• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
@speranza1 praveze ziadny nevideli. Jedine, ze by mi pri tom krvacani cely vysiel a ked som prisla do nemocky, tak uz nic nevideli?? Neviem.. Davali mi prve 2 dni infuzky dicynone, potom dalsie 2 tyzdne jednu tabletku dicynone a ked som zacala viac spinit na hnedo, tak mi davali 3 dni injekcie do zadku. Ale to bol asi tiez dicynone. A okrem toho nic, kedze som mala svoj crinone
15. feb 2015 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi nemala si ani ascorutin a ani duphaston?
15. feb 2015 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 nie, na ten ascurotin som sa pytala priamo primara a povedal mi, ze dicynone je ovela lepsi na zastavenie krvacanie. Duphaston, alebo utros mi chceli dat, ale ja som im povedala ze beriem crinone. Pisala som aj Marcelovi a on mi napisal, ze crinone ktory beriem uplne staci a netreba iny progesteron. Tak som nic ine nebrala. A ty si uz utros/crinone , ktory ti predpisali v brne vysadila, ked ti dali duphaston? Ten je slabsi ako utros, alebo crinone. Ale zase ked krvacas, asi nie je najlepsie ich zavadzat vaginalne.
15. feb 2015 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi gratulujem k uzasnej sprave :slight_smile: baby su super aj ja by som brala, sranda my cakame chalana a my sme prave mali same divecenske mena vybrate, s chalanským problem :grinning:
ale mas pravdu hlavne ze su ok :slight_smile:
16. feb 2015 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobre ránko kočky vidiim že sa konečne dočkáme aj reprofitáčiek dvojiciek/aj ked už dávno kočky určite pamataju na zeinu..@haimi ešteže ste Ketkom vkladali len jedno..gratulujem, moj sen
16. feb 2015 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak s nášho KET v apríli nebude asi nič......cyklus sa "ustálil" na 29 dní.....takže to vychádza na veľkonočnú nedeľu resp. pondelok......ja so prisám vačku odložím až na ten jún ako "poradili" veštice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2015 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@haimi ahoj,tak gratulka budes mat paradnice :grinning: hlavne je ,zee je vsetko ok :wink:
16. feb 2015 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka kludne to odlož, ja som mala už jeden pokus cez velku noc a bolo to o hubu pretože som nic nemohla/nechcela a nic som z toho nemala, hlavne cesty boli desne plne
16. feb 2015 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka a ony robia cez veľkú noc? :grinning:
16. feb 2015 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela by som sa opytat ako to cele prebieha v Reprofite, mam 30 rokov, za sebou 1 iui, 1 ivf, 3 ket, rozmyslam prave nad klinikou v brne, co sa tyka vyšetrení akceptujú ajvýsledky z iných pracovisk, alebo napr. hormonalny profil musi byt realizovaný u nich apod.? Neviete ako je to s poisťovňou, ak mam ešte 2 pokusy nevyčerpané, je možné čiastočné preplatenie zo strany zdravotnej poisťovne, aj keď je to v čechách? Dakujem
16. feb 2015 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobulka109
ahoj, akceptuju ti vysledky aj u tvojho gyn. co mas robene, ak mas vseobecnu zdr. poistovnu tak da sa aj ist cez nu, zial ostatne zdravotne poistovne ti zamietnu ziadost :angry:
16. feb 2015 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka jasneee stale, a bol tam natresk
16. feb 2015 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka @tinkatinulka @diska dakujem kocky. Ked vam zostali nejake pekne dievcenske mena v zalohe, tak sup sem s nimi, lebo som zufala :grinning:
16. feb 2015 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ajjajaaaaaj srdco moje ty si toho ale musíš "od...ť" ale ty si moje silné východniarske zlatíčko viem, že to zvládneš a potom bude kuca paca :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: . Moje posledné srdiečko pre teba a bobáčiky :grinning: :grinning: :grinning: . Drž sa mojenko škoda, že tu nemôžem byť častejšie veľká preveľká škoda
16. feb 2015 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi gratulujem k dievčatkám. Konečne baby z RF už som sa bála, že iba chlapcov vedia :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2015 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@haimi Gratulujem k dievčatkám. Ja už mám toľko mien vybratých, že by som musela mať aspoň 10 detí :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mne sa osobne páči, keď sa meno hodí k priezvisku (nie ako napr. Scarlet Jenifer Jánošíková). Proste nedávať k typicky slovenským priezviskám cudzojazyčné mená. A ešte sa mi páčia rovnaké iniciály mena a priezviska. U mňa sú top dievčenské mená Nataša, Diana, Soňa, Lucia, Sabína, Simona, Tamara, Tatiana, Tia, Tajana. Z chlapčenských sa mi páči Tomáš a Tadeáš.
16. feb 2015 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tlucka dakujem, zdielam s tebou tento nazor. Volam sa Novakova, tak urcite to nebude Jessica Novakova, chudatko dieta :grinning:
16. feb 2015 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 dakujem, v rf vedia vsetko :grinning:
16. feb 2015 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi my mame strasne dlhe priezvisko takze sme chceli pred dievca kratke meno napr. jana, ema, lenka atd.....
16. feb 2015 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi neporadim ,ja mam len jedno jedine vybrate a aj to chlapcenske :grinning:
16. feb 2015 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek no ako moja?
16. feb 2015 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 tak momentalne mam cez 10 000 jednotiek..zajtra - 20 den mam ist na sono..uz nech sa ta neplecha ukaze:slight_smile: ...lebo matka zinfarktuje:slight_smile:
16. feb 2015 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@evadek ze neplecha, to raz tvojmu dietatku pozalujem :slight_smile:
16. feb 2015 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte baby, vedeli by ste mi poradit? Ked som MS dostala vcera o jedenastej vecer, bol 1.den cyklu vcera alebo mam pocitat az od dnes? Boli sme v RF na prvu konzultaciu kvoli IVF, u Dr. Stelcla, ale povedal ze nam odporuca najprv par mesiacov skusit s clostilbegytom a pregnylom, a IVF az v pripade neuspechu. Zacinam akurat prvy cyklus s clostilom, len neviem ako to teraz pocitat. Dakujeeeeem!
16. feb 2015 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika_83 Až dnes je 1DC.
16. feb 2015 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingrid0105 :grinning: ok..zacnem si davat pozor...lebo sa bude bat ukazat este viac:grinning:
16. feb 2015 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evadek supeer moja :wink: ten malý nezbedník alebo nezbedníci ťa ,ale napínajú :grinning:
16. feb 2015 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi My kebyže máme dvojky dievčatká, tak by sme mali "Veroniku a Valentínu" copyright :grinning:
16. feb 2015 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evadek moja si uz jasna :dizzy_face: :dizzy_face: a test silnie
16. feb 2015 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi ja by som si dala anabelku a Izabelku:slight_smile:, alebo leu a dianku:slight_smile:
16. feb 2015 o 14:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok