Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

silvia545
23. feb 2015

@speranza1 dakujem moja 😉 ideme znovu na soft,,teda uvidím čo mi povie dr.,,v pondelok sa ideme dohodnúť čo dalej,,len jedno vajko sa oplodnilo 😒 už viem čo mi povie,že dárcovské 😒 ale chceme ešte raz skúsiť a ked nič z toho nebude,tak sme už odhodlaný na dárcovské vajká,,inak sa asi dieťatka nedočkáme ☹

lemoni86
23. feb 2015

@lenka54321happy ahoj, no ako sa citis dnes? dufam ze lepsie ..

evadek
23. feb 2015

ahojte dievcata..Ja som uz s nervami v koncoch...dnes som zacala 6tt...a zaroven som posledne dni mala velke bolesti podbruska...dnes som zacala spinit...kvapkala zo mna tmavohneda krv....
Isla som k Mudr. ..plodik nevidel....bud tam uz nie je,,...alebo este nie je...
Vacok narastol od minuleho tyzdna minimalne..ja uz nevladzem..ubolena..psychicky na dne....z pocitom,ze sa nieco skoncilo:(((

diska
23. feb 2015

@evadek ahoj,mrzi ma ,ze mas taketo trapenie a co povedal doktor a krvicku ti nebrali?
ja som tiez v 6tt zakrvacala dost silno.Joj neda sa niako pomoct,len cakat ako to bude pokracovat,drzim palce.

crazybabenka
23. feb 2015

@evadek moja....ani neviem čo napísať....posielam veľké objatie a srdiečko.....dúfam...že sa drobec len schováva

evadek
23. feb 2015

@diska krv mi nebral...mam mat kludovy rezim do piatku..v piatok sono..to uz bude 6 tt+5 ...
A ako si dopadla ty vtedy?...Mam brat vraj utorgestan ustne 1-1-1 ..ale to mi pripada nejak malo...
Teraz som brala crinone..ale vraj ked tak spinim mam ustne utrogestan

evadek
23. feb 2015

@crazybabenka dakujem ti velmi pekne..som s nervami v koncoch..ako pisala hore Speri..ja si chcem konecne tehu uzivat...a nie,ze v kuse nieco...ja dufam,ze do piatka sa tam nieco objavi...a ze krvacat uz nebudem...:(

diska
23. feb 2015

@crazybabenka ahoj,tebe sa chystam napisat ale ja som unavena ako medved 😀 citala som,ze ta kamoska vystresovala,nedaj sa v RF vedia co mrazia a ak by nebolo embryjko ok tak ho nemrazia.Mne na 5 den povedali,ze vsetko je 3 kova kvalita,ze nemam ratat s mrazenim,nakoniec mi prisiel email,ze je to HB/2 a teraz je v brusku,takze nic sa neboj.

diska
23. feb 2015

@evadek krvacanie preslo a potom uz bolo vsetko ok ,na pohotovsti mi povedali,ze nic nemozu robit ,len treba cakat a aj tak bolo,ja som pichala agolutin tak neviem ale kludne napis do RF,ja sa s nimi radim pri kazdom probleme este aj teraz.

evadek
23. feb 2015

@diska idem im napisat..dakujem ti...🙂

speranza1
23. feb 2015

@evadek zlaticko, posielam srdiecko a objatie.... Tu sa naozaj nic neda robit...len cakat a dufat...posielam vela sil....

evadek
23. feb 2015

@speranza1 som na nervy Speri..odkedy som prisla len placem...ty si takaaa silna,ze to tak zvladas..:(...aaach..ja som len 6tt a som s nervami v koncoch a teraz mam uz fakt zly pocit....
Pisala som Marcelovi...a aj ten je do 01.03 . mimo kliniku...
tak uvidim...dakujem...

lenka54321happy
23. feb 2015

@lemoni86
Ahoj, vdaka Bohu horucka nebola cez noc (apson myslim) ani dnes uz...len kaslem a nos zapchaty a unavena...hrdlo neboli jeeeeej! Takze nesla som do prace a len v posteli a zazvor a med a citron....
Takze myslis moja kedze sa to polepsilo, tak to nebola nejaka infekcia co potrebovala antibiotika ze?
Len nejaky virus ze? Lebo vcera ked som mala 38.4 tak som sa strasne zlakla ale po jednej davke paracetamolu to hned preslo a od vtedy som uz nemala horucku a citim ako babo kope dnes takze hadam vse ok ze? Co myslis? A dakujem ze na mna myslis!!!! 😘

diska
23. feb 2015

dievcata tehulky,mam taky problem som stale unavena,ale naozaj stale a velmi,spim a spim a nic nevladzem,ked to poviem neakemu lekarovi,tak sa kazdy len usmeje ,ze je to normalne,ale tak neviem ci az v takej miere to je normalne 😕

tinka9075
23. feb 2015

@speranza1 jáj nezávidím ti že si ešte v nemocnici ale dúfam že bude čoskoro všetko ok a budeš si užívať tehotenstvo 🙂 🙂 ja som si ho tiež veľmi neužívala stále som mala strach či sa niečo nestane bolo to tažké ale dalo sa zvládnuť 😉 😉 teraz majú drobci horúčky sme chorý dve noci som poriadne nespala ten strach o nich obaja horúci a teplota neklesala tak sme šli smer pohotovosť v noci 😠 😠

lenka54321happy
23. feb 2015

@evadek
Velmi ma mrzi, cim si prechadzas....citam a sledujem tvoj pribeh....ja som mala toez nervy v riti...nebolo nic vidno, pak bolo krvacanie...jest mi nechutilo...muz bol nervozny zo mna a musela som si povedat DOST aj tak to neovplyvnim a takto si len robim horsie! Moja musis si aj ty tak povedat, inak sa zblaznis...najlepsie nejaky fil zapnut alebo citat knihu...ja ta fakt chapem a preto ti toto pisem....
Velmi ti drzim palce velmi 💛

lenka54321happy
23. feb 2015

@diska
Ahoj ja som zistila cim viac spim tym viac unavena a pak cez nic horsie spim atd tak som sa donutila nespat poobede....a len poriadne spat ja neviem aj ked uz aj od 20h do 8rana ale snazit sa nespat cez den...mozno to pomoze?

diska
23. feb 2015

@lenka54321happy neviem nezasapt cez den 😀 a ja chrapem aj celu noc uplne v pohode,cez den ma aj muz budi aby som nesapala ale nepomaha aj tak spim 😀

speranza1
23. feb 2015

@evadek nie som silna, to mi ver....je mi to luto, co vsetko musime prezivat... 😔
@diska aj ja som zistila ze po 12tt som viac unavena...

silvia545
23. feb 2015

@diska ahoj,,je to normálne,nebooj 😉 ja som tiež bývala unavená a vkuse by som len spala,či bol deň alebo noc,,prespala by som asi celé tehu 😀

silvia545
23. feb 2015

@evadek zlatko drž sa moja 😉 myslím na teba stále,,všetko bude v poriadku,,musí byť 😉 a ako napísala lenka kuk nejaké filmy,časopisy,,aby si myslela na niečo iné,,viem,že je to ťažké,,ale treba sa pokúsiť a neškodiť si ešte viac 😉

speranza1
23. feb 2015

@tinka9075 zelam skore uzdravenie drobcom...a dakujem

evadek
23. feb 2015

@lenka54321happy dakujem ti...a v ktorom tyzdni si mala ty krvacanie?...och..kiez by som mala stastie ako ty🙂

evadek
23. feb 2015

@silvia545 dakujem SIlvi....mate pravdu..musim sa dat nejak dokopy...hocico sa stane uz tomu nemozem....
dufam,ze do piatku to nejak ujde...a hlavne nebudem mat bolesti a nebudem uz krvacat..Nejak to uz dopadne..dakujem...

santeema
23. feb 2015

@diska cauko. ja som v 22 tt a citim sa presne tak isto, stale mam pocit unavy. ja to pripisujem tomu , ze mam doma 1 a pol rocneho krpca a kopec iných veci, co treba stihnut. pri malom som sice poobede spavala, ale takto unavena som nebola. inak je u mna a aj bolo uplne vsetko ok. zacala som brat kazdy den kalcium a magnezuim a zacnem si davat aj bio chlorelu, ta sa moze a je proti vycerpaniu. nechapem to, lebo mi s malym pomoze aj priatel, vyspim sa hocikedy cez den , jeden den je lespie a potom znovu ta unava. doporucejem len spinkaj ak mozes kolko sa ti ziada🙂

lenka54321happy
23. feb 2015

@evadek
Teraz som to pozerala tak na 43.den od prveho dna kramov....a trvalo to 10dni!!!!
Vklad som ja mala na 25ty den....takze asi 18 dni po vklade to zacalo....takze zhruba ak to dobre ratam 6-7 tyzden tehotenstva....dufam ze dobre ratam bo mi to dnes nemysli....

evadek
23. feb 2015

@lenka54321happy a tiez ty stale nic nevideli???...ach..fakt my zeny co musime vytrpiet..uf...10 dni...

evadek
23. feb 2015

@lenka54321happy nepamatas si co si vtedy brala na podporu?.mne povedali,ze namiesto crinone mam utrogasten ustne 1-1-1..a to sa mi vidi malo...skoda, ze ma nas Marcel dovcu...

lienka_1
23. feb 2015

@speranza1 Ach jaj!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre