Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zibi
14. feb 2015

@speranza1 drz sa nech je uz len dobre 😵 😵 😵

speranza1
14. feb 2015

@evadek
@zibi diky zienky ste zlateeee... 😵

ingrid0105
14. feb 2015

@evadek drzim palceky, tehulka, dufam ze na sone budu dve bublinky 🙂

haimi
14. feb 2015

@evadek bud uplne v klude, hcg stuplo ako malo a pisala si, ze aj na sone nieco videli, len to mohlo byt este skoro, tak si neboli 100% isti. Keby si mala mimomaternicove, tak by si mala strasne krce a aj spinenie, aspon tak som citala. Tak si to pekne uzivaj 😉 ja som uz len fakt zvedava, ci to budu dvojky

tinkatinulka
14. feb 2015

@speranza1 drž sa srdenko, a už len dobré správy, asi toho 16teho nejdes do Mt neporadis sa telef. aspon s Grochalom ?

haimi
14. feb 2015

@speranza1 a nerozmyslali, ze by ti ten krcok zosili? Ci aky maju plan? Aspon ti tu dlzku merali sonom?

speranza1
14. feb 2015

@tinkatinulka vies potrebujem urobit to 3d sono v 16tt len to bude musiet byt niekto co je najblizsie a bude odbornikom...
@haimi sono mi vobec nerobili dnes.... A Dr.vravel ze tera prioritou bude zastavit krvacanie a upokojit maternicu...ten krcok sa verim ze umudri ..a ak by nie tak zrejme potom urobia tu serklaz.... 🙂

santeema
14. feb 2015

@zibi ano jedno mam z ivf ka malého a jedno cakam prirodzene🙂. ono sa to da spojit, ked mas moznost takto pracovat a je to v ekonickej oblasti v administrative, tak to zatial ide. ale mam aj pani, co mi strazi malého 3 krat tyzdenne po 3 hodinky, lebo by som nestihala upratovat a robit to. nastasite malicky spinka, tak robim aj do polnoci. ale su aj viac vytazene zeny odo mna myslim🙂

zibi
14. feb 2015

@santeema si sikula 🙂

santeema
14. feb 2015

@zibi kazda sme tu sikula🙂 za to co robime pre tych nasich malých krpcov, aby sa dostali na svet nejako🙂

zabka1124
14. feb 2015

@speranza1 moja Drzte saaaa! Strasne mooc na vas myslime;)!Musiiii prestat krvacanie,kua ,co si musis zlatko vytrpiet :(!Moja mamina lezala so mnou aj s mojou sestrou 9 mesiacov v nemocnici s panvou hore! !Zvladnete to,verim tomu! !!Posielame velike srdiecko a vela energie !!!

evadek
14. feb 2015

@haimi som uplne v tabulke podla normy..dnes by som mala mat od 1 000 do 10 000 ..mam 6 000 ...dvojky to nebudu...🙂len nech to pekne tak pokracuje...🙂
Inak dvojky by ma ani neprekvapili..muz je z dvojek🙂..ale staci nam jedno..na kolko mam zdravotne problemy...tak y to bolo rizikove...ale jasne,ze by som bola stastna🙂

evadek
14. feb 2015

@ingrid0105 vy vsetky predpokladate dve....hahaha...doktorov to ani nenapadlo..😀..ale dakujem..ste prajne😀

haimi
14. feb 2015

@speranza1 to je jasne, ze treba zastavit krvacanie. Davaju ti infuzky dicynone? Dufam, ze uz nekrvacas. Ja sa na to opytam lekara, ako vedia bez sona odmerat dlzku krcka. Podla mna je to blbost. Ved prstom narazi do krcka z jednej strany a ako vie aky je dlhy. 😕

evadek
14. feb 2015

@speranza1 este nech to sono dobre dopadne...a zas sme kustek k cielu....pre mna to je i tak velky zazrak..kazdy den dakujem Bohu🙂

ingrid0105
14. feb 2015

@evadek no mala by si na isty cas o radost postarane a ked je este mm z dvojek 😉 kto chce uzatvorit stavku ha? tak ci tak hlavne nech je to jedno alebo dve babenka v poriadku a ty tiez 😀

nelly3
14. feb 2015

@evadek
podla man to budu tiez dvojky uvidis 😉

evadek
14. feb 2015

@ingrid0105 presne tak ..dolezite je nech je babo..pripadne babenka zdrave....a nech mamina nema strasy..ostatne veci su nepodstatne🙂

bergalm
14. feb 2015

@speranza1 ahoj jezisi to kde lezis?????moja akonahle sa bude dat chod inde,neboj drobci to zvladnu myslim na Vas drz sa

evadek
14. feb 2015

@nelly3 😀😀 ...nechajme sa prekvapit..ja to citim na jedno..teda ak sa nebude takto schovavat..tak jedno tam citim...ci dve..no neviem😀

silvia545
14. feb 2015

@haimi tak isto moja ako na clostil,ja som mala vždy najviac 4 vajká a vždy len jedno zostalo na vklad ☹ raz som mala aj dlhý protokol a efekt taký istý,,tak je asi zbytočne do mňa pchať vysoké dávky,ked žiadny účinok 😒 neviem čo teraz vymyslí,,ale nech dobre vymyslí 😉 teraz sa mi ešte na ľavom vaječníku spravila cysta,takže tam som žiadne folíky nemala 😒

silvia545
14. feb 2015

@evadek no aspoň to jedna pochopila,že sme tu prajné a nie zlé ženy 😀

evadek
14. feb 2015

@silvia545 ale vsetky sme tu prajne...minimalne v tejto skupinke...( aj do inych co chodim) drzime pekne spolu.....ja som kazdemu hovorila o Speri ako oteho po 7 ivf...😀 pritom ju nikto nepozna😀
ved ja sa strasne tesim z kazdeho uspechu...🙂
a nepoznam babenu co sa tu netesi aj ked jej je prave tazko...

haimi
14. feb 2015

@silvia545 ????? Kokos, ja som asi nejako mimo, niekto nechape, ze si vsetky prajeme navzajom len to najlepsie ??? 🙂

ingrid0105
14. feb 2015

@silvia545 to si vychytala 😀 vobec o nej nepocut, snad nam da vediet ako dopadla 🙂

evadek
14. feb 2015

@silvia545 ake mas amh mimochodom?..ze ci nie je toto problem...

haimi
14. feb 2015

@silvia545 tak to sa potom neoplati investovat do draheho gonalu. Nemohla si mat tu cystu z clostilu? Ze by si vyskusala len merional, ten aspon nie je taky drahy a nemal by sposobovat cysty

evadek
14. feb 2015

@silvia545 uz som pochopila..😀...niekto mi stoji na kably🙂

haimi
14. feb 2015

@ingrid0105 @silvia545 tak uz som v obraze. Som jej pisala, ako dopadla, ale nereagovala.

diska
14. feb 2015

@silvia545 ahoj,neviem ako to funguje z liekmi ale ja som na clostyl nereagovala vobec,na menopur,merional tiez nic a na gonal ano,skusali sme viac krat menopur ze aspon keby jedno vajko bolo na iui ale nebolo ani jedno.

@evadek hcg ti nadherne poskocilo ,no kto vie ci to naozaj nebudu dvojicky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre