Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ingrid0105
24. feb 2015

@evadek dakujem a v piatok budem stiskat palce aby bolo vsetko ok 🙂

ivka3901
24. feb 2015

@ingrid0105 teším sa s tebou moja 🙂a vlastne ty stimuluješ soft či nativ?lebo možno aj ja by som bola ten prípad sko ty,že s velkými dávkami hormonov folíkov málo a možno......ale kefže ma štelcl nahováral na soft ja som sa nedala odbiť nevadí :-I ked mi vyjde KET tak nebudem lutovať a tebe držím palčeky🙂

evadek
24. feb 2015

@ingrid0105 dakujem...ja len proste citim,ze mimco tam nie je...dnes sa citim skoro fit..vsetky tehu priznaky opadli:(

ingrid0105
24. feb 2015

@ivka3901 mam soft, chcela som to ja tak lebo pri 300j som mal raz rovnaky skoro a raz horsi vysledok. budeme obe verit len v to najlepsie a podari sa 🙂

ingrid0105
24. feb 2015

@evadek a neskusala si si robit test? ci to je uz vela dni na testovanie?

ingrid0105
24. feb 2015

@haimi moja ten orgalutran je co? to som nikde nepocula len tu od vas v RF

evadek
24. feb 2015

@ingrid0105 nemam odvahu a hcg odchadza aj po kyrete dlhsiu dobu...dnes som vsetky aj ocikane testy uz vyhodila...

haimi
24. feb 2015

@ingrid0105 to mas injekcie, aby ti nepopraskali skor foliky. V inych centrach pouzivaju cetrotide.

haimi
24. feb 2015

@evadek ☹ ☹ ☹

ingrid0105
24. feb 2015

@haimi no mne nedali ani v GF ani v Heliose NIC 😠

haimi
24. feb 2015

@ingrid0105 zaujimave, ze to riskli

diska
24. feb 2015

@ingrid0105 o o o o o o tak to je parada kolko vajok,to preto,ze si mladica 😀 len tak dalej a o chvilu si tehulka,drzim palce aby to tak krasne pokracovalo.

maminkakatkaslniecko1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ingrid0105
24. feb 2015

@diska vidíš a ja že prečo mám tolko folikov 😀 však ja su mladica 🙂

ingrid0105
24. feb 2015

@haimi oni si natolko "veria" 😠 že to nedávajú "odborníci" 😠

sarasota
24. feb 2015

@speranza1 ahoj bojovnicka,kazdy den na vas myslim a modlim sa za vas aby ste co najdlhsie vydrzali 3v1.Viem ako je tazko v nemocke ale ty to zvladnes lavou zadnou a ukazes vsetkym ze aj zazraky sa deju.Matejko posiela vsetkym trom sladucke pusinky. 😲 😲 😲.Skoda ze si tak daleko. 😒 .A kde vlastne lezis v akej nemocnici?

sono2
24. feb 2015

Ahojte. Prosím o radu. Pred ET, ZVYKNE SA PODAŤ NEJAKÝ UVOĽNOVACÍ PROSTRIEDOK ALEBO TAK.? ĎAKUJEM.

ingrid0105
24. feb 2015

@sono2 vobec nič nepotrebuješ, nie je to bolestivý zákrok len trošičku nepríjemný, takže hlavne klud, trvá to chvílku 🙂

diska
24. feb 2015

@ingrid0105 veru si mladica,si nam to teraz ukazala 🙂 naozaj parada ako si zareagovala,ja pri clostile som nemala ani jedno vajko. 😝

ingrid0105
24. feb 2015

@diska sa tesim ani nevies ako 🙂

lilitela
24. feb 2015

Ahojte dievcata, nenapisali by ste mi niektora, ako zvladate dochadzanie do Brna na vsetko okolo IVF (vysetrenia, kontroly, OPU, transfery) popri praci, alebo popri dietati, pripadne oboje? ja som to pri prvom IVF tu v BA riesila vsetko pred pracou skoro rano, a pekne som stihala do roboty aspon do cca 8,30h, a na OPU a transfer som si vybrala dovolenku. No ale takto dochadzat rano 1,5 hodky .... fuh neviem si to predstavit. Ako to riesite, cez priepustky k lekarovi? Cez PN?

haimi
24. feb 2015

@lilitela cez priepustku k lekarovi a dovolenkou. Zase to nie je az take mnozstvo. Vysetrenia si daj urobit v blave. Treba pocitat s prvou konzultaciou osobne, ostatne sa da cez mail. Mne robili sono len 1x pocas ivf, odber a vklad. Ale aj na sono mozes ist popr k vlastnemu gynekologovi, ked bude ochotny.

nelly3
24. feb 2015

@lilitela
vsetko sa da, ja dochadzam 2,5 hod. jedna cesta, tam staci ist na opu a vklad, ostatne vies poriesit cez svojho gynekologa a nahlasit do centra RF 😉 ja som to tiez riesila cez dovolenku.

lilitela
24. feb 2015

@haimi
@nelly3 A boli vasi gynekologovia ochotni, ci tak trosku aj "musia"? Im to asi preplaca poistovna, vsak - normalne ako nejaky ukon. Ja neznasam cestovanie.

haimi
24. feb 2015

@lilitela nemusia, zalezi, ci bude ochotny. Snad svojho poznas, tak sa ho na to skus opytat. Ja som chodila vzdy na sono do brna. Robim v blave, tak som to otocila.

martuska00
24. feb 2015

baby chcem sa spýtať Estrimax a Estrofen je to stejne

silvia545
24. feb 2015

@ingrid0105 no krááása,supeer,,vidííš moja a tak si sa bála 😉 tak ešte máš aj na dopichávanie,,to budú top vajká 🙂

silvia545
24. feb 2015

@evadek zlatko ☹ ja neviem čo mám napísať,,čím by som ťa aspoň trošku potešila 😢 😢

ingrid0105
24. feb 2015

@haimi citala som teraz pribalovy letak toho orgalutranu. To ked si pichnem tak do 30 hodin treba pichnut Pregnyl? dobre som to pochopila?

ingrid0105
24. feb 2015

@silvia545 len ja to musim stihnut do nedele, dufam ze foliky pekne dorastu aby mohlo byt OPU v nedelu. Boze prosim 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre