• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

18. októbra 2017 
@dalida radsej si pockaj,nema zmysel sa hnat nikam a velmi dobra volba je mat doma glukomer,zistila by si ako si natom realne a ci nahodu nemas ten cukor az prilis nizky aby to nebolo u teba opacne :wink:
treba telo nastavit aby babatko neodmietalo,ono je to tak vsetko spolu proprepajane ale hlavne pohoda,ked je pohoda aj telo sa sprava rozumne,mne sa vzdy upravi cukor ked si dam zmrzku z mekacu,nenormalne sa natom z muzom smejeme,ze mi staci zmrzka a vsetko je ok ,dokonca aj tlak sa mi vtedy upravi :grinning: asi si telo povie,ze mna,mnam ako mi je dobre :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2015 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dalida kludne mozes aj mamkin pouizvat,ta mala ihlicka sa meni,das si svoju ,urob to tak ze sa normlane napaps a o 90 minut po jedle si odmeries cukor,potom pred dalsim jedlom no a samo aj rano na lacno,cize pred jedlami,po jedlach a zistis ako to je.
Tvoja mamka ma cukorvku?
20. feb 2015 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ano, ma. Ako jedina z rodiny.
20. feb 2015 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida tak oto vacsi dovod ist na diabetologiu,mali byt ti spravit ten test co pijes sladku vodu ,tam sa da zisti ci ide o IR,teda ak ti to este nerobili.Neviem ci je mamka na inzuline alebo len na liekoch ale potom sa bohuzil casto podobne typy cukorvky dedia.
20. feb 2015 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka @dalida@diska baby a ake mate amh? ked mate PCO? Normalne som sa teraz nalakala ci aj ja nemam ist k diabetologovi :confused: . Ja mam 6,42
A ked sme prve ivf mali v Heliose v Brne tak mi dr. dal len ta k Metformin ze mam ho brat, ze by mi to upravilo nieco ale ja som ho nebrala a povedal, ze vasa chyba mohli ste mat vacsiu sancu otehotniet aj normalne :confused:
Tak teraz neviem. A ked chcem ist k diabetologovi niekto ma tam musi poslat?
20. feb 2015 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108 zlaty doktor :grinning: mal ta poslat na diabetologiu,mne po zisteni PCO poslali hned na ten glukozov test,doktor povedal,ze PCO ide casto ruka v ruke z IR,ale neplas sa ,nieje to pravidlo,odporucanie na diabetologiu ti moze dat gynekolog alebo ovodna,AMH som mala okolo 2 ,neviem presne.
20. feb 2015 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida no nehrn sa do toho dned uvidis na glukomere že to trosku potrva, možno len mesiac dva, ak
20. feb 2015 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska No hej "zlaty" po dvoch kyretoch nehladal iadnu pricinu len povedal skusit este raz ivf a keby to zase zle dopadlo, rozmyslat nad darovanymi vajickami alebo spermiami. A to si mozem zavolat do nejakej ambulancie a povedat ze idem naivf a chcem si dat vysetrit glukozovy test :sweat_smile: ? alebo co im poviem?
20. feb 2015 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108 ja mam 5,84 aspon myslím hned podla hodnoty veceli ze PCO no u mna v Heliose v Mt pan doktor akosi prehliadol perličky na vajecnikoch, mam od neho v karte mladá a zdravá :slight_smile:)
zbehni za gyn nech ti da odporucenie na diabetologiu, spravi atesty a budes vediet..prirodzene tehu neni vylucene
20. feb 2015 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108 potrebujes odporucanie alebo známosti :sunglasses:
20. feb 2015 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108 no najidealnejsie by bolo ak by ti gyndos napisal sprievodny lisotk,ze pozaduje ten test a vysetrenia,aby ta neaky mudry diabetolg neodpinkal.
20. feb 2015 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka@diska dakujem baby :slight_smile: . S nasim spg prirodzene otehu asi moc nie. No tak sa dam do toho aby som si nasla nejakeho diabetologa :wink: .
Tak ja mam este vyssie amh ako ty :unamused: . A ms mavas pravidelne? lebo pri pco su velmi dlhe cykly. Ja mam tak asi 31-32 dnove aj ovu mavam.
20. feb 2015 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ahoj moja ako sa mas? dufam ze je vsetko v najlepsom poriadku, myslim na vas :slight_smile:
20. feb 2015 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingrid0105 no mam sa primerane mojej situacii :slight_smile: ...som stale v nemocke..uvidime co bude dalej...dakujem, ze na mna myslis, si velmi mila... A ty? Ako sa dari tebe?
20. feb 2015 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu1108 no ja som dlho nevedela ze mam PCo stale 28 dnove cykly teraz po hormonoch je to horsie 26-31 dnove a dnes pozitivny ovu test ..juhuuuu..nemavam aždy ovulku ale clostil na mna zabera.preto nebolo podozrenie ale dobre sono je tutovka to vidim aj ja co sa tam deje.
20. feb 2015 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108 juj žiaden SPG neni taky hrozny aby to neslo, poznam prirodzene pocate deti co otcovia maju azoo..po rokoch ale predsa
20. feb 2015 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka Aha, takze az podla utz ti to zostili najprv? no inak vaha, mne sa vsetko uklada na bruchu.
Ale ja som nabrala od kedy som zacala s hormonami a nejde a nejde to dolu :unamused:
Uz sa skusam objednat na diabetologiu :grinning:
20. feb 2015 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108 vaha..akože mam plus 26 kil odkdedy som skoncila skolu
:cry: :cry: :cry: :cry:
20. feb 2015 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka No neviem, ako na prvy pohlad nieje az taky strasny ten spg. Ale teraz na posledy v decembri z 12 vajok zostalo len 1e. A Otevrel povedal ze je to s najvacsou pravdepodobnostou koli spg. Ze cakal ze budu tak 3 blastocysty a zostala len tato jedna FHB a ta isla aj na PGD. Lebo do tretieho dna sa vyvijali dobre a potom to vsetko zacalo zastavovat.
20. feb 2015 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka Ja od 2009 plus 10 kil :frowning2:
20. feb 2015 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, ja mam tiez PCO, ale pritom vaha uplne ok, skor k podvahe, pravidelna ovu, cykly tak 29-30 a az na zaklade mojho vysokeho amh 5,89 a kvalitneho utz potvrdene PCO a moja diabetologicka zhodnotila, ze na to, ze som štihla je divne, ze mam PCO
20. feb 2015 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 Tak ja s mojim amh vediem :sweat_smile: :unamused: .
Bud rada ze si taka chuda :slight_smile: .
20. feb 2015 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 no ak ma byt toto tvoja cesta k detickam, tak to treba ustat a vydrzat a budes odmenena :slight_smile: ja uz stimulujem utorok ma caka utz, uvidim co bude dalej , ak to bude slabe tak to stopnem, lebo toho 2.3. nastupujem do novej prace a musim nastupit a to je 14 DC. Jednine keby bolo OPU skor :unamused: ale uz som sa s tym zmierila a nebudem tlacit na pilu, stane co sa ma stat :confused:
20. feb 2015 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@buba08 divne ako u koho, tiež som stihla a aj po pôrode naďalej pco:(
20. feb 2015 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 ty si potom rarita, ta budu musnifikovat ako zazrak.ale v dobrom.PCO je celkovo svina, vajka aj su ale o kvalite nik nevie..
20. feb 2015 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kočky ale ako citam tak dva najvacie strasiaky su prave PCO a endometrioza, asi všetky korcule tu maju daco z tohto..by sme mohli aj statistiku viesť že ktora otehotnela ako ked ma PCO, @diska že
20. feb 2015 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida ahoj moja, a kedy si potratila? v ktorom tt??? :frowning2:
20. feb 2015 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105budem ti drzat velmi prevelmi palce draha.....velmi
20. feb 2015 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka no tak ja som rarita v mnohych veciach, vsetky tu mame vela diagnoz, ale ja mam fakt ze strasne vela a co sa tyka kvality vajicok, tak u mna nic moc
20. feb 2015 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aku ste mali pripravu na KET?
20. feb 2015 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok