Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
26. feb 2015

@ingrid0105 moja, netusim. Tak 22mm??

evadek
26. feb 2015

@speranza1 co je to palpacne vysetrenie???..neboooj🙂

sarasota
26. feb 2015

@speranza1 drzim palceky na zajtra 🙂

tinka9075
26. feb 2015

@speranza1 zajtra držíme palce nech je všetko ok a Marko posiela úsmev 🙂 🙂

diska
26. feb 2015

@ingrid0105 Zrelý dominantný folikul má veľkosť 18-22mm - pri takejto veľkosti je možné podať aj injekciu Pregnyl na spustenie a načasovanie ovulácie. Tesne pred ovuláciou /pred prasknutím/ má folikul priemerný rozmer 23-24mm.

ingrid0105
27. feb 2015

Babenky moje takze dneska foliky 21,18,17,16,15 v nedelu o osmej OPU jupiiiiii dakujem za drzanie palcekov 🙂

evadek
27. feb 2015

@ingrid0105 no skvele...pekne to vyzera...velmi peknje..len tak dalej🙂

melisska
27. feb 2015

@tinka9075 a čo ťa modrinka na čele? Zlatulinky je 🙂
@speranza1 aj my držíme palčeky
Aj my jeden úsmev 🙂

majkulik
27. feb 2015

Ahojte kocky. Chcela som sa opytat, ci Vam niektorej predpisali pred OPU miesto pregnylu Decypeptyl? Prechadzam 3 kolom IVF a s tymto som sa stretla prvy krat - zmenil mi to pri kontrole v utorok. Dakujem

speranza1
27. feb 2015

Takze dievcence sme domkáaaaaaaaaaaaaaaaaa....jupiiiiiiiiiiiii......bombulky zodpovedaju 16+6tt.... CERVIX 5CM.....a nie 1cm...ako ma preplasili.... Dnes mi robili cervikometriu....takze som doma...nohy hore a vydrzat este min. 17tt....

ingrid0105
27. feb 2015

@speranza1 jeej to je super tesim sa d vami 😵 opatruj sa a odpocivaj nech je vsetko ok 😵 😵

tlucka
27. feb 2015

@speranza1 Super moja, teším sa s tebou 🙂

speranza1
27. feb 2015

@tinka9075 tak takyto detsky usmev je na nezaplatenie.....normalne ze slzim od stastia 😎

bambulka2015
27. feb 2015

@majkulik ahoj. Ja som mala Decapeptyl. Tu davaju ten.

bambulka2015
27. feb 2015

@speranza1 supi. Drzim palceky.

speranza1
27. feb 2015

@bambulka2015 diiiiik....a ty? Ako sa mas ????

bambulka2015
27. feb 2015

@speranza1 jaaaj fajn sa mam. Lietam ako taka prepelicka 😀 Nic nestiham, roboty vyse hlavy, chlap stale na opacnom konci sveta, nic sa mi nechce, uz aj kosele som zaniesla do cistiarni, co sa mi ich po prani nechce zehlit 😕 😕 😕
Uz koncim 19tt, takze polka za mnou. Brusko tiez uz narastlo ale fakt minimalne, vidno ho len ked som nahata 😀 V robote som uz tiez vysla s pravdou von, chudak sef, total v strese, uz hlada nahradu, lebo aj s dovcou dokopy ostavam od 01.05. doma. Takze este sa budem takmer tri mesiace vyvalovat. Ma aj porazi.
Inak na poslednej prehliadke sa krpcek pohodak nechcel otocit, ani len tvar sme nevideli, pekne si vylihoval na boku a ukazal nam len chrbticu a rebra a ritusu vypucoval. Aj sme ho hnevali a nic, len nam rukou pohrozil a drichmal dalej, takze este stale nevieme, co to bude. Uz by som sa aj rada dozvedela, lebo clovek by uz aj nieco chcel kupit a nevie aku farbu. tych takych neutralnych fakt nie je vela. A zase vsetko biele, tiez nie je bohvie co 😕 Inak uz ca 2 tyzdne citim take slabe kopkanie alebo co to je. fakt take jemne a len ked som v klude, hlavne ked sedim rano a vecer vo vlaku. A potom este, ked si lahnem na brucho. To sa mu velmi nepaci 😕
Od pondelka mam 2 tyzdne dovcu, fakt zasluzenu, od zaciatku decembra makam bez prestavky. Zajtra cestujem na par dni na SK a v strede tyzdna letim za muzom na tyzden do teplych krajin, juuuuj uz sa tesim na slniecko, 30 stupnov, biele plaze a tyrkysove more. A shoppingy. Arabi miluju deti, tam mas detskych obchodov od vymyslu sveta, nie ako tu, c&a a h&m co mi totalne idu na nervy.

mimika1973
27. feb 2015

@bambulka2015 super!!! 😵 😵 😵
A inac ty kde zijes ked ides na SK? 😉 Lekarsky pristup je tam ok?
Tak peknu dovcu a davaj pozor na seba aj kinder surprise! 🙂

speranza1
27. feb 2015

@bambulka2015 kraaasa tak to sa tesim s tebou....

mimika1973
27. feb 2015

@speranza1 no konecne jedna dobra sprava!!!! 🙂 😵 😉
Drz sa aj nadalej, a uz mozes pomalicky pokukovat aj po vecickach dakych 🙂 Sice asi este nevies sex bambuliek, ale coskoro uz mozno sa aj dozvedies! 😵 😵

bambulka2015
27. feb 2015

@mimika1973 v Nemecku. Je tu super. Sice slovenskeho zdravotnictva som si velmi neuzila, le obcas ako dieta, odisla som do DE mladucka, ale co tak pocuvam a citam, tak som s De vyhrala prvu cenu v lotte. Tu je fakt super. Samozrejme mas aj takych aj takych doktorov a nemocky ale vo vseobecnosti su perfektni. Mojho gyncara mam uz 13 rokov a je na nezaplatenie. Ludia v centre tiez boli super aj dokynovia, aj sestricky aj sekretarky. Sice stale este bojujeme s poistovnou koli preplateniu nakladov (sme obaja privatne zdravotne poisteni, takze to prebieha trosku inak) ale tak hadam nam nieco preplatia. A ked nie, tak aj tak, tych 10 000 grosov za toho mrnouska stoji. 😉

haimi
27. feb 2015

@ingrid0105 super 😉

ingrid0105
27. feb 2015

@haimi teraz uz len cakat co v nich bude a ci budu zrele

haimi
27. feb 2015

@speranza1 aka suprova sprava 😉 a pekne teraz doma oddychuj a lezkaj, nech sa tam nemusis tak skoro vracat. A ten super luxusny krcok, ticho zavidim 🙂 som ti hovorila, ze to je blbost, ze to sa prstom neda odmerat. Moj doktor sa zase smutne zatvaril na poradni, ze 3cm krcok sa vyrazne neskratil, len zase sa mu nepaci, ze mam jednu placentu dole. Aj som ho prestala vnimat a teraz neviem, ci je pri branke, alebo cez nu. Zavolal ma na dalsiu poradnu o 2tyzdne, tak si musim nachystat otazky. S tymi dvojickami len starosti, ale dame to obidve. Verim tomu 🙂

ingrid0105
27. feb 2015

@haimi jasne ze to date 😵 obe aj speri. Budete stastne maminy dvojiciek. Snad aj nam bude dopriate nech su aspon 2 vajka 😉

haimi
27. feb 2015

@ingrid0105 ked su take rovnomorne, tak to vidim nadejne. mne tiez tak po gonaly isli po 1mm ako tebe a zo 6 folikov som mala 5 zrelych 😉 bude dobre, uvidis 🙂

lienka_1
27. feb 2015

@speranza1 Super sprava! Tesim sa, ze ste vsetci ok 🙂

ingrid0105
27. feb 2015

@haimi pichala som merionalom od teba tak dufam ze bol dostatocne nakazeny tvojim tehulkovanim 🙂

speranza1
27. feb 2015

@mimika1973 v pondelok idem na tie triple testy a uvidim kam pojdem na 3D....

speranza1
27. feb 2015

@haimi inak my mame obidve v jednej placente a mam ju vzadu.....kazde baby ma svoj obal, ale su v jednej placente... To aj tebe sa vyduvaju take pukle na brusku?????...my sa smejeme s mm, ze tam robia kotrmetce...a to som presne 15+5tt ale deticky zodpovedaju 16+6tt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre