• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

18. októbra 2017 
@emilly76 Ano, zalezi aj od psychiky, fyzickej pohody, atd, atd...ale co sa tyka patologie/morfologie, ta sa velmi ovplyvnit neda a ta je dost velkym meritkom. Podla novych WHO parametrov z 2010, morfologia je v norme ak je pocet morfologicky zdravych spermii viac ako 4% .
Moj manzel ma 11 % dobrych ale ma ine parametre horsie. 2 krat po sebe a mal to v podstate cca podobne. S casovym odstupom 2 mesiace ci kolko.
4. mar 2015 o 15:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuska21 ahoj, mne to poslali do dvoch tyzdnov, tak myslim ze mozes to cakat kazdu chvilu
4. mar 2015 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emilly76 mne sa tiez vratili papiere z poistovne ze mam dolozit liecenie v specializovanom zdravotnom zairadeni na neplodnost a pritom mam za sebou liecbu u mojho gynekologa, manzel spermiogram ok, ja som bola aj na laparke a aj tak vymyslaju :unamused: Tak som sa nastvala a napisala som do Brna ze chcem soft bez poistovne a zacinam zajtra stimulovat.
4. mar 2015 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby,potrebujem poradiť.Mám poisťovnu Dôvera,z ich internetovej stránky stiahnutú Ziadosť o schválenie náhrady nákladov zdravot.starostlivosti v inom členskom štáte EU.toto mám zobrať do svojho CARu,oni mi to tam vypíšu,potvrdia,ale neviem,musí mi to potvrdiť ešte aj môj gynekolog.každá žiadosť sa vraj posudzuje individuálne. dakujem
4. mar 2015 o 18:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicka79 schvalujem ti to :grinning:
4. mar 2015 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@scheflera a máš od Dôvery dopredu schválenú liečbu? Lebo v prípade umelého oplodnenia v zahraničí to musia dopredu schváliť, inak nepreplatia náklady.
4. mar 2015 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,ked ste mali ket v prirodzenom cykle aku ste mali vysku sliznice a na ktory dc ste mali vklad ? Podaril sa vklad ked ste nemali lieky na podporu. Sliznice ? Dakujem :slight_smile:
4. mar 2015 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 na 19DC,12mm,
4. mar 2015 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@emilly76 mne vrátili papiere Z poisťovne vszp že sa to prerušuje. .laparku som nemala, ale len sono HSG je to síce to isté ale do papierov mi to nepisali. Iba mi pri prvej konzultácii vyplnili papiere a asi do 3 týždňov poslali. Ja som to hneď poslala vyplnene Z RF do vszp a vrátili mi to späť. ..že až keď bude vklad. .tak mi nič neschválili.
4. mar 2015 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 na 19DC a sliznica 9mm a zadarilo sa
4. mar 2015 o 19:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicka79 jedna katastrofa to nase zdravotnictvo :frowning2: posieoa vela energie, aby Vam to vyslo :slight_smile:
4. mar 2015 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm
@diska ja som doteraz vzdy mala vklad s liekmi na podporu, sliznica vzdy nad 12,13 mm.teraz chcem ist prirodzene v cykle,bez liekov.vsade citam ,ze vklad nad 12 mm sliznice by sa mal odlozit,len na sr robia vklady pri takejto sliznici a este ti povedia dim vyssia tym lepsia !!!
4. mar 2015 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perlicka1 hlavne že sú v tomto štáte peniaze na vyplacanie darmožračov!!!!
4. mar 2015 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@scheflera
no ak mas doveru, tak kludne to mozes zabalit lebo ta ti to neschvali zial :angry:
4. mar 2015 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata som jeden den po kyrete...dnes rano som sa zobudila s bolestou hrdla, celeho tela....kaslom a hlienami....okrem toho mamklasicke bolesti brucha...Na striedacku mam zimnicu a oblieva ma horucava...teplotu mam mierne zvysenu 37,5....Mam to riesi?...ci to prejde?...Bojim sa aby som nedostala zapal maternice ked som takato ubolena...a chora...boli ma asi vsetko...
A dokedy si mam pichat clexane?...kedy mam prestat?...dakujem
4. mar 2015 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa vykaslala na poistovnu, jednoducho uz nemam nervy riesit byrokratické papiere . 2 IVF mam za sebou cez poistovnu ale teraz idem na SOFT ako samoplatca... Vsetkym ktore bojuju s poistovnou drzim palce :wink:
4. mar 2015 o 20:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 neviem min.rok som pri ET mala sliznicu 7mm a otehotnela som sice to dopadlo zle ale do 7mes.bolo vsetko ok.Teraz tak ako som pisala 9mm
4. mar 2015 o 20:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@scheflera dovera mi ziadost zamietla, ani sa nenamahaj
4. mar 2015 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek ahoj clexan uz pichat nemusis. ale asi by som to riesila, ze mas zvysenu teplotu.mozno je to len operaciou aj ked ja som mala uz 3x kyret ale bez teploty. a ta bolest celeho tela moze byt od narkozy. pamatam ako mabolelo hlavne rameno
4. mar 2015 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 hmm, ved uvidis pozajtra. Snas bude vsetko ok. A kedy budu mrazit na 5 alebo 6 den? Lebo mne ich pred mrazenim kultivovali 6dni
4. mar 2015 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica dakujem...ja mam aj bolesti hrdla...a kasel s hlienami..je to len viroza..ale bojim sa...aby som nieco neprehliadla...
4. mar 2015 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi ty si mala ake treti den?
4. mar 2015 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek ak sa ti to do 3 dni nezlepsi ,chod k lekarovi.
4. mar 2015 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 sliznica by mala byt do 12mm,vyssia uz nieje velmi dobra na vklad.
4. mar 2015 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska dakujem
4. mar 2015 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek este ma napadlo,ze mna po kazdej anesteze bolelo hrdlo,zalezi ako ta aj boli,citis to ako na prechladnutie? alebo len bolest?
4. mar 2015 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska citim sa proste virozne..mam aj hlieny..uvidim zajtra...
4. mar 2015 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 6, 8, 8, 10 bunkove
4. mar 2015 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 ale nakoniec sa pouzili len tie 8 bunkove
4. mar 2015 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek teraz to ma vela ludi,neboj,treba vele tekutin a ak by horucka stupala tak paralen.
4. mar 2015 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok