Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
20. feb 2015

@evadek hej asi to ide ruka v ruke, ale endosku považujem iba za uchylnu kamosku z ktorej si ťažkú hlavu nerobím

evadek
20. feb 2015

@ria191 nemas tazky stupen ,ci?...ja som si vsimla,ze vsetky imunitne veci idu pekne spolu...mam stitku..mam endo..mam zvysene cytokiny..protilatky na spermie....vsetko imunitne veci...

nikolajka2
20. feb 2015

@nelly3 @ria191 @evadek @gagik - ahojte , chcela som sa Va sspytat, ze ci uz po ET, alebo KET ste dostavali crinone gel na udrzanie , alebo nieco podobne. Mne v Brne dali crinone, ale mala som z toho riadne bolesti a krce a neviem ci aj kvoli tomu sa nakonic nic nevydarilo.

tinkatinulka
20. feb 2015

@ria191 ja zasadne pri vklade kukam na otca mojich detí, pretože on ma taký vydesený pohlad vtedy ked bukame ako nam ukazuje na monitore, ja vždy revem od dojatia..no scena ako z dakeho prepadaku, mna nastastie ani jeden vvklad nebolel..zlate rusicky, ale IUI v Iscare bol masaker som dva dni krvacala 😠

ria191
20. feb 2015

@evadek mala som cysty ale odkedy mi ich odstránili, tak mám pokoj aspoň dúfam ale určite to ma spojitosť s imunitou to je jasne aj keď ja mám imunitu v poriadku až na pár odlišnosti

zuzu1108
20. feb 2015

@diska@tinkatinulka Teraz mam nové vysledky amh od gyn a amh mam dokonca uz 8,9 😖 . Ako moze nárast z 6,42 na 8,9? To po decembrovej stimulácii? Som sa pytala dr ze ci to nahodou uz nieje moc a povedal ze mam byt rada ze lepsie ako 0 a ze sa s tym da otehu. A podarilo sa mi objednať na diabetológiu 😀

ria191
20. feb 2015

@tinkatinulka ja svojho otca deti radšej nechávam doma ale ja sa rada pokochám aj na niečom inom ako na svojom 😀 a v RF je veru na co kukať 😀 😀 😀

tinkatinulka
20. feb 2015

@zuzu1108 pri zhorsovani stavu PCO sa zvysuje aj AMH..ja to moje randej ani teraz neskumam..super že si poriešila diabetologa,je to cesta vpred.

tinkatinulka
20. feb 2015

@ria191 no moj musi, ked nebol pri vzniku nech je pri zázraku, ja by som tam sama asi nešla, je moja opora v tomto aj ked vždy strečkuje pred salou že tam bude KRV..hihi sralo, no ja som nemala tu časť mat v RF fesiho ano mojho..mna bavia baby a Kozumplik

ria191
20. feb 2015

@tinkatinulka teraz som sa rozhodla, že už nebudem taká sprostá a panicek sa z toho už nevyvlečie. Nech vidí ako pri tom trpim

tinkatinulka
20. feb 2015

@ria191 no vidis sak ty ho nechovaj len pre krásu ale ho aj vyvetraj, možno ked marcelino zbada že prisiel aj chlap tak sa viac posnaží

nelly3
20. feb 2015

@nikolajka2
no ja mavam utrogestan, a nejako nepocitujem zeby som mala bolesti, ten gel ja osobne som nemala.

ria191
20. feb 2015

@tinkatinulka jo kočko ale ja tam mám akúsi "zátačku" a Marčelino ešte neprišiel na to, ako ju vytočiť bez bolestí 😠 😠 😠 a o Kouďákovi ani nehovorím ale to mi až tak nevadilo na neho sa tak krásne čumáčkuje síce skoro cez slzy ale no čo už 😀 😀 😀

ria191
20. feb 2015

@nikolajka2 utrogestan ale ten sa berie ešte pred vkladom a tiež mi nerobí žiadne problémy. S MUDr. si sa o tom nebavila ?

ria191
20. feb 2015

@tinkatinulka a inak veď ma poznáš ja sa tak rada trajdám po obchodoch a s tým mojím sa to nedá a ja bez toho nákupného orgazmu nemôžem byť 😀 😀 😀

nikolajka2
20. feb 2015

@ria191 - hej , povedela som Dr, ale povedal, ze niekomu vyhovuje a niekomu nie. A ze take tlaky pri Crinone byvaju. No , ale teraz som uz nachystana , ze nech daju utros.

haimi
20. feb 2015

@ria191 preco ti napisal, ze tam nie je vo februari, ved uz je pomaly koniec februar. Nemal to byt marec?? 😕

tinkatinulka
20. feb 2015

@ria191 ja som už preliečena maniacka aj ked vždy cestou domov dakde ideme a nakupujeme..aj naposledy po vklade sme boli v TN v Laugariciu a poprda odisla somnou 😀

ria191
20. feb 2015

@haimi myslel si, že chcem KET na budúci týžden a na to pipelle nereaguje ale ja by som to chcela tak neviem či to číta z rýchlika alebo co

ria191
20. feb 2015

@tinkatinulka milacku tak to u mna nehrozí ja som nevyliecitelna uz mám 50 ks jeansov a stále nakupujem ďalšie a o množstve topánok radšej pomlčím možem si otvoriť sekáč

haimi
20. feb 2015

@ria191 cita z rychlika. Mne tiez obcas neodpisal na vsetko 😀

gagik
20. feb 2015

@nikolajka2 ano crinone, ale nemala som problemy, len mierne pobolievanie podbruska, ale to asi vramci uhniezdovania

evadek
20. feb 2015

@nikolajka2 mne crinone ziadne krce nerobi....krce som mala v ramci uhniezdovania a teraz a povedali mi,ze to je normalne ,ze prve tyzdne su take krce...

tinkatinulka
20. feb 2015

@ria191 no v pocte kabeliek ma asi nedobehnes, už musim tajit ich skutocný pocet ale rozhodla som sa ze tie co nepouzivam darujem len este neviem ako formou..

silvia545
20. feb 2015

@ingrid0105 marcel.stelcl@reprofit.cz
a ako sa máš moja? 😉

silvia545
20. feb 2015

@tlucka mrzí ma to,že sa to nepodarilo ☹ máš ešte mrazáčikov ? 😉

majkulik
20. feb 2015

@ria191 ahaaa, lebo ja som u neho bola 2.2 a nic nehovoril a kamoska je k nemu objednana 18.3, a ako v pohode berie pacientky.. tak som bola tak trochen zaskocena. Dik 😀

skaredekacatko
20. feb 2015

@tinkatinulka aj ty tajis pocet kabeliek aj ja. A topanky nosim zasadne bez krabice domov. Minule to mas nove a ja nie kdeze len si nevidel este. Na kabelky m extra na pravej strane v skrini policky len na kabelky a na lavej na topanky letne zimne mam zvlast 😀 😝 Vcera po imuno som si kupila za 10 evric tricko no nekup ked take lacne.

ingrid0105
20. feb 2015

@silvia545 ahoj, dakujem celkom fajn, cakam na ten utorok nech mi povedia ci stojim za nieco alebo taku sliepku co neznasa dobre uz potom len zarezat 😀 dnes ma picha vo vajecnikoch tak snad sa tam nieco deje a nerastu cysty a prazdne foliky 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre