Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
3. mar 2015

@lienka_1 vidíš musím sa hrať na blondínu častejšie aby si sa ukázala 😀 😀 😀

ria191
3. mar 2015

@lienka_1 zona pellucida je ten obal na vajíčku či???zase budem za "múdru"?

diska
3. mar 2015

@lienka_1 viem dobre ,ze su to rozdielne veci,ale u nas sa trofoblast nevysetruje a vraj castokrat ak je jedno pozit,tak je aj druhe preto to radsej istia prednisonom.

lienka_1
3. mar 2015

@ria191 Jaaaj, keby som ja mohla castejsie, tak si zajazdim na konovi. Ale makam ako fretka a aj tak prd z toho 🙄 Asi sa na to trochu vybodnem a zacnem pracovat primerane svojmu platu a tomu ako sa ku ne sprava sefstvo 😝 ...ale ked ja som taky poctivec naivny 😀
@diska Ja som mala pozitivny trofoblast a zonu pollucidu nikdy. Nemusi to byt pravidlo.

lienka_1
3. mar 2015

@ria191 Ano je to obal vajicka. Ty nase sikovne, blondate 😀 😀 😀

skaredekacatko
3. mar 2015

@vernazza kam chodis na imuno? A ake inekcie beries. Ja mam tiez zvysene cytokyni chodim do imunovitalu predpisali mi.medrol.

ria191
3. mar 2015

@diska konečne mám v tom jasno mne to pomalšie páli 😀 😀 😀 ja už som po tom bližšie nepátrala na imunológii mi povedala, že je všetko v poriadku okrem zvýšených tých protilátok proti zone ale že to máme skoro každá čo podstupujeme IVF a ICSI sa to teda obchádza, ale čo píšeš je zaujímavé dobre vedieť 😀 😀 😀

evadek
3. mar 2015

ked si budem dat chciet skontrolovat reprodukcnu imunologiu...mam stale brat medrol?..alebo ho vysadti?...a kde je najlepsie ist v Ba?...dakujem

speranza1
3. mar 2015

@evadek ja osobne by som uz vsetko vysadila...ocistila sa od liekov a isla by som na kompletku do Prahy, do Podoli...tam sim bola aj ja....

evadek
3. mar 2015

@speranza1 aj ti nieco zistili???

evadek
3. mar 2015

ale niekto tu spominal aj nieco v Ba..je tam mudr. ktory spolupracuje s Prahou...

skaredekacatko
3. mar 2015

@evadek Mudr. Bergendiova imunovital berie 50 evric za vysetrenie. Ja som bola u nej.

evadek
3. mar 2015

@skaredekacatko dakujem...oni mi zoberu krv...?..aaa mam vysadit ten medrol alebo nie...???...

skaredekacatko
3. mar 2015

Zavolaj tam a opytaj sa ako mas postupovat oni ti povedia. Hej beru aj krv ale mne brali v medirexe len tam nemaju dokinu je na materskej.

speranza1
3. mar 2015

@evadek nie...ja som mala aj mm vsetko v poriadku...

tinkatinulka
3. mar 2015

@evadek v Ba ti dnes spravia rozsiahlejsie testy ako v Prahe v Podoli, bola som v oboch..

evadek
3. mar 2015

@tinkatinulka a plati sa LEN 50???..mne sa zda,ze osm pocuala alebo citala,ze to je viac...Tiez Imunovital???

speranza1
3. mar 2015

@evadek no vidis...tak chod tam kde ti radi
@tinkatinulka ..ja som ani nevedela, ze v Ba urobia toho viac....budem ti drzat palce..

tinkatinulka
3. mar 2015

@evadek platis 50€ za odber krvy a 50€ vstupna konzultácia, alebo ides do Medirexu na krv ale aj tak tam platis 50€, a tam ale nemas dr co by ti to vysvetlil..Imunovital, potom o 3t vysledky a nasadenie liecby..ja idem 2x lebo mne v Medirexe nezobrali vsetky parametre a mam dake problemy tak mi doktorka brala este dopnujuce veci k tomu..a inak mam teraz uplne iné vysledky ako z Prahy ale je to rozdiel 2 rokov a imunita sa meni..ale neporovnatelne viac faktorov sa skuma teraz a este je dobré ak by si si dala spravit aj komplet hematologiu u dr.Drakulovej a doniest vysledky spolu vstetky aby sa vedeli stanovit lieky..kocky to tu riesili ci brat anopyrin alebo fraxiparin, hned som sa pýtala na to lebo z Prahy mam nasadený Anopyrin na anexiem a z hemato fraxik na mutacie, ale zhodnoti to až Imunologicka..

tinkatinulka
3. mar 2015

@speranza1 nooo ja som rozmýšlal nad Nitrou ale nahoda dala takto v Nitre je to strasne zdlhavééé a riešiš to mesiace kým ti vobec krv zoberu, apson co baby pisali tak verím že som dobre spravila že som šla do BA..istota je istota..a ty este pichas fraxik? a hemato kontroly mas?

evadek
3. mar 2015

@tinkatinulka ja uz hematologice chodim..mam nasadeny clexan....zoberiem vysledky zo sebou...Zajtra zavolam do toho imunovital...dakujem...

dorotka66
3. mar 2015

@bergalm parádne bruško, koľko si pribrala? ja som v 20 tt a 8 kg a mám dosť. neviem ako to bude ďalej, ale chcem to spomaliť 😀 ale asi 2kg som získala po IVF

vlasatica
3. mar 2015

ahojte neviete mi poradit nieco na sliznicu maternice? chceli sme istna ket.lenze dnes 14 Den je endometrium len 4,9mm. sice este ani ovulacia neprebehla,lebo mam dominantny folikul 15,9mm. ale gynekologicka mi povedala ze je to malo.ze postielka pre mrazacika neni dobra

speranza1
3. mar 2015

@tinkatinulka ano kazdy mesiac ko na hematke a pichat budem stale...niektore tehulky koncia pichat az po sestonedeli.....

haimi
3. mar 2015

@vlasatica skus 2xdenne pit alchemilku. Niektore kocky pili aj cervene vino. Inac z tych prirodnych veci viac neviem. Nizka je dost, ale drzim palce, mozno podrastie

bergalm
3. mar 2015

@dorotka66 ahoj to sme na tom rovnako 8kg som pribrala a to som zvedava co dokonca bude.

ingrid0105
3. mar 2015

@speranza1 no kde je ta bruskata fotecka?

strelka11
3. mar 2015

@zuzla80 prosim ta, uvazujeme o navsteve Reprofit Brno na to IVF Soft, len nevieme ako zacat. Plati sa uz aj za prvu navstevu/konzultaciu v centre? Chceli by sa sa najprv informovat a dohodnut s doktorom ci je pre nas vhodny IVF soft. A este prosim ta ako ste postupovali?Ďakujem za odpoved. 🙂

candour
3. mar 2015

@tinkatinulka Je fakt,ze to trva dlho,ale je to top kvalita,chodim tam a nemenila by som Dr.Dzurillovu za nic.aj ja som mavala stavy vsetko unahlit a rychlo na dalsie vklady atd.potom som zistila ako mi to len uskodilo,vratane zhorsenia zdrv.stavu po horm.z ivf a napriek tomu ze uz nie som najmladsia uz nic neuhanam a som presvedcena,ze ivf je najma o trpezlivosti a nema ziadnu cenu sa za kazdu cenu nahanat za vysetrenia a na vklady.vsetko chce svoj cas.

martuska00
3. mar 2015

@vlasatica ja tiež pijem 2x denne alchemilku a večer si dám 1dc čer.vína 11DC som mala 6,8mm aj ja chcem ísť na vklad naplánované mám na budúci utorok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre