Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
3. mar 2015

@ria191 o tom ani nepovhybujem zeby boli v dobrych rukach..ale nedam si ich...ani za svet....su to moje prevelike lasky uz teraz...uz teraz robia blaznovstva v brusku....vystrkuju prdelku, poto. Hlavicku..presne biem, kedy sa zobudi jedno a zobudi aj to druhe..a uz robia randal😁😁😁😁😁...kiezby si to uz prezivala aj ty spolu so mnou....

tinkatinulka
3. mar 2015

@ria191 ten je ale chutný..moja keby ho zbadala tak by salela ona ma rada taketo "farby"

ria191
3. mar 2015

@speranza1 ach moje milované dvojky veď vieš že po tom som vždy túžila ale nikdy nebudem mať, ale tebe ich doprajem pretože viem aké je to krásne aj keď ťažké ale dvojnásobne krásne. Moja mama mala ročnú fešandu a potom presne po roku sme sa narodili my dve so ségrou a zvládla neboj sa aj ty zvládneš na " východze" sú silné žienky. Inak poteš nás pupendom 😀 😀 😀 vieš ako inšpirácia 😝 😝 😝 😀 😀 😀

ria191
3. mar 2015

@tinkatinulka farbu má veru krásnu ani opaľovať sa nemusí a stále je krásne hnedý ségra mu hovorí gaštanko 😀

ivetahe
3. mar 2015

C
hcem sa opytat,vcera som zacala stimulovat,a som trocha nachladena,lebo dcera bola chora,vadi to velmi,?

diska
3. mar 2015

@ria191 ahoj ta pozit.zona pellucida ale moze aj znamenat alebo skor je predpoklad ,ze ak je ta pozit ,tak bude telo bojovat aj proti embryju tusim to volaju torfoblast len u nas sa to vysetrenie nerobi,tak ak mas toto pozit je dobre brat medrol a podla mna aj intralipid.Mne to tak bolo vysvetlene,ked som nieco poplietla tak pardon 😀

tinkatinulka
3. mar 2015

@ria191
krásny je veru..ja som mala slabu chvilku a chcela som dalsieho hafana..ale potom som si povedala že ani 3 havo nenahradi babo..tak hlavu hore.No sperca by mohla dat foto to jej hovorim už davno, treba nas napasmat aby sme isli na KETko

ria191
3. mar 2015

@diska tiež ma to zarazilo že baby čo to majú pozitívne, že im nasadili medrol a mne nie ale určite sa jej na to opýtam ďakujem ti

ivetahe
3. mar 2015

hormony sa ako pichaju,musi to byt kazdy den v rovnaku hodinu?dakujem

ria191
3. mar 2015

@tinkatinulka tak ja si ho teda užívam na 1000% dokonca som skrotla pri ňom 😝 😝 😝 a teda veľmi dúfam, že teraz zostanem tehuľa keďže ako také mamičkovské potreby mám naplnené 😝 😝 😝 😕 😕 😕 . No ja skrátka musím zostať tehotná, lebo táto láska k nemu už nie je s kostolným poriadkom 😀 😀 😀 a hraničí to s doktorom chocholouškom 😎 😎 😎

ria191
3. mar 2015

@ivetahe áno malo by to byť v rovnaký čas no jasné, že to nemusí byť na minútu presne 😀 a inak nevadí ak si trošku chorá ak to neprejde do chrípky tak v pohode

tinkatinulka
3. mar 2015

@ria191 maznaj sa s nim kým to ide moja draha mala si jedneho dna prepla mod a kasne na mna už len s mojim sa laska, raz za cas ma potrubu aj mna ale to je skor nahoda, zatažená teraz na chlapa no co už ja som už iba na "okrasu".Inak nepojdes do TN na výstavu kvetov?

ria191
3. mar 2015

@tinkatinulka no tak to sa u nás nemôže stať môj je na neho prísny a on to neznáša 😔 😔 😔 . Išla by som ale na ten môj pľuvanec už nič nezmestím jedine že by si mi poslala kúsok zo svojho 😀 😀 😀 . Inak teraz som sa vyšantila v Lidli ja zbožňujem ľalie 😀

bergalm
3. mar 2015

Kocky,chceli ste brusko tak tu je jedno,sice nie som speri,ale ona urcite da foto s dvojkami.Inak a ja som zvedava...Sme 20tt+1 🙂

zabka1124
3. mar 2015

@bergalm haaa krasne, malicke )!Ja mam mega brusko oops; )!nevadii,hlavne,ze babo si spokojne kopcuje; )! 😉

speranza1
3. mar 2015

@bergalm drahaaaaa ved toto je mini brusinko...to jaaaa maaaam riadne pupendo...ked pride mm, tak ma odfoti a uvidis/te 😀 😀 😀 😀 😀

bergalm
3. mar 2015

@speranza1 uz sa tesiiiiim,vobec si neviem predstavit dvojickovske brusko,no to moje nieje az tak velke ,zato ine partie mojho tela rastu ovela rychlejsie 😀 😀 😀

bergalm
3. mar 2015

@zabka1124 no veru a to mm si mysli,ze ake brucho uz mas xixi vobec si nevie predstavit co nas este caka o par tyzdnov,ked sa budeme zväcsovat 😉 😉 😉 totiz nikdy sme sa nedopracovali k väcsiemu ako teraz 😉

speranza1
3. mar 2015

@bergalm ja niekedy nohavicky xs alebo s ....a teraz m/l...a to mi uz zacinaju vadit, ze ma tlacia 😀 😀 😀

bergalm
3. mar 2015

@speranza1 ohooo to si dobra ja som na XL z L 😀 😀 😀 😀

melisska
3. mar 2015

@ria191 ako kto? 😀 😀 😀 ja vediem, tak mam viac 😀 😉

tinkatinulka
3. mar 2015

@bergalm to kedy zbehlo že už 20tt..krása min este 16tt potiahni 🙂 a krásne bruško, ja mam take ked sa dobre najem..hihi

tinkatinulka
3. mar 2015

@ria191 mame 396m2 myslíš že mám na rozdávanie?

ria191
3. mar 2015

@melisska wow taká mladá a krásna ředitelka? 😀 😀 😀 uff 😀 😀 😀 také miesto sa veru nepúšťa 😀 😀 😀

ria191
3. mar 2015

@tinkatinulka a ja že ty máš roľku roličku a ty tiež niečo ako pľuvanec 😀 😀 😀 ešte si tam aj skleník dáš ako to ty robíš???

ria191
3. mar 2015

@speranza1 že XS alebo S to máš namiesto riťky dva kmínky či?

tinkatinulka
3. mar 2015

@ria191 mame este aj rolu ale ta je daleko od domu..a na ten pluvanej aj sklenik, aj jazero-15 karasov, voliera-pre velkeho a aj stromy a aj skalky..musis vediet ako usporiadať..len dom mi zavadzia v rozlete 😀 ked budu detičky tak aj preliezka ma pripravenú konštrukciu

nelly3
3. mar 2015

@ria191
aj ja si myslim, ze pri IVF to nehra rolu ked mi uz hotove embryo vkladaju, skor prirodzene by bol asi problem, ved sa popytaj a das mi vediet 😉

ria191
3. mar 2015

@nelly3 mne to tak vysvetľovala Dzurilka ale všetky píšete že aj tak máte kvôli tomu medrol tak sa určite na to opýtam. Čo som ja horšia ? 😀 😀 😀

ria191
3. mar 2015

@tinkatinulka no miláčku stromy budem sadiť aj ja na jar, voliéru máme aj my aj domček na náradie vlastne mm pracovňu alebo zašiváreň, skleník nechcem ešte hodím nejaký lavór s vodou na dvor a sa ti vyrovnám aj v jazierku 😀 😀 😀 len tam budem chovať zlaté rybičky 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre