• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

30. mája 2017 
@ingrid0105 sikovnica,mladica mas to premyslenne :grinning: ked nebude teraz ET,tak KET mas zadara,ja som to tak mala.
2. mar 2015 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska no vies spekulujem kym mi este rozum funguje ako mladici.ale si si to komplet zaplatila a potom im to pripomenula? A preco si nemala et? A to si teraz tehulka z toho ketu?
2. mar 2015 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek velmi ma to mrzi:frowning2:...nabudúce sa to podari neboj
2. mar 2015 o 16:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 nemusis im to pripominat :grinning: oni si to poznacia,ze bez transveru ci ako to bolo a mas to potom zadara,ja som mrazila preto,ze som mala vysoku sliznicu a to nieje dobre vkladat.
Potom som mala Ket s estrimaxom ale nepodarilo sa,tak dalsie kolo po mrazeni sme dali uplne bez liekov a mesiac pred bolo pipelle a vtedy sa zadarilo,ja som mala hlavny problem ze po hormonoch mi rastla sliznia ako diva a to bolo zle.
2. mar 2015 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska no teraz mi to brzdil clostil ale pri 2 et som mala 12mm tiez take na hrane a preto chcem ket
2. mar 2015 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ahojky tehulka, a vyska tej sliznice bola aka u teba? lebo tento pripad som mala aj ja, medzi 14 az 16mm! aj ty? ale vzdy mi vkladali, mozno aj preto to byvalo neuspesne, ale to bolo ine centrum, nie RF... :unamused:
2. mar 2015 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingrid0105 a neskusis aj to pipelle?
2. mar 2015 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 aj ja som to tak mavala ,skor som sa blizila stale k 16mm ale niekto to neriesil az v RF hned pri prvom IVF mi zrusili vklad,ale ma nato pripravili uz na kontrolnom ultrazvuku,cize premna jedine oddychnute telo a nativ.
2. mar 2015 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@diska no spytam sa marcela alebo mu to rovno oznamim ze to chcem? No este vydrzat do piatku a potom sa ukludnim
2. mar 2015 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 rovno mu povedz,ze sa chces objednat na pipelle pred KET,on to odpise neni problem a da smajlika :grinning:
2. mar 2015 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska super, tak to na neho vybalim :grinning:
2. mar 2015 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek je mi to velmi luto.Zelam veľa sil.
2. mar 2015 o 19:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitka85 je mi luto ze to takto dopadlo..prajem ti vela sil do dalsich dni..drz sa..
2. mar 2015 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosim mam otazky - je velky pruser ze som brala estrofem (na pripravu sliznice) dva tabletky rano namiesto jednu rano jednu vecer? ale iba 3 dni potom som si ja hlupa vsimla ze to robim zle. celkovo ten estrofem do ET budem brat nejake 3 tyzdne. marcel zatial neodpovedal. su to darcovske
3. mar 2015 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla , ahojko kedy ideš na vklad myslím že to nebude problém
3. mar 2015 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek je mi ľúto ako to dopadlo, ale ako ti radí ingrid choď za doc. Bielikovm esmya nič nerieši iba budeš ten problém oddaľovať viem to z vlastnej skúsenosti. U mňa Marcel jednoznačne trval na odstránení myómov ale mne sa tým rapídne zmenil život k lepšiemu aj keď tehuľa zatiaľ nie som. Za tú konzultáciu fakt nič nedáš (okrem pajdíka :grinning: :grinning: :grinning: ) ale uvidíš, je to anjel v bielom plášti a hlavne vie o čom hovorí.
3. mar 2015 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191
ahoj lasko :slight_smile: no kedy ideme do boja? vcera som bola po vysledky z reprodukcnej imunologii a mam pozitivne anti-zona pellucida, musim brat 8 tyzdnov pred vkladom metypred 20mg. a mam nizku hladinu D-cka, takze aj D-cko idem brat+mam plucne chlamydie (tie som uz davnejsie mala, ale na plucnom mi len povedala, ze ak nemam tazkosti co nemam ani teraz, si mam kupit v lekrani propolky - na imunitu he-ne) hlavne, ze manzel bral nato antibiotika. takze dneska mi robila este na reprod.imunologii ster z hrdla nejaky, tak uvidim. takze opat sa to posuva, ale nevadi, dam sa dokopy a ide sa pre babatko jedno. mrzim ma, ze si musim platit mrazenie na dalsi rok, ale uz do aprila nestiham ist pre ne :angry: a opat stale za nieco chcu prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2015 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ja beriem len nosifol a prírodný vápnik s c-kom. mám problémy s tlakom a kĺbami :slight_smile:
3. mar 2015 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 no ja by som išla aj hneď, ale ja chcem ešte pipelle :grinning: :grinning: :grinning: a ešte mám kontrolné odbery na imunológii na budúci týždeň a kedy budú výsledky, tak to netuším :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Inak to pozitívne anti-zona pellucida máme ževraj všetky čo podstupujeme IVF, ale mne nič na to nedala to sa obchádza ICSI a pri ET alebo KET to nehrá žiadnu rolu ale asi prirodzene otehotnieť by bol stým problém ale radšej sa na to opýtam. Inak my sme sa s tými pľúcnymi chlamýdiami trápili skoro dva roky až sme to nakoniec vzdali lebo antibiotiká nezaberali takže mm stým sekol.
3. mar 2015 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek myslim dnes na teba a posielam vela sil.....
3. mar 2015 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191
@nelly3 cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk
3. mar 2015 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 no čo moja tehulka :slight_smile:) cmuuuuuuuuuuk
3. mar 2015 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska no nic :slight_smile: ...lezim lezim, valam sunky.... :grinning: a vy sa ako mate?
3. mar 2015 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mircalla Ahoj ja som to brala ako ty a cely cas a tiez na darcovske. Sliznicu som mala 11mm. Myslim ze to nie je problem.
3. mar 2015 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 len lezkaj , ved budu dve bambuky :slight_smile: ja uz makam.....o druhej chodim ku svokre po janika, cez prazdniny sme spolu, tak uz iba 4 mesiace a sme spolu cele leto...tesim sa :slight_smile: (este ze som ucka...stale prazdniny)
no a od pondelka idem na vodicsky-nemam, budem mat :slight_smile: vela nestiham, len okolo janika a praca a doma len co stihnem :slight_smile:))) poviem pravdu teraz ked je vacsi asi by sa dvaja lepsie zahrali :wink: ale babatka dva si neviem predstavit :grinning:
3. mar 2015 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska :grinning: no to si neviem predstavit ani ja.... Ak dopadne vsetko dobre, tak ti potom poviem ake to je... :grinning: :grinning: :grinning: ze dve babatka naraz.....Takze ty uz pracujes?...
3. mar 2015 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 no áno, v mojom veku potrebujem pracovat a zarabat, mam dva krát vacsi plat ako mm, takze peniaze treba, 200 eur by bolo veeeeeelmi malicko :wink: aokrem toho som sa bala o miesto, moje aj mm,...to by bolo na dlhsie, janik chodi ku babke rad, je to zmena, od dvoch rokov ho chceme dat do skolky, lebo sa nema s kym hrat( myslim deticky) a chcem aby si zvykol na deti, aj nato, ze sa nebu skakat iba okolo neho...no ved uvidis je to naozaj krasne a aj ja si musim zvykat na vsetko....
3. mar 2015 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 pozri sesilko ak nebudeš zvládať jedno pošleš balíkom na západ. Neboj bude tisíc krát za deň stískané a aj vyvenčené :grinning: :grinning: :grinning: mám už prax :grinning: :grinning: :grinning: a malý ešte žije tu je dôkaz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte som ho nerozpučila :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2015 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@zwalsh uf, dakujem
3. mar 2015 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska a že v školstve sú slabé platy ??? :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2015 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok