdny a nic tam....ja neviem...nech je uz nedela..🙂

evadek
13. feb 2015

@lienka_1 zvazujem to,ze by sme tam buduci tyzden vybehli..🙂..len dolezite je aj hcg aby teraz nezblblo...a pekne stupalo...

lienka_1
13. feb 2015

@evadek Drzim silno palce, aby bolo vsetko v poriadku 😉 Ja byt v Blave, urcite idem do Brna. Jednej zienke dokina po ultrazvuku rovno papiere na kyret davala a v Brne bolo vsetko Ok. Teraz je uz v druhej polke tehu. Keby pocuvla normalnu gyndosku, tak radsej ani nemyslim.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre