• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

30. marca 2017 
@lienka_1 nevesaj hlavu ja už ani nekukam na Stepana ked prideme..lebo to zdesenie..že zase som tuuu..počkaj na jar budes nabitá energiou zo slnka..a ako práca?
18. feb 2015 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ved tebe sa chce len nemožeš nie? :grinning:
18. feb 2015 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka V pondelok som dostala od sefky zdrba, ze som rozlietana a je ma v robote malo vidiet! :slight_smile: :slight_smile: Nuz mala som dovolenku, lyzovat som nestihla, lebo som ochripkovatela a zostala som este na marodke, lebo ma ta svinucha nejako zlozila a vo stvrtok musim sluzobne do Blavy. Takze podla nej som sa mala napchat gebuzinami a sirit virus veselo dalej. Ale inak super :grinning: :grinning:
18. feb 2015 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 uha no super sefka, nech sa teši ked budeš tehulkovať ako "casto" budes v práci :slight_smile:
18. feb 2015 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 sluzobne Ba, nestihnes aj služobne Brno ?
18. feb 2015 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka To bolo asi 1x, co takto reagovala. Mozno mala iba zly den :slight_smile: Ach, ja keby ze som otehotnela, tak moju sefku to velmi trapit nebude, zmluvu mam zatial na jeden rok. Ale kaslat na to, hlavne nech mi rastie pupok a nie od tuku, ale od mrnusa vo vnutri :wink:
18. feb 2015 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka Mangelino bol minulu stredu v Brne. Ja sa v BA nezastavim. Pojdem jak vrtula :grinning: Asi to fakt necham na jar. Tak pekne je vonku!
18. feb 2015 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 juj pupok..mne už suseda že ci som tehotna..a ja kukam jak puk sak to iba sadlo..ale v pohode, to znamena ked aj budem nik to nepostrehne už.no nemat svoj den by bolo super, sak makas ako fredka ze na nas nemas cas.o mne sa to teda dnes neda povedat..
18. feb 2015 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 bol v RF na SPg?
18. feb 2015 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek v marci,,ak bud všetko OK :wink:
:grinning: :grinning: a nieže prídeš kvôli mne o prácu :slight_smile:
18. feb 2015 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka Hej, stihol "si uzit" pred pracovnym stretnutim :grinning: :grinning:
18. feb 2015 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Jasné, a s parádnymi koľajnicami :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2015 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 nooo tak to je šikovný :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2015 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 - ahoj korčulka :grinning: :slight_smile:

@tlucka - uz len par dni, sobota je tada tvoja :dizzy_face:
18. feb 2015 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin tak zatial mame dutinku..10,2 mm..ked pojde vsetko dobre..buduci tyzden by tam mal byt plodik...a srdiecko:slight_smile:..dakujeeeem..
18. feb 2015 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lienka_1zlatíčko aby bola tvoja predstavivosť dokonalá tak tu máš názornú ukážku :grinning: :grinning: :grinning: . To víš to tá atómka :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2015 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Ty si koza!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2015 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 závidíš čo? vieš čo sa hovorí dejte telu co si žáda :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2015 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 to je tak keď žiješ blízko Jaslovských Bohuníc. Všicko máme väčšie :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2015 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191 @lienka_1
A ja som priamo z J.B. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2015 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka to sem radšej žiadnu fotku nedávaj východniaročky by skolabovali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2015 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191 Neboj, nedám. :slight_smile: To by som im nespravila :slight_smile:
18. feb 2015 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka
@ria191 Holt, co sa vykluje z 3,5 az 4 cm myomu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ked niekto nevie poriadne precitat a este sa k tomu aj prizna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sa Ti Rius necudujem, ze Ti ani salenych Vychodnarov netreba, ked mas take doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2015 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 tak touto foto si to dala..juj až mi slza vyhrkla ako s nim sexujes..auau :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2015 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka časom ti je aj taký malý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pukaňa je prispôsobivá horšie to je s predohrou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2015 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 panička zjavíš sa tu raz za sto rokov a pozri akú kuca pacu narobíš :grinning: :grinning: :grinning: . Čo by sme my suchoprdné západniarky robili bez šalených východniaročiek :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2015 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 no neviem ako ty ale ja by som sa zlakla už pri pohlade cez trenky..ešte že mam doma šedivý priemer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2015 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 co siii..vsak budem rozmyslat a drzat palce :grinning: ked sa ma opytaju co robim...poviem: rozmyslam:grinning:
18. feb 2015 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak dnes rano som zacala soft stimulku, uvidime za par dni na utz co som vysedela :grinning:
18. feb 2015 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@ria191 Ja?????? + velky nevinny pohlad Vychodniarky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2015 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok