• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. marca 2017 
Teraz ked vyckavam na mrchu tak nechodi a ked ju clovek necaka tak pride je to fakt mrcha
16. feb 2015 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@evadek perfetne :slight_smile: :slight_smile: uz nech ta netrapia s tou krvou a pekne pohladaju v brusku. Na 100% tam nieco musia najst :wink:
16. feb 2015 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 práve som ti chcela napísať,že či ms prišla a ona ťa takto naťahuje :wink:
16. feb 2015 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka54321happy netrpezlivo cakam na dnesny vysledok :wink:
16. feb 2015 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetko je ok baby a je to chlapec!!!!! :blue_heart:
16. feb 2015 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@lenka54321happy super moja :slight_smile: :slight_smile: tesim sa s tebou. A mala si dobru predtuchu, mozes vyberat chlapcenske meno :wink: kontroloval ti nejakym sposobom aj krcok? Kedy ides na dalsiu poradnu? Ja idem k svojmu uz 25.2. tak mu dam premerat ten moj krcok.
16. feb 2015 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi nech uz zajtra je nieco na sone....a som spokojnejsia:slight_smile:
16. feb 2015 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@evadek daj mi potom vediet .ma oznac v prispevku a drzim ti silno palce nech su to dvojky :dizzy_face:
16. feb 2015 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi
Dakujem moja som velmi happy bolo tazke rano....nie vibec nic s krckom ani nespominala.....
16. feb 2015 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi zajtra o 13.00 je 20 den..:slight_smile: takze uz musi byt nieco vidiet...:slight_smile:...na jednej strane obava..na druhej sa tesim:slight_smile:..a ty mas dve dievcatka..to je skvele....:slight_smile:..Natalka a Tamarka:slight_smile:
16. feb 2015 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi staci jedno ked sa ukaze....a dve by som asi plakala od stastia ...nevravim,ze teraz nebudem ked jedno ukaze:grinning:
16. feb 2015 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@haimi gratulujem k princeznam no u nas ked bude dievcatko tak snad to bude Stela al.Livia,Aneta nas anjelik bola Klarka :slight_smile:
16. feb 2015 o 19:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@santeema ja mam sestru Anabelku :grinning:
16. feb 2015 o 19:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caf baby..

@lenka54321happy jeej gratulujem ku chlapcovi :slight_smile:
@haimi tak predsa len v tom reprofite nevyrabaju len chalanov... gratulujem dvojnasobne k dievcatkam a posuvam tiez na zamyslenie mena Alina, Alica, Tatiana, Olivia, Liliana, Alexandra, Michaela, Marina :slight_smile:
@speranza1 drz sa bojovnica :slight_smile: dufam ze sa mas uz lepsie a ze aj krvacanie sa umudrilo.. v ktorom tt vlastne si? nejako 15 -16 nie? ..
@evadek myslim na teba dnes, bude to krasny zazitok, mozno aj dvojnasobna radost :slight_smile:))

a ostatne baby drzste sa a uspesnu stimulku prajem..

ja nemam nejak nic nove, akurat ze ma poslednu dobu trapia bolesti okolo maternice, akoby sa mi vazy natahovali, zle sa mi lezi na bokoch, lepsie na chrbate, no takto sa neodporuca lezat lebo to vraj babu priskrcuje privod krvy.. ...no proste take boliestky... beriem na to dva krat magnezium... v piatok idem na morfologicky, tak snad bude vsetko ok.. maly kopka, brusko sa mi na mieste niekedy az vyduje von :grinning: ... mm ma z toho velku radost.. hovori malemu, ved pockaj trosku, nekopaj mamu, prides na svet a si zahrame futbal :grinning: :grinning:
17. feb 2015 o 09:34  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (44. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@lemoni86 dnes som este len presne 14+3tt... :zipper_mouth: ...a dnes sa mam celkom dobre :slight_smile:
17. feb 2015 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@lemoni86 jeeeej..dakujem ti...dam dnes vediet...uz som nervozna..do 13.00 to hadam zbehne ako voda...a budem sa na koniec tesit.:slight_smile:.nie ako minuly stvrtok..
17. feb 2015 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@speranza1 noo ved to je parada.. to si v 15 tt :slight_smile: tak ako som si myslela... neboj to uz zbehne :slight_smile: vonku je inac krasne, mozno by ti bodla prechadzka na cerstvom vzduchu... alebo aspon posediet na lavicke .. viem ze nemozes nic robit, ale dodalo by ti to viac energie .. drz sa :slight_smile:
@evadek to ti zbehne .. ved uz bude 10... za tri hodky a ides :grinning: :grinning:
17. feb 2015 o 09:50  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (44. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby mam problem a velku dilemu, 2.3.nastupujem do novej prace a dnes sa mi spustila mrcha takze zajtra 2dc by som mala zacat stimulku soft. Jasne ze mecha meskala tak teraz neviem ci sa do toho vobec pustit.chcela som stihnut opu a vklad som chcela odlozit tak ci tak chcem ho uplne v native bez liekov po odsledovani mojej ovulky. Mam pockat co mi povedia na 8dc pri utz? Hrom aby do toho prastil cele zle... :rolling_eyes:
17. feb 2015 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek myslim na teba mamina
17. feb 2015 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingrid0105 cim mas stimulovat?
17. feb 2015 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka clostil prvyktat vobec neviem co od neho ocakavat ako zareagujem mam nervy v kybli z tohoto
17. feb 2015 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 a nikdy predtým si clostil nemala? a ake davky? nechces radsej skusit rovno injekcie?
17. feb 2015 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haim grarulukem k babam. U nas ked sa raz podari tak dievca bude Mirka kedze babka je marta aj mamina bola a ja som Martina tal som.M chcela zanechat v mene. U chlaba asi Jakup kedze unich su vsatci jozovia
17. feb 2015 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
17. feb 2015 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka nie nemala chcels som vyskusat ze co zo mna dostanu pri softe.
17. feb 2015 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 soft su aj injekcie..preto sa pytam..onoto je aj od toho ake mas AMH a prípadne endometrioza PCO..take tie zabavne diagnozy :wink: ked skusis teraz len clostil, asi 1-1-1 ako dava Marcel tak nic nestratis a budes vediet ako reagujes..
17. feb 2015 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka on mi dal 2-0-2 ahm mam 1,27 a povedal ze uvidi ci budem dopichavat meripnal. Uvidim co mi povedia na 8dc na utz a podla toho bud budem pokracovat alebo to stopnem. Na ten utz idem 8dc a nie stimulky ze? Uz mi z toho sibe
17. feb 2015 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 a ides do RF na sono? alebo k svojmu dr..chodi sa 7/8/9 takže ako to tebe je lepsie niekedy skor je lepsie..
17. feb 2015 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 Ahoj sperus :slight_smile: Tebe to ale leti sakra, uz si v 14 tt? Tesim sa s tebou :slight_smile: Napis IP ak mas cas, ze ako sa mas, uz som tu davno nebola.....budem rada :dizzy_face:
17. feb 2015 o 11:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kočky potrebujem poradiť. Tie čo máte skúsenosť s Intralipidom infuziou podáva sa nezriedená alebo zriedená fyziologickým roztokom? Dakujem
17. feb 2015 o 12:05  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017 (31. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok