Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lemoni86
23. feb 2015

@lenka54321happy ahoj 🙂 tak potom to je parada... vyzera tak ze to nie je infekcia 🙂) potom len to vylezkaj, najlepsie do konca tyzdna a bude to dobre..pi stale vela tekutin atd atd.. proste sa liec ako doteraz.. netreba to urcite podcenovat, lebo sa ti to moze vratit a udrie to dvakrat horsie .. drzim palce
@evadek juj co to citam.. tu sa asi ziadna baba nezaobisla bez spinenia, ja som si prezila to iste.. inac utrogestan 1 1 1 sa mi zda malo, ved ja som brala 4 0 4 a vaginalne je to vraj lepsie.. tiez by som aspon duphaston k tomu pridala, ja som brala 1 0 1... drzim ti palce velmi, ono este nemuselo byt vidno, kludne sa moze babo ukazat.. silno drzim palce
@diska no, tak ti poviem, ja som cakala ze budem v druhom trimestri plna energie ako to pisu na nete atd... vsade :D... taky prd, cez den si musim pospat lebo som rozbita ako nechce sa mi stale spat, ale ta napr idem na nakup sa vratim a som mrtva :D .. skus jest viac niecoho co obsahuje zelezo.. alebo si daj spravit krvne testy ci nemas ho nedostatok.. lebo to moze byt presne koli tomu..
@speranza myslim aj na teba, ja som si koli tomu odlezala len 4 dni v nemocke a to som len spinila, no ten stres ked idem na wc a ci mam nieco na vlozke.. zvladas to vsetko super .. drz sa 🙂

haimi
23. feb 2015

@evadek moja, strasne silno ti drzim palce. Podla toho, co si pisala verim, ze sa len uhniezdilo neskor a plod bude v piatok vidiet. Uplne chapem, co prezivas aj s tym spinenim. Mam pocit, ze sme tu spinili az silno krvacali snad vsetky a pozri ako to dopadlo. Este nezufaj, nic nie je stratene.

haimi
23. feb 2015

@speranza1 speri a stale spinis, alebo ako si na tom? Co ti davaju v nemocke. Davaju ti aj infuzky magnezia? A ako s tym tvojim krckom, maju nejaky plan, alebo len lezat? Dufam, ze mas aspon nejaku symposku spolubyvajucu, s ktorou si mozes trochu pokecat. Drz sa tam

haimi
23. feb 2015

@ingrid0105 dufam, ze si dobre pamatam, drzim na zajtra palce, nech na tom sone najdu fajnove foliky. Na kolku ta nakoniec objednali? 🙂

mucilli
23. feb 2015

@lienka_1 dakujem krasne😊

mucilli
23. feb 2015

@lienka_1 dakujem😊

ingrid0105
23. feb 2015

@haimi dobre si pamatas, o 8.45 to mame 🙂 Je to nezvycajne takto na cas presne, v Heliose a v GF sme sa postavili do rady a bolo. Tam to funguje ako?

speranza1
23. feb 2015

@haimi spinim rano a vecer, dostavam rano a vecer dicynone do svalu a magnezko do zily..a mam len lezat...a ja nie som vhodny tip na spolubyvajuce... Zatial som sama ale od stredy tu vraj niekoho budem mat...

haimi
23. feb 2015

@ingrid0105 nebude to presne 8:45. Aspon u mna to nebolo, vacsinou som prisla na rad o cca 15 min neskor, ked sa nahodou dostali do sklzu. Ale snazia sa to planovat, aby tam nebola sora. Povies ze si prisla na sono a daju tvoju kartu pre doktora na pult na recepcii na kopku medzi ostatne, co cakaju. Vacsinou sono robia dvaja, kt ked dorobia sono, vyjdu von a zoberu kartu v poradi.

evadek
23. feb 2015

@lemoni86 dakujem...asi si nechavam ten crinone a popritom budem brat ten utrogestam 1 1 1..ja som bola jednoducho mimo...ja si nepamatam ako to brat...fakt som na mraky...
uz nech je piatok....fakt...uz nech to mam cele za sebou...

ingrid0105
23. feb 2015

@haimi a este otazocka ak to bude OK hned tam mi povedia kedy bude OPU alebo popripade co si mam este dopichnut a kedy alebo ptm zavolaju? Mena uz mate vybrane? a dakujem 😀

evadek
23. feb 2015

@haimi kiez by som dopadla ako vy...aby to bolo ok..ale tie bolesti plus ze nic nie je vidiet sa mi nezdaju..uz nech je piatok..a pritom hcg som mala vzdy take vysoke...tak ja nechapem...

haimi
23. feb 2015

@speranza1 a co mas dovolene? Iba ist na wc a do sprchy? Jedlo ti nosia na izbu? Mam pocit, ze si doma spinila menej, nie? Aj ja som to tiez mala zahadne, ze v nemocnici som spinila kazdy 3 den a ked ma pustili domov, zrazu ani kvapka. Divne, psychika je zahadna. Aj ja som chcela byt na izbe radsej sama a aj som vyse tyzdna bola. Potom mi dali jednu kocku a nakoniec to bolo celkom fajn. Boli sme spolu vyse tyzdna kym ma nepustili, tak sme si na seba uz celkom zvykli. Ako na intraku 🙂 Hlavne sa tam drz, psychika je dolezita. Dufam, ze sa lekari o teba staraju uz dobre a si viac v klude.

bergalm
23. feb 2015

Cau kocky dnes som 19tt+0 a mam taky vytok bielej farby,nezapacha mate to niektora aj vy?myslite,ze mam skocit k dr. al.stresujem?

silvia545
23. feb 2015

@ingrid0105 tiež ti na zajtra držím palce,nech sú krásne folíky 🙂 zajtra ti povedia kedy bude OPU,,alebo ak by pomaly rástli,tak dajú ešte dopichávať a znovu potom na uz 🙂

ingrid0105
23. feb 2015

@evadek moja este nic nie je rozhodnute, ono to bude take babetko co uz si teraz robi co chce 🙂 no nechcem vediet co z neho vyrastie, poriadny šibal alebo nezbednica 🙂 drzim palceky a VERIT treba, su tu baby ktore keby neverili a vzdali to, nikdy by z nich neboli maminy 🙂

ingrid0105
23. feb 2015

@silvia545 dakujem som zvedava co z toho bude, trosku ma pobolievaju vajecniky ale len tak light 🙂 tak uvidim co dokazu urobit len lieky bez injekcii 🙂 juuuj to budu nervicky 😉

silvia545
23. feb 2015

@ingrid0105 aj mňa len trošku pobolievali,,teda hlavne pravý,,možno budeš aj milo prekvapená s úrodičkou 🙂

haimi
23. feb 2015

@evadek ja som po krvacani spinila a niektore dni aj viac, ze cela vlozka a Marcel mi pisal, ze mam brat crinone tak ako mam napisane. Nevysadzaj ho

haimi
23. feb 2015

@bergalm bezny tehotensky vytok 😉 ja mam tiez taky biely kremovy.

bergalm
23. feb 2015

@haimi oh dakujem som rada ,ze nic horsie 😉

evadek
23. feb 2015

@haimi dobre...urcite nevysadim len pridam ten utros ustne 1-1-1 ....ja som pisala inak Marcelovi..no co uz s nim ked dovolenkuje..🙂

ingrid0105
23. feb 2015

@silvia545
@haimi dakujem baby dam vam vediet hned ako budem moct 🙂

lemoni86
23. feb 2015

@evadek presne tak nevysadzaj crynone.. drz sa !!

haimi
23. feb 2015

@ingrid0105 zajtra napis ako si dopadla 😉 vybrali sme 6 mien a zatial sme sa nerozhodli.

crazybabenka
23. feb 2015

@diska ďakujem moja za povzbudenie.....už mu musím len veriť....je to náš posledný drobec.....do ďalšieho IVF sa nechytáme.....takže teraz či chce alebo nie....sa to musí podariť 😀 😀 😀 už som si kúpila aj mesačný kameň, ktorého energia pomáha pri otehu....tehu a dojčení.....už len čakať do splnu....a nabiť ho....a bude 😀 😀 😀 😀

ingrid0105
23. feb 2015

@haimi je mozne ze len zajtra mam 8DC a uz zacinam mat ovulacny hlien? viem ze clostil je na podporu ovu ale nie je to skoro 😒

tinkatinulka
23. feb 2015

@speranza1 jaaaa? haha ja som srac.. dnes objednan na endokrino a ažžž 13.4 idem takže casu dost aj natur otehotniet..juuuj napisem ja jeziskovi že pod stromcek by som babo chcela..no dost vtipkovania stvrtok imuno v BA tak sa hadam pohnem vpred

haimi
23. feb 2015

@ingrid0105 a je to uz ovulacny? Lebo hlien pocas cyklu zacina skor, len sa meni ta konzistencia 😕 ale mozno dopadnes ako ja a na 9 den budes uz pichat pregnyl. A pijes aj alchemilku?

lenka54321happy
23. feb 2015

@evadek
Joj moja ja v UK tu uplne ine veci davali ale nejaka forma prigesteronu to bola...čipky do zadku som si davala, jednu rano a jednu vecer...a pri krvacani mi to nezvysili....on tam videl nieco ale nebolo dobre vidiet...ale maternica nasvedcovala ze sa nieco deje...prepac ze ti viac nepomozem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre