Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
18. feb 2015

@tinkatinulka už si zabudla, že si chcela meniť mm hm??? 😀 😀 😀 😝 😝 😝 už nechceš???

ria191
18. feb 2015

@lienka_1 odkedy si dala dole okuláre stojí to všetko za prd 😕 😕 😕

tinkatinulka
18. feb 2015

@ria191 jaaaj no nechcela len na vikendik..ten moj je daky naruzový až moc tak možno by ta viac "upokojil" ako ta tvoja kobra 😀 😀 😀 a napis jak sa ma bobak maly...daj fotooo

lienka_1
18. feb 2015

@ria191 Dasm si ich zase hore? 😀 Ale potom to bude iny brutal 😀 😀 😀

kako23
18. feb 2015

Jeej baby, prisli mi peniazky zo VSZP za ivf v Brne 🙂 ozaj to preplacaju 🙂 🙂 🙂 kto potrebuje info, kludne piste.snad sa to nezmenilo uz za ten pol rok co som to vybavovala.

roberta31
18. feb 2015

@gagirl viem ako ti teraz musi byt smutno :(.Drzim palce do buducna,nech sa aj ty dockas vytuzeneho dietatka!

majinka81
18. feb 2015

@kako23 Ahojky super.
Mali ste ivf soft alebo normalne ivf?
Dakujem

kako23
18. feb 2015

@majinka81 bolo to normalne ivf kratky protokol ale nazvane som to mala soft.

ria191
18. feb 2015

@kako23 super to poteší 😀 😀 😀

silvia545
18. feb 2015

@evadek dobre moja,len sa to snaž robiť tak,,aby ti na to nedošli 😀

dorotka66
18. feb 2015

ahoj kočky, dávno som nepísala , ale čítam vás pravidelne. 🙂 Všetkým snažilkám držím palce a verte, že raz to musí vyjsť!!!!
@speranza1 moja je mi to ľúto, že si stále v nemocke, neuvažovala si nad tou serapeptazou? Mám s ňou viacročné skúsenosti a práve teraz sa mi výrazne zhoršil stav mojich nešťastných kĺbov, tak som ho musela začať brať. Na zrazeniny je skvelý. Skús si krátiť chvíľky dobrou knihou. Ja som na kriminálky, ale teraz fičím na Austenovej a bavím sa 😀
http://www.amazon.com/Serrapeptase-Enerex-120-0...

@gagirl moja som rada, že si sa ukázala a žiaľ, stalo sa len to najlepšie, takže žiadne výčitky 😉 u nás konečne máme prvý deň slniečko a parádne sa vytešujem. tak nech ti tiež dodá trochu pozitívnej nálady.

Inak baby ja dnes končím 18 tt. neuveriteľné 🙂 takže stále verím na zázraky
PS: volali mi z nemocky že triple dopadli dobre, ale niečo pobabrali s poisťovňou, tak tam bežím

lina129
18. feb 2015

Ahojte 🙂 v piatok mam termin u Dr. Otevrel... mate s nim skusenost? viem, ze vsetci su tam ok, ale predsa by ma zaujimal nazor, ak s nim mate skusenost... diky 🙂

zuzu1108
18. feb 2015

@lina129 Ja s nim mam zatial len dobre skusenosti 🙂 .

lina129
18. feb 2015

@zuzu1108 dakujem 🙂 ja tam idem 1. krat na konzultaciu... hned nam da protokol na IVF alebo nas este posle na nejake vysetrenia? mam urobeny len hormonalny profil a manzel spermiogram, zatial mame vsetko ok... vdaka

zuzu1108
18. feb 2015

@lina129 Tak myslim ze vam da uz aj protol a zoberies si lieky 🙂 . My sme si pred prvou konzultaciou kym sme isli k nemu dali urobit aj novy spg a potom sme s vysledkami isli za nim. Inak ja som si prave jeho vybrala ked som sa prvy krat objednavala 😉

haimi
18. feb 2015

@tlucka dufam, ze mrcha nedorazila 😵

bergalm
18. feb 2015

tak kocky moje,som prave dorazila z poradne a triple testy su negativne 😉 joj sa tesiiiim mooooc drobcek je ok som ho videla a krcok mam tvrdy ,ze ako stupel 😀 mi povedal lekar 😀 😀 😀 😀

haimi
18. feb 2015

@bergalm super 🙂 🙂 🙂

dorotka66
18. feb 2015

@bergalm blahoželám 🙂 aj ja som dnes dostala konečne výsledky a sú negatívne 🙂 tak sa vytešujeme. a krčok ti kontroloval? lebo mne ešte nie 😒

tlucka
18. feb 2015

@haimi Nedorazila zatiaľ, ale už je asi na ceste 😒 😢 Pocity ma zatiaľ nikdy nesklamali... Ale možno budem milo prekvapená.

silvia545
18. feb 2015

@tlucka moja na ceste môže byť,,ale bude cestovať dlhýých 9 mesiacov 🙂 😉

tlucka
18. feb 2015

@silvia545 Zlatíčko ďakujem, bodaj by si mala pravdu. Ale som rozhodnutá bojovať ďalej 🙂

haimi
18. feb 2015

@tlucka ja by som dala ruku do ohna za to, ze dostanem mrchu a nedorazila. Brucho ma standardne zacalo boliet 3 dni pred tym, prsia ma prestali boliet, tak som si povedala vecer pred tym, ze pojdem ten smutok niekam zapit. Nahovorila som este 2 sestry a vyrazili sme von. Kedze sme ale potrebovali sofera, tak som sa obetovala a dala som si len symbolicke decko vinka. Aj tak mi byva vzdy z alkoholu na grcanie 😀 a dobre som urobila 😀 nikdy som tomu neverila, ze sa neda tehotenstvo zistit a u mna to fakt plati. Nedalo sa, 100% pocity na mrchu. Kym neprisla, nic nie je stratene

tlucka
18. feb 2015

@haimi Moja zlatá 🙂 No práveže ja nemám okrem bolenia hlavy žiadne príznaku prichádzajùcej ms. Prsia bolia ako najaté, jeden vaječník, na ktorom som mala dominantný folikul tiež nejako čudno pichá... Ale test nepustí. Tú čiarku mi tam asi nedokreslí nikto 😢 Dnes navečer som to riskla, a teda sklamanie obrovské.. Ešte skúsim v sobotu tak ako mám, ale nečakám nič pozitívne ☹

haimi
18. feb 2015

@tlucka oo, nie 😢 ale este nezufaj a pockaj do soboty.

tlucka
18. feb 2015

@haimi Veď jasné že počkám, len som si myslela, že už by sa mohlo niečo na teste objaviť.. No ja dúfam, že raz s mojím skvelým manželom lásku a domov detičkám poskytneme 😉

malebabatko
18. feb 2015

Žienky, je tu nejaká z Vás, čo bola v Rerofite a mala IVF s ICSI, ale nedošlo k embryotransferu? Ak áno, mám otázku... chápem to v ich cenníku dobre? Píšu, že pacientka cez poisťovňu má IVF cyklus s ICSI a embryotransferom za 14 000Kč. A pod tým, že IVF s ICSI bez embryotransferu 0Kč. Ako to je? Ak sa vydarí a príde k embryotransferu, platím 14 000, ale ak embryotransfer nebude, nezaplatím nič?
Vďaka za odpoveď 🙂

gagirl
18. feb 2015

@evadek dakujem moja..aj vy sa drzte..prajem vam vsetko dobre aj s bublinkou.🙂

gagirl
18. feb 2015

@ria191 dakujem pekne za povzbudenie..aj ja ti prajem nech sa vam uz cim skor zadari,,uz ste sa nacakali tiez dost myslim..

gagirl
18. feb 2015

@roberta31 dakujem..verim ze ano..aj ja vam drzim palce..myslim ze si v ocakavani🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre