• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. februára 2017 
@ria191 už vieeem som neni blond ale toto mi ušlo..ty vieš všetko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2015 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 a tie vajcovody ti neodporucaju odstranit? Ja som bola este pred posled ym ivf u bylinkarky pani kopacovaj, davala som si asi 4 mesiace pred ivf jej obklady, mozno aj to pomohlo.
20. feb 2015 o 13:09  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 juj o kliestovi len v dobrom vies aku sarapatu nam obom narobil na jesen,
20. feb 2015 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
som to nejako tu tvoju odpoved nepochopila, blondinka som chapes :grinning:
20. feb 2015 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pls mail na Marcela?
20. feb 2015 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagik
ja som tazky pripad na bylinkarku, podla mna to pomoze ak ma niekto nie az take tazke diagnozy. mne praveze nic neodporucaju, len co ja si nastudujem z netu.
20. feb 2015 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 no aj ja mam najhorsi stupen, hrozili tazke operacie,tiez som od toho nic neocakavala, vobec som tomu neverila, no ale ivf bolo uspesne. Tak neviem.
20. feb 2015 o 13:16  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagik
tak to sa tesim, a to bolo tvoje 1.IVF?
20. feb 2015 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagik
a ako prezivat tehotenstvo? myslim ked si mala tiez tazku endometiozu, mas nejake bolesti ked ti babo rastie atd.?
20. feb 2015 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 bolo to 3 ivf, predtym iscare 5 vkladov s nulovym vysledkom a endoska sa mi iba zhorsovala, mala som problemy aj mimo cyklu. Tehotenstvo zatial o.k., bolesti neboli, tiez som mala obavy, kedze mam v tej panve zrastene snad vsetko so vsetkym, hlavne s crevami, ale zatial dobre.
20. feb 2015 o 13:21  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagik
tak sa tesim, ze je vsetko oki, si moj priklad, ze da sa aj s endoskou, ved ja nakoniec nad nou vyhram :dizzy_face:
20. feb 2015 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nelly3
@gagik aj ja mam inak endo babenky...
20. feb 2015 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 podla mna za tu bylinkarku nic nedas, ak nebyvas moc daleko.a mozno by som max. Uvazovala nad odstranenim vajcovodov.
20. feb 2015 o 13:24  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 no 50 € za konzultáciu u Bielika ale ešte je lacný v Prahe blaze ale draze som za konzulku vysolila 100 €
20. feb 2015 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska no ja mam tiez brutalne vela diagnoz...sa na mne niekto vysantil..
20. feb 2015 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3
@gagik inak k tej "super endoške" včera operovali sestru, ktorá má tri dospelé deti na myóm na maternici a zistili jej takú endometriózu že dovi dopo a dokonca jej hrozí vývod ale to dúfam sa nestane. Doteraz nikto netušil že má endošku :angry: :angry: :angry:
20. feb 2015 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
ja uz nic nikomu platit nebudemmmmmm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2015 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2015 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 alebo este sa spytaj otevrela,mna manazoval myslim si ze rozumne, aj argumentoval tak, ze bolo vidno ze ma o endoske dost nastudovane. Inak aj ja poznam pripad, ze babe s detmi pri operacii zistili tazku endosku, ze sa divili ako mohla otehotniet. Pockaj na tu imunologiu ci tam nie je problem, ale do nejakej vaznej operacie by som sa nepustala len tak, ked to aj tak nezaruci otehotnenie.
20. feb 2015 o 13:29  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 no ty si iná machérka :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2015 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagik
co myslis konkretne? ja chodim koudelkovi.
20. feb 2015 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 no ohladne nejakej velkej operacie, lebo som to tiez zvazovala a poradil mi to s tym odstranenim vajcovodov a dal mi intralipidy.
20. feb 2015 o 13:33  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby musím vám napísať ako ma dneska Marčelino dostal skoro som ošedivela :confused: :confused: :confused: :angry: :angry: :angry: :angry: . Včera som mu písala, že za akú dobu po antibiotikách môžem ísť na KET a pán srandista mi poslal odpoveď že aj hneď a že sa mám objednať u kolegu. Mňa až oblialo, tak mu píšem, že u akého kolegu a prečo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a že či odchádza a on našťastie, že nie ale vo februári tam nebude ale že v marci je celý k dispozícii :grinning: :grinning: :grinning: a to doslovne :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2015 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@gagik
aha, neviem co mam robit, nejako som vo faze uz dlhodobo, ze nechce sa mi uz nic riesit ohladom toho celeho, ale velmi si prajem mat jedno jedine bejby :cry:
20. feb 2015 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 si ho pripravujes, aby si potom nahodou nebral narýchlo volno aj ked tvoj vklad "musi" on
20. feb 2015 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ty mas vela diagnoz..alebo endo?:grinning:
20. feb 2015 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek aj aj ale myslela som endo
20. feb 2015 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka mne už je to asi jedno kľudne aj upratovačka hlavne nech to neboli a netrvá pol hodku ale je prijemne keď cumackujes na nejakého fesiho
20. feb 2015 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 ty mas aj tie myomy ako ja..zeee?:slight_smile: ach..neurekom..na rozdavanie toho mame...
20. feb 2015 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 nelca aj ja som v takej istej fáze že sa mi nič nechce riešiť iba gulatiet s vyloženymi pacmagami
20. feb 2015 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok