Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zabka1124
11. mar 2015

@haimi snazim sa co najviac lezat s panvou hore, ale nie vzdy to ide. Pravo sa stahujemeeee, do toho Matusko; ),ale je to zlaticko, nemozem sa moc stazovat a mm velmi pomaha chudak, nema na seba ani 1 min. ,ani na WC;)!

haimi
11. mar 2015

@dorotka66 ten gap je na take vychytavky. Cela zakladna vybava pre dvojky by bol bankrot 😀 aspon pre mna

haimi
11. mar 2015

@zabka1124 tak to ja v nemocnici lezim rovno. Co ti poviem

dorotka66
11. mar 2015

@haimi tak to verím, už celkovo dvojky dajú zabrať 😀 , ale včera som bola v tescu a kúpila som 3 body za 3 € z 15 €. také tie klasiky. takže určite využijem aj tieto zdroje 😉

haimi
11. mar 2015

@diska to mi nikto veru nepovedal. Ale zlepsit asi nie, skor len stabilizovat. Ja mam tiez jednu aktivistku dole a mozno ten krcok aj nacala. Minimalne teraz do neho rada picha nohu. Teraz , ked ma dopuju priebezne magneziom nastastie tolko nekopu ako doma. Ale aj ked zacnu, tak im dohovaram a chytim si brusko a prestanu.

haimi
11. mar 2015

@dorotka66 tak to maju teraz super akciu. A aka kvalita?

dorotka66
11. mar 2015

@haimi klasická bavlna, skús tam niekoho poslať. tesco má aj veci v bio bavlne, ja som tam občas kupovala veci pre krsniatka, a švagriná bola spokojná 🙂 mrkla som sa, ale na stránke to nemajú. a tá cena bola asi preto, že šlo o letné body 😉 ale mali kopec pekných vecí. Len ja som ešte opatrná 😉

speranza1
11. mar 2015

Zenicky..k lekarke idem az zajtra skoro rano...

dorotka66
11. mar 2015

baby a ešte dávam do pozornosti - vraj super knihy.
Návod na prežitie pre bejby + Hneď to bude, Anjelik (Komplet) . Ja Bukovského môžem a už je objednaná 🙂

candour
11. mar 2015

@dorotka66 Otras, cely bukovsky, ble

zabka1124
11. mar 2015

Ja mam od Bukovskeho vsetky knihy, aj pre muza aj pre zenu aj pre dieta; )!taka mania;)!

kako23
11. mar 2015

@candour mas s nim zle skusenosti?

diska
11. mar 2015

@dorotka66
@kako23 podla mna je Bukovsky trosku mimo 😀 ja ho neriesim ale moj muz ten ma k nemu stale komentar a hlavne vtipne. 🙂

candour
11. mar 2015

@diska absolutne suhlasim, resp. nie trosku ale TOTALNE MIMO. fuj, chova sa jak zena, vyzera jak zena, s chlapom nema nic spolocne..a tie rady co dava no comment

santeema
11. mar 2015

@haimi k tym vecickam...aj kik mam bezpecnu bavlnu, vacsinou dovoz nemecka v super cene, bodinko aj za 2,5 a mam dobru skusenost, ze sa nefarbia a nezrazaju pri prani, su prijemne a dizajnovo pekne. tesco tiez nie je zle, ale oni maju vacsinu bodiniek nie uplne ku krku, ale take prelozene na plieckach s oboch stran a moja skusenost je, ze ked sa babo hybe tak sa to cele posuva a ma uplne holy krka a cast hrudnicka. ked mas na boku piecka gombicek, alebo ten maly kovovy gombicek, tak ti to pekne drzi a babo sa moze hybat kolko chce a krcik ma zakryty. ale aj sekace su super🙂

santeema
11. mar 2015

@haimi bodynko malo byt s ypsilonom, len sa to nedalo uz opravit🙂

haimi
11. mar 2015

@speranza1 drzim palce 🙂

speranza1
11. mar 2015

@haimi dik zlato...ako ti je?

ingrid0105
11. mar 2015

@speranza1 drzim palce 🙂

speranza1
11. mar 2015

@ingrid0105 dik moja...ako sa dari v novej praci?

ingrid0105
11. mar 2015

@speranza1 dakujem, paci sa mi a aj som bola uz pochvalena takze pohoda 🙂 hlavne aby ste sa vy mali dobre aj s malinkymi aj @haimi. sledujem vas nepisem tolko ale myslim na vas dennodenne a drzim palce a verim ze to date vsetky tehulky co ste tu 🙂

speranza1
11. mar 2015

@ingrid0105 dakujem si velmi mila 🙂

bergalm
11. mar 2015

Kocky
@haimi
@speranza1 aj my drzime palce 🙂 Inak dnes sme z kamoskou pozerali DVD z morfol.utz a mame dojem,ze sa v brusku skryva asi chlapcek xixi som zvedava co na nas vykukne v Juli

diska
11. mar 2015

@bergalm ahoj,uz minule som ti chcela pisat ale som potom zabudla,mame taku istu fotecku od Vlasina ako ty 😀 Sme ju normlane porovnavali ci niesu rovnake 😀 😀 😀 ale niesu.
Nas maly sa nechcel ukazat robili mi utzv 3x a az posledny krat sa pretocil,doktor Vlasin bol trpezlivy.
Za foto a dvd sme nic neplatili a to mame 3 zaznami z kazdeho utzv.Povedal,ze hostom zo slovenska davaju dvd zadarmo. 🙂

vernazza
11. mar 2015

@diska @haimi kocky, velky respekt pred vami (aj ostatnými tehulkami, ktore maju svoje trampoty samozrejme). ale vas tu denne sledujem, mali sme v rovnakom obdobi pozitivne testy a bola by som teraz podobne ako vy.. je to pre mna velky vykricnik, ze nie vzdy pojde vsetko tak ako si to ja naplanujem (ja som taky planovac a riesic) a nebudem si ja behat a vybavovat vsetko ako ja budem chciet (ako doteraz), ale ze sa mozno budem musiet podriadit vyssej moci a pekne lezat. v mojom pripade by to asi bolo aj lepsie, lebo by som muklovala do noci pri kompe ako doteraz aj tesne pred pôrodom.. holt, asi ma raz (dufam) caka lekcia pokory pri tehotenstve... 🙂 drzim vam v kazdom pripade palce, nech sa vam coskoro ulavi!

strelka11
11. mar 2015

Žienky rozmyšľame s mužom isť na soft IVF, koľko to výjde prosím vás na eura, keď neprepláca poisťovna a koľko, keby mi to preplatila poisťovňa?

bergalm
11. mar 2015

@diska wau to je mile on mi pride taky pohodak nam sa ukazalo babo hned a dr.nam povedal,ze nos je po tatinkovi velkej a i prstiky dlouhe.My sme platili 1000CZ neviem ci je v tom aj DvD s foto daj foto aj Ty nech niesom tu jedina xixi

nelly3
12. mar 2015

@strelka11
mas to za jedno, ked ako samoplatca tak ta to vyjde rovnako ako keby si isla cez poistovnu a to nie kazda poistovna by ti to schvalila. Vseobecna ti to schvali, ak mas doveru ta nie.

haimi
12. mar 2015

@speranza1 dalsia noc za nami a ideme dalej. Daj vediet, ako si dopadla u doktorky

speranza1
12. mar 2015

@haimi
@diska servus dievcata...takze uz som doma.... Cervix je ok cca 5cm, vsetko je uzatvorene.....som dnes ten najstastnejsi clovek na svete... A aj ked bol pred tym cervis makky, tak teraz je tuhy a je v poriadku... Takze @diska...len klud na lozku a magnezioterapia+ pri silnejsich stahoch...tvrdnuti 2x denne guajacuran....deticky su v poriadku, tak som neskutocne spokojna..az sa mi chce plakat od stastia.... 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre