Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

silvia545
14. feb 2015

@evadek ahoj,,ako sa dnes máš?dúfam,že bolesti ustúpili 🙂

ingrid0105
14. feb 2015

@speranza1 boze to co sa ti deje??? prosim toho tam hore aj za teba aj za deticky aby vam dal silu vydrzat 😔 lekari ani nemaju predstavu co ta to stalo usilia ze si teraz tehotna a on vezme zeleza?! vsak to je proti zdravemu rozumu. Posielam objatie a pevne nervy, nedaj sa a ver len v to najlepsie

zibi
14. feb 2015

@evadek no hadam mas pravdu 😔 momentalne som v stave ze uz sa mi do toho vobec nechce
dali sme si ziadost na adopciu .... 😵 mna uz nebavi toto, ved je to o zivot. a mozno je toto moja cesta neviem 😖 🙂

zibi
14. feb 2015

@santeema drzim palce nech vsetko dobre dopadne 😵 😵 😵 zazraky sa deju 😲 😵
na ten svoj asi musim pockat 🙂

sarasota
14. feb 2015

@speranza1 silno presilno stiskam palceky a modlim sa nech ten hore stoji pri vas. Posielam srdenko a velke objatie .

santeema
14. feb 2015

@zibi dik velmi pekne🙂, inak aj my sme uz uplne vpredu v ziadosti na adopciu, mozno aj to pomohlo🙂

zibi
14. feb 2015

@santeema a budete si brat aj babo keby ze vam daju ? ?

evadek
14. feb 2015

@zibi faaaaaaaaakt?..ved to je skvela sprava Zibinka..maminka budes tak ci tak🙂...a mozno ked sa sustredis na riesenie adopcie podari sa prirodzene...to je casty pripad.)

evadek
14. feb 2015

@silvia545 ahoj SIlvi..dnes mi volali od mudr. ..Hch mam cez 6 000..tak hadam buduci tyzden na sone sa uz nieco objavi...A bolesti ustupili...sem tam ma este prepadnu...ale to je chvilkove...SKor mam pocit, ze zacinaju nevolnosti..zaludok mam na vode🙂
A ty ako?...ako sa mas?

silvia545
14. feb 2015

@evadek júúúj tak na takúto správičku som čakala,,až mi srdiečko podskočilo,,tešíííím sa s tebou veľmi ani si nevieš predstaviť ako 🙂 😉 😀 jááj ty budeš mať na 100 % dvojky 😀
ja sa mám fajn,,čerpám sily do daľšieho boja 😀 a teraz dúfam,že už konečneeee posledného a úspešného 🙂 😉

lemoni86
14. feb 2015

@evadek to je paradna sprava, tak gratulujem tehula a nech mas pohodove tehu 🙂
@speranza1 ach speri, drzim ti palce nech to trapenie uz pominie, nech tvoje babatka su v poriadku..inac to ti v nemocke dali aspon nejaku infuziu na zastavenie krvacania? Alebo nejaky liek ? A ze si takto zkratena...nebude lepsie zasit krcok? Tiez by bolo fajn keby si lezala s vyvysenou panvou :-/...

evadek
14. feb 2015

@silvia545 dakujem🙂..tak uz nech sa na sone len ukaze..lebo mudr. zas zacnu vymyslat...a to mi na psychike nepomaha..ale zas som trosku kludnejsia🙂
Aaaale co by...uz idem konecne tabulkovo..😀
A s Machacom ste uz dohodnuti?...ze kedy to vypukne znova?🙂..budem ti strasne drzat palce...🙂

evadek
14. feb 2015

@lemoni86 dakujem..hadam sa uz buduci tyzden nieco na sone ukaze...pondelok budem 19 den po vklade...takze ko koncu tyzdna nech tam uz nieco je...🙂

silvia545
14. feb 2015

@evadek ukážu sa uvidíš 😀 😀
ja idem do Brna 2.3. tak som zvedavá čo vyhúta na tie moje vajká 😕 a hned ak dovolí by som v marci začala 😉

evadek
14. feb 2015

@silvia545 to by bolo super🙂 ...a uz si skusala stimulku cisto merionalom?..je drahsi..ale vraj injekcie su ucinejsie ako tabletky...ale zase to je urcite individualne...
SOm zvedava aku stimulku ti usiju..🙂...tesim sa...🙂

silvia545
14. feb 2015

@evadek čisto s merionalom som nemala,,predtým som mávala gonal,merional 😉 to som zvedavá aj ja 🙂

gagik
14. feb 2015

@speranza1 kasli na doktorov nech si trepu co chcu, hlave sa snaz byt co najviac v klude. Drzim palce!

evadek
14. feb 2015

@silvia545 ono kazdy cyklus je iny...🙂..som zvedava ako to u teba teraz vypali🙂

haimi
14. feb 2015

@evadek super sprava, tak sa pekne ukludni a tes sa 🙂 buduci tyzden uz urcite nieco bude vidiet. Ale pokial bude len vak bez plodu tak nestresuj, ja som 5tt+3 tiez mala len vak.

haimi
14. feb 2015

@silvia545 a ako si reagovala na gonal?

evadek
14. feb 2015

@haimi dakujem za ukludnenie...dufam,ze sa to rozbehne..uz som tiez 5 tt...ale ja mam kratky cyklus..len 25 den...tak ja neviem co sa nic neukazuje...

santeema
14. feb 2015

@zibi ja som to tak planovala, ze nechcem aby maxik zostal sam a chcela som pre neho nejakého partaka. no prihodilo sa to prirodzene, s cim som absolutne neratala. uvidíme, ako dopadne toto tehotenstvo, ale poviem ti ak bude vsetko ok, tak na dalsie male babo si netrufam, budem mat dost aj tych mojich dvoch🙂. lebo maly ma len 1 rok a 7 mesiacov a ked bude k nemu dalsi krpec, tak je to dost namahave na energiu, cas....ja totiz robim na plny uvazok, lebo vsak peniazky treba vzdy a zamestnavatel mi to umoznil co som rada a pomaham este v utulku, tak mam doma dost psikov. ja teraz mam vsetko na svete🙂, len mi chyba cas🙂. a ak je niekto bezdetny a caka na babo 3-4 roky tak mi pride aj trosku sebecke, brat si take male, ked uz mam svoje. ale v buducnosti nevylucujem pestunsku opateru aj vacsieho dietata, ak by sa vyskytlo, preto by som rada zostala v evidencii.

santeema
14. feb 2015

@lemoni86 mojej sestre zasivali krcok uz v 12tt a mala sa narodila v poriadku, tiez bola casto v nemocnici, hlavne jej tvrdlo brucho a stale sa otvarala a nakoniec porodila 4 dni po termine

santeema
14. feb 2015

@zibi ale upresnim to robim z domu a pripajam sa do firmy kedy mne to vyhovuje, tak sa to da, ale aj tak to chce svoj cas🙂

haimi
14. feb 2015

@evadek ja mam tiez 26dnove cykly, ale prve sono mi robil az na zaciatku 6tt, bola som 20 dni po ket, mozno na 15 den by ani mne nic nevidel. Pockaj do stvrtka-piatka buduce tyzdna a urcite nieco uvidis 😉 a aky mas teraz postup. Kedy mas ist zase na kontrolu a co ti budu robit? Mne bral krv len raz v 5tt a v 6tt mi uz robil len sono

zibi
14. feb 2015

@santeema jaj tak som to zle nejako pochopila ze uz mas jedno a cakas prirodzene tak to je samozrejme ze ked mas dve baba male tak to je ine
jaj si poriadne zaneprazdnena teda..ale tak cas treba naplno vyuzivat a ked nemas v tehu nejake extra velke problemy tak sa to da .. 😵

speranza1
14. feb 2015

Ahojte zienky moje...tak dali mi diazepam, lebo som nic nespala, tak som si kustik zdriemla....davaju mi od zaciatku injekcie dicynone, na zastanenie krvacania...to som mala aj domka... A teraz mi dali aj magnezium do zily a hned mi ulavilo brusko...uz nie je ako skala... Tak uvidim, co bude dalej..ten stres a sok z noci uz troska zo mna opadol..a hlavne som si pomyslela na to, ze tento moj stav je len prechodny...uz len vydrzat 5 mesiacov a bude dobre...ved su nactom ludia oooovela horsie, kedy ich stav, alebo diagnoza je nezvratna... Tak dakujem Bohu, ze mi dal opat silu ist a bojovat dalej.
Zaroven Vam chcem vsetkym podakovat za povzbudive slova, za srdiecka a oporu....mam Vas rada ✌
A vsetkym prajem toho najkrajsieho Valentina...roztocte to so svojimi polovickami💋💋💋💋💋💜💜💜💜

evadek
14. feb 2015

@haimi no zajtra mi ma zavolat mudr. ( kedze dnes nerobila a nevidela vysledky, ja ich viem skor od ineho mudr.🙂
A ona chce aby som prisla v pondelok este na krv...a koncom tyzdna asi zopakuje sono....🙂to uz tiez budem okolo 20-ho dna...
Beru mi teraz krv castejsie...kvoli tomu,ze boli vystraseny z toho mimo..ale to dufam,uz neprichadza do uvahy...

evadek
14. feb 2015

@speranza1 drz sa Speri...ty to das..ty si strasne velka bojovnicka....🙂
takze obrnit sa voci zlym sestrickam a doktorom...a dufat,ze coskoro pojdes domov..🙂

speranza1
14. feb 2015

@evadek paraaaaaaaaaada.....som na teba velmi pysna....a tak ako som vravela, vsetko bude ok....huraaaaa 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre