Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ingrid0105
15. feb 2015

@haimi ziaden stres moja, vsetko bude v NAJSAMLEPSOM poriadku, budem na vas silno mysliet a drzim palceky nech mas parik ako si chcela 😀 😀 😀

haimi
15. feb 2015

@ingrid0105 dakujem, si zlata 🙂

tinka9075
15. feb 2015

@haimi aj ja som bola v Hlohovci prajem krásny zážitok asi hodinu ti bude robiť sono 🙂 🙂

santeema
15. feb 2015

@haimi uplne ti rozumiem🙂...presne to ma drzalo az kym ma nevysetrili minulu sobotu🙂...ale neboj bude vsetko ok, ja som sice mala nejaku predsienovu odchylku na srdiecku, ale ze sa to zvykne upravit, tak pevne dufam, ze hej. ty tusim cakas dvojcata, ze? som zvedava ci budu vidiet aj pohlavie. ja cakam chalana🙂

lenka54321happy
15. feb 2015

@haimi
Drzim ti palce, mna to caka zajtra tiez som nervozna...lebo ja este nic necitim ☹ len sem tam fakt ze malo motyliky....ale dnes nic..drz sa, pak napis! Jaaaaj som strasne zvedava co sa ti tam skryva 😉 😘😘😘

speranza1
15. feb 2015

@ingrid0105 nie nerobili a vraj ani nebudu

@haimi neboj...deturence su urco v poriadku..uz sa tesim ako mi oznamis co cakate.....a skus sa opytat na ten krcok ako sa meria...no ak nezabudnes a budes moct....paaaa

diska
15. feb 2015

@haimi drzim palceeeee,uzivaj si to,som zvadava co mas v brusku 😅

ingrid0105
15. feb 2015

@haimi dufam ze je vsecicko v poriadku 😉

lenka54321happy
15. feb 2015

@haimi
Moja ja uz cakam netrpezlivo!!!!! Napiiiiis 😘😘😘

ingrid0105
15. feb 2015

@lenka54321happy mas krasny datum predpokladaneho porodu, moja prvorodena dcerka sa narodila 4. jula 🙂

haimi
15. feb 2015

@ingrid0105
@santeema
@tinka9075
@lenka54321happy
@speranza1
@diska

Kocky, dakujem za drzanie palcov. Vsetko skontrolovane, porate a vsetko vyzera byt ok. Stale mame medzi deturencami len jeden den rozdiel, co som rada. Doktor si najprv urobil taku 30sekundovu kontrolu oboch deti a kym zacal kukat po jednom tak mu hovorim, ze ked bude vidiet pohlavie, nech nam povie. A on s uskrnom, su to dve baby 😀 Som kukala ako puk, ze to v tej rychlosti videl, tak nam hned zacal ukazovat na monitore, ze su to baby a ze je to uplne jasne ako facka. Ja sa tesim, manzel a svokor trochu smutni, ze nie je jeden chalan, ale nejako to preziju 😀 hlavne, ze su kocky zdrave. Jedine, co budem mat problem vybrat mena, chlapcenske by som mala hned, aj 5.

haimi
15. feb 2015

@lenka54321happy drzim ti na zajtra palce. Urcite vsetko dopadne dobre. Ja uz citim pohyby 2 tyzdne, ale mozno je to tym, ze su dve a maju menej miesta 😕 zajtra napis, ako si dopadla. A co by si viac chcela, dievca, ci chlapca?

tinka9075
15. feb 2015

@haimi jéj super ja som zase chcela dvoch chlapčekov muž dve baby no a máme párik 🙂 🙂 naša Zojka sa mala volať Lujza a 2 týždne pred pôrodom som zmenila meno všetci sa potom čudovali keď som vozila drobcov že máme Lujzu a ja že nie Zojku 🙂 🙂 som rada že ste v poriadku len tak ďalej až do pôrodu 🙂 🙂

lenka54321happy
15. feb 2015

@haimi
Jeeeeeeej moja som taka stastna pre Teba! S usmevom som citala ze dve baby wau!!!! Uzasne!!!!! Tvoje zazraky dva!!! Sa tesim jedneho dna na foto!!!!! 😘😘😘
Mas to za sebou!!! Zavidim Ti!!!! Jaj nech uz je zajtra poobede!!!! Nech uz aj my vieme ze babo ok!!!
Moja a ty mas presny opak ako ja....ja mam aj 7mien pre baby!!
Ale pre chalanov ani jedno!!! Napis porad mne prosim ta!!! Bo ja tusim chlopa 😉 vdaka a huraaaa radujem saaaaaa dve baby jupiiii uzasneeeee 😍

haimi
15. feb 2015

@speranza1 co sa tyka krcka, tak pokial ti chce odmerat dlzku, tak treba vaginalnym sonom. Ze ostatne je nepresne, dokonca ani sonom cez brucho ti to nemusi dobre odmerat. Takze to s tym tvojim krckom mozno bude uplne inac 😉

haimi
15. feb 2015

@tinka9075 inac Lujza je pekne meno, sestra zije vo fr a jej syn sa vola Louis, tak by to bolo celkom vtipne 😀 a v ktorom tyzdni si rodila a ako? Nemala si problemy s krckom?

haimi
15. feb 2015

@lenka54321happy neboj, bud v klude. Vsetko dobre dopadne. Ty mas manzela anglicana, ci slovaka. Uz si nepamatam. Mne sa pacia: sebastian, šimon, hugo, matej, jakub... Vela, vela... Mozes mi aj ty poslat nejake dievcenske, bo som zufala 😀

tinka9075
15. feb 2015

@haimi rodila som 37+1 nie nemala som problémy z krčkom porodila by som aj o niečo neskôr len už primár nechcel čakať mala som vysoký tlak tak rozhodol že spravím sekciu to som vedela od začiatku že bude 🙂 🙂

haimi
15. feb 2015

@tinka9075 tak to si pekne potiahla. Jaj, dufam, ze aj ja vydrzim co najdlhsie

lenka54321happy
15. feb 2015

@haimi
😉
Mne sa paci: Mia, Sofia (Sophia), Lily, Ella, Ema, Holly, Molly, Jessi, Rose, Elouise, Alice, Allegra, a vela dalsich 😉 viem vacsina asi neni slovenskych....ale tolko je peknych....!!!!
A dakujem za tipy Sebastian a Hugo su super!!!

haimi
15. feb 2015

@lenka54321happy dakujem, sofia a ema je v uzsom vybere. Jedine, co ma odradza, ze sa tak vola kazde tretie dievca ☹

santeema
15. feb 2015

@haimi no super, ze je vseko ok🙂...ja som maa opacny problem, dievcenskych mien vela a chalanske som si vycerpala na prvého chalana, vola sa maxim a na dalsieho nemam napad🙂, ale to z je taky prijemny problem vymyslat mena🙂

ingrid0105
15. feb 2015

@haimi jeeej tak hned dve naraz, no super je to 🙂 to budu krasavice, sa nachystaj, ja som mala baby s rocnym odstupom, skoro ako dvojky, no bolo veselo stale 🙂 copiky, maslicky, babiky, radosti, starosti, rada na to spominam. Moje su Kinga a Bianka 🙂 A paci sa mi este Melisa a Šarlota

santeema
15. feb 2015

@haimi inak to mas pravdu, ked som si dala najpouzivanejsie mana 2014 , tak sofia a ema boli v top 5 . nic by nevadilo, ale sestra ma nelku a v triede je 5 neliek a ucitelka nevie ako ich rozlisovat. a u nas v dedine je to teraz sama sofia, natalka, ema, sara, laura
....ja som tiez chcela pekne meno, ale nie velmi pouzivane, budem dlho rozmyslat🙂

haimi
15. feb 2015

@santeema nieco vymyslite. My ked sme este nevedeli, ze to budu baby, tak sme hladali chlapcenske a isli sme logikou, ze mena na nete podla abecedy a a z kazdeho pismena sme museli vybrat minimalne jedno do uzsieho vyberu, lebo by sme sa inac nepohli 😀 teraz to budeme musiet aplikovat na dievcenske.

speranza1
15. feb 2015

@haimi jeeeeeeeeeeeeeej prevelmi ti z celeho srdiecka gratulujem...paaani to je super...dve zdrave deticky...a baby...az placem od dojatia......ani si nevies predstavit ako ti to z celeho srdiecka prajem....Boze to je krasna spraaava 😵 😵 😵 😵 😵

haimi
15. feb 2015

@speranza1 dakujem, si zlata 🙂 teraz mam dalsi ciel, aby krcok drzal co najdlhsie a vydrzala som doma minimalne do 30tt. Neboj, ty sa ani nenazdas a budes v 20tt tiez. Len dufam, ze sa ti prestanu konecne robit tie nestastne hematomy, aby si si to mohla uzivat vo vacsom klude. Nevies, kedy ti budu robit sono? Mne robili v nemocnici cca raz za tyzden.

speranza1
15. feb 2015

@haimi neviem mozno v utorok/stredu...a ty si bola preco v nemocke?

haimi
15. feb 2015

@speranza1 ja som na konci 7 tt zacala masivne krvacat, tak sme isli na pohotovost. Nechali si ma tam skoro tri tyzdne, kym som neprestala uplne spinit. A to by bola schopna moja izbova doktorka pre moj klud, si ma tam nechat do konca 12 tt. Nastastie ma pustili v 10tt a odvtedy klud. Sila, ze v nemocke som jemne spinila este vecer pred odchodom a v tom momente ked ma pustili, tak ani kvapka. Psychika je total zahada.

speranza1
15. feb 2015

@haimi paaaani, to je super...ze uz je to ok... Aj ty si mala hematom? A co ti davali v nemocke?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre