• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. mája 2017 
@tinkatinulka už si zabudla, že si chcela meniť mm hm??? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už nechceš???
18. feb 2015 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 odkedy si dala dole okuláre stojí to všetko za prd :confused: :confused: :confused:
18. feb 2015 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 jaaaj no nechcela len na vikendik..ten moj je daky naruzový až moc tak možno by ta viac "upokojil" ako ta tvoja kobra :grinning: :grinning: :grinning: a napis jak sa ma bobak maly...daj fotooo
18. feb 2015 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Dasm si ich zase hore? :grinning: Ale potom to bude iny brutal :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2015 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej baby, prisli mi peniazky zo VSZP za ivf v Brne :slight_smile: ozaj to preplacaju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kto potrebuje info, kludne piste.snad sa to nezmenilo uz za ten pol rok co som to vybavovala.
18. feb 2015 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@gagirl viem ako ti teraz musi byt smutno :(.Drzim palce do buducna,nech sa aj ty dockas vytuzeneho dietatka!
18. feb 2015 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kako23 Ahojky super.
Mali ste ivf soft alebo normalne ivf?
Dakujem
18. feb 2015 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majinka81 bolo to normalne ivf kratky protokol ale nazvane som to mala soft.
18. feb 2015 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kako23 super to poteší :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2015 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evadek dobre moja,len sa to snaž robiť tak,,aby ti na to nedošli :grinning:
18. feb 2015 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj kočky, dávno som nepísala , ale čítam vás pravidelne. :slight_smile: Všetkým snažilkám držím palce a verte, že raz to musí vyjsť!!!!
@speranza1 moja je mi to ľúto, že si stále v nemocke, neuvažovala si nad tou serapeptazou? Mám s ňou viacročné skúsenosti a práve teraz sa mi výrazne zhoršil stav mojich nešťastných kĺbov, tak som ho musela začať brať. Na zrazeniny je skvelý. Skús si krátiť chvíľky dobrou knihou. Ja som na kriminálky, ale teraz fičím na Austenovej a bavím sa :grinning:
http://www.amazon.com/Serrapeptase-Enerex-120-000U-Caps/dp/B00FJIZXDW/ref=sr_1_12?ie=UTF8&qid=1424270164&sr=8-12&keywords=serrapeptase+enzyme

@gagirl moja som rada, že si sa ukázala a žiaľ, stalo sa len to najlepšie, takže žiadne výčitky :wink: u nás konečne máme prvý deň slniečko a parádne sa vytešujem. tak nech ti tiež dodá trochu pozitívnej nálady.

Inak baby ja dnes končím 18 tt. neuveriteľné :slight_smile: takže stále verím na zázraky
PS: volali mi z nemocky že triple dopadli dobre, ale niečo pobabrali s poisťovňou, tak tam bežím
18. feb 2015 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Ahojte :slight_smile: v piatok mam termin u Dr. Otevrel... mate s nim skusenost? viem, ze vsetci su tam ok, ale predsa by ma zaujimal nazor, ak s nim mate skusenost... diky :slight_smile:
18. feb 2015 o 15:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lina129 Ja s nim mam zatial len dobre skusenosti :slight_smile: .
18. feb 2015 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu1108 dakujem :slight_smile: ja tam idem 1. krat na konzultaciu... hned nam da protokol na IVF alebo nas este posle na nejake vysetrenia? mam urobeny len hormonalny profil a manzel spermiogram, zatial mame vsetko ok... vdaka
18. feb 2015 o 16:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lina129 Tak myslim ze vam da uz aj protol a zoberies si lieky :slight_smile: . My sme si pred prvou konzultaciou kym sme isli k nemu dali urobit aj novy spg a potom sme s vysledkami isli za nim. Inak ja som si prave jeho vybrala ked som sa prvy krat objednavala :wink:
18. feb 2015 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka dufam, ze mrcha nedorazila :dizzy_face:
18. feb 2015 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak kocky moje,som prave dorazila z poradne a triple testy su negativne :wink: joj sa tesiiiim mooooc drobcek je ok som ho videla a krcok mam tvrdy ,ze ako stupel :grinning: mi povedal lekar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2015 o 19:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@bergalm super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. feb 2015 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm blahoželám :slight_smile: aj ja som dnes dostala konečne výsledky a sú negatívne :slight_smile: tak sa vytešujeme. a krčok ti kontroloval? lebo mne ešte nie :unamused:
18. feb 2015 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi Nedorazila zatiaľ, ale už je asi na ceste :unamused: :cry: Pocity ma zatiaľ nikdy nesklamali... Ale možno budem milo prekvapená.
18. feb 2015 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka moja na ceste môže byť,,ale bude cestovať dlhýých 9 mesiacov :slight_smile: :wink:
18. feb 2015 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 Zlatíčko ďakujem, bodaj by si mala pravdu. Ale som rozhodnutá bojovať ďalej :slight_smile:
18. feb 2015 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka ja by som dala ruku do ohna za to, ze dostanem mrchu a nedorazila. Brucho ma standardne zacalo boliet 3 dni pred tym, prsia ma prestali boliet, tak som si povedala vecer pred tym, ze pojdem ten smutok niekam zapit. Nahovorila som este 2 sestry a vyrazili sme von. Kedze sme ale potrebovali sofera, tak som sa obetovala a dala som si len symbolicke decko vinka. Aj tak mi byva vzdy z alkoholu na grcanie :grinning: a dobre som urobila :grinning: nikdy som tomu neverila, ze sa neda tehotenstvo zistit a u mna to fakt plati. Nedalo sa, 100% pocity na mrchu. Kym neprisla, nic nie je stratene
18. feb 2015 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@haimi Moja zlatá :slight_smile: No práveže ja nemám okrem bolenia hlavy žiadne príznaku prichádzajùcej ms. Prsia bolia ako najaté, jeden vaječník, na ktorom som mala dominantný folikul tiež nejako čudno pichá... Ale test nepustí. Tú čiarku mi tam asi nedokreslí nikto :cry: Dnes navečer som to riskla, a teda sklamanie obrovské.. Ešte skúsim v sobotu tak ako mám, ale nečakám nič pozitívne :frowning2:
18. feb 2015 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka oo, nie :cry: ale este nezufaj a pockaj do soboty.
18. feb 2015 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi Veď jasné že počkám, len som si myslela, že už by sa mohlo niečo na teste objaviť.. No ja dúfam, že raz s mojím skvelým manželom lásku a domov detičkám poskytneme :wink:
18. feb 2015 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žienky, je tu nejaká z Vás, čo bola v Rerofite a mala IVF s ICSI, ale nedošlo k embryotransferu? Ak áno, mám otázku... chápem to v ich cenníku dobre? Píšu, že pacientka cez poisťovňu má IVF cyklus s ICSI a embryotransferom za 14 000Kč. A pod tým, že IVF s ICSI bez embryotransferu 0Kč. Ako to je? Ak sa vydarí a príde k embryotransferu, platím 14 000, ale ak embryotransfer nebude, nezaplatím nič?
Vďaka za odpoveď :slight_smile:
18. feb 2015 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek dakujem moja..aj vy sa drzte..prajem vam vsetko dobre aj s bublinkou.:slight_smile:
18. feb 2015 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 dakujem pekne za povzbudenie..aj ja ti prajem nech sa vam uz cim skor zadari,,uz ste sa nacakali tiez dost myslim..
18. feb 2015 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roberta31 dakujem..verim ze ano..aj ja vam drzim palce..myslim ze si v ocakavani:slight_smile:
18. feb 2015 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok