• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

18. októbra 2017 
@tlucka ku komu?..ja k Reismullerovej....a zatajili mi kopec skutocnosti..na ivf som tam uz nesla..utiekla som pred:grinning:
19. feb 2015 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek Nie. Ja som chodila k Dr. Petrovej.. Po odbere 23 vajec hyperstimulák, vklad sa nekonal, až následne 2xKET. A iba 2 embryá, a aj to pochybnej kvality... Des. Ak chceš, napíš viac v IP.
19. feb 2015 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 no uz viem preco mi pisala Marcel do papierov 15.000 :angry: a uz vtedy splietal stary a novy cennik, som to naknap vystihla 26.1.15
19. feb 2015 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby....teraz bola u mňa "kamarátka" a dostala ma "do kolien" vie no tom že máme za sebou IVF.....že sa nám nepodarilo a tak......ona má tiež už "čo to za sebou" a tak sme sa rozprávali....a povedala som jej ...že nám teda ostal ešte jeden drobček.....že ho máme v kvalite XB/2 na čo ona spustila...že to je tam zbytočne ísť.....že na čo sme dávali také zlé mraziť....že s tým určite neotehotniem.....no čo Vám budem hovoriť.....kvalitne som sa vyrevala......podarilo sa Vám niektorej otehu aj s XB/2?
19. feb 2015 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@crazybabenka tak najblizsie tu kamosku nepustaj dovnutra :angry: toto sa nerobi. Haimi mala dvojkovu kvalitu to viem urcite len neviem v akom stadiu. Nedaj sa znechutit, po rozmrazeni este moze nabrat embryjko na sile a uz sa ta nepusti :slight_smile:
19. feb 2015 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@crazybabenka No kamarátka ťa určite len pekne vystrašila.. Mne sa zatieľ síce nepodarilo otehotnieč, ale viem, že jedna koška z tejto témy vkladala dve CM dvojkovej kvality a má dvojičky. Takže šanca tam určite je, neboj. Žiadny stres, keby neboli kvalitné, v RF by ich určite nemrazili. Iné centrá však žiaľ zamrazia aj ponožky a budú cih vydávať za kvalitné embryá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hlavu hore :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2015 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@crazybabenka A aj my sme mali zamrazené dvojkovej kvality teraz XB a HB, a po rozmrazení boli jednotkovej kvality :slight_smile:
19. feb 2015 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191
@evadek uz nemam ani slov.este ma teraz vytocila aj moja obvodna doktorka.do pi... tito lekari a cele toto posr....zdravotnictvo na SR. Cele je to len biznis a pacient je len niekto kto prinasa prachy. Ci ma nejaky problem to nikoho nesere... :frowning2: :angry: a pri neplodnosti je clovek este psychicky v riti tak ho treba este znicit aj financne....cele zle.
19. feb 2015 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@crazybabenka v RF ti zamrazia iba kvalitné embrya to mi ver a je jedno či má 2 alebo 1 mnohým sa uchytila dvojková kvalita takéto veci rovno hádž za hlavu a nenechaj sa vykoľajiť :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .
19. feb 2015 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinkatinulka tak predpisala mi na vitamin d caltrate. A zvisila davku medrolu sest tyzdnov pred stymulkov mam brat plus tri tyzdne pred intralipidy. U nej stoja 20 eur. Vybavila ma rychlo a cakala som dost. Ozobracila ma o hemato a endokrinologiu . N co uz . No este chcela nech pridem po recept ale som ju ukecala ze nailom a pytala sa ze do brna kedy. A ja ze to mailom vybavim a ona este s jednou sa smiali ze vklad sa uz ale neda mailom ci:laughing::grin:? Ale na tie lipidy musim prist.
19. feb 2015 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka hej to bola bibi :grinning: :grinning: :grinning: ja ju mám stále na mysli :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2015 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingrid0105 to si teda vymaaakla:slight_smile:
19. feb 2015 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingrid0105
@tlucka
@ria191 Ďakujem za povzbudenie......som sa vyrevala ako malé dieťa......verím tomu...keby nemalo šancu tak ho nemrazia.....uvidíme......budem mu veriť....že keď si poň pôjdem....tak už ostane so mnou
19. feb 2015 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@crazybabenka Ja som vždy mala na Marčellina špeciálnu požiadavku. Nikdy som nechcela vedieť kvalitu embrya pri vklade a razantne som nástojila, aby mi to neuvádzali v papieroch lebo mňa to psychicky ovplyvňovalo. Takže mi to tam ani nepísali a keď ma Marčeliino viedol do sály na vklad tak si nikdy neodpustil poznámku, že sa rozmrazilo v super kvalite a smial sa ako žrebec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a moja psychická pohoda bola v prdeli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:. Takže teraz už moc neriešim akú známku má :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
19. feb 2015 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Baby este v Heliose nam robili spg a mm ma DNA fragmentaciu 20percent, dat PICSI ci nedat? V heliose sme dali a aj tak sa neoplodnili obe vajka len jedno, poradte dakujem :wink:
19. feb 2015 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a samozrejme teraz som uz reprofitacka :slight_smile: len chcem vediet ci ste to niektora riesili
19. feb 2015 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingrid0105 Aj moj mm ma zly spg a ked sme sa pytali na PICSI, tak nam lekar povedal, ze v nasom pripade to nema najmensi zmysel a este to moze aj uskodit, Princip funguje na tom, ze sa namocia tusim do kys. hyaluronovej a tie najrychlejsie sa vyberu, co v pripade zleho spg. este viac moze spomalit progresivny pohyb. Urcite sa o tom porozpravajte so svojim lekarom, myslim, ze Vam da najlepsiu odpoved.
19. feb 2015 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 ja som bola u Marcela videl ten spermiogram a ked sme povedali ze PICSI tak to nekomentoval ale citam diskusie a presne toto tam bolo tak teraz neviem co robit, sakra
19. feb 2015 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 a v GF sme mali len ICSI a oplodnili sa vsetky
19. feb 2015 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 Koudelka nam hovoril, ze pri zlom spg vyberaju tie najlepsie spermosky a PICSI ich kvalitu znizi. Rovno nam povedal, ze by od nas iba tahal penieze. keby to bolo take suprove, tak by Vam to Stelcl odporucil.
19. feb 2015 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1
@ingrid0105 neviem, ako je to s tým pohybom... my sme si PICSI nežiadali, pri prvých dvoch natívoch sme mali len ICSI, ale to sa ešte nejaké spermie hýbali a pri prvom softe sme pri vklade zistili, že robili PICSI, lebo sa už nehýbalo skoro nič. Čo som pozerala PICSI videá, tak tá kyselina priťahuje zrelé spermie, ale tak v našom prípade, keď nebol pohyb skoro žiadny, asi kašľať na to, že ešte spomalia. My sme až po neúspechoch zistili, že máme fragmentáciu 21%, z ICSI sme mali dvojkovú kvalitu, s PICSI jednotkovú.
19. feb 2015 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyahope My sme mali aj z ICSI jednotkove embryjka a progresivny pohyb 0
19. feb 2015 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1
@freyahope dakujem baby asi este napisem Marcelovi nech to okuka a povie svoj nazor
19. feb 2015 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 dobrý nápad...to som mala spraviť aj ja....nejdem ja uz nic riesit...nech je to tak ako ma...
19. feb 2015 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 a morfológiu ste mali akú? My len 1% dobrých.
19. feb 2015 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka nerieš, my máme tiež zamrazené dve, jednotkové a dvojkové a len som sa pousmiala nad múdrymi rečami tvojej kamošky. Ale je pravda, že mať ju v obývačke, tiež by som nebola taká pokojná :grinning:
19. feb 2015 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 nám Koudelka práveže pri zlom spg PICSI odporučil, aj nám ho robili
19. feb 2015 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyahope Uz si presne nepamatam, ale ked sme sa dopracovali k jednotkovym embryjkam s 5 dnovou kultivaciou tak tusim morfologia bola 0, progresivny pohyb je klasicky 0, lebo na hlavickach su protilatky a tie sposobuju ten chaoticky pohyb a zabranuju progresivnemu pohybu.
19. feb 2015 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 Je zly a zly spg....a my mame ten zly-zly.
19. feb 2015 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka jasne, ze aj dvojkovej kvality sa uchytia! inac by ich nemrazili si myslim! :wink:
A navyse z 2 moze byt hned 1! :slight_smile: Ja som vzdy mavala medzi 1-2 a dokonca len EB pri vklade a uz mame 8 mesiacov za par dni! :dizzy_face:
Urcite chod na vklad tej XB, bez rozmyslania a nepocuvaj nazory tych co to nepoznaju :wink: :slight_smile:
Drzim palce!!!! :dizzy_face:
19. feb 2015 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok