• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. júla 2017 
@haimi tak lezim ,ale minule som bola v divadle ,uz mi bolo strasne dlho stale len doma.Poradna koncom buduceho tyzdna.
25. mar 2015 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky. neviete nahodou ci budu robit teraz cez velkonocne sviatky? najviac ma zaujima ci tam bude dalsi tyzden marcel :grinning: ak nahodou niektora viete prosim napiste. dakujem.
25. mar 2015 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajaja111 ahojk,y doki ma dovku tento tyzden, takze ten dalsi by tam mal byt. Cez sviatky robia - teda okrem pondelka. aspon podla toho, co mi hovorila sestra do telefonu. je idem 3.4. - velky piatok na kontrolu.
25. mar 2015 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby posielam foto nasho fesaka uz mame 1 rocik :slight_smile:
25. mar 2015 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@jajaja111 ahoj,robia aj cez sviatky :wink:
@majkulik ja idem tiež na Veľký piatok na uz :wink:
25. mar 2015 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124 to ze sa malinky narodil v 35tt este neznamena, ze aj teraz porodis skor. Mozno budes pekne rodit v 40tt :wink: preco si myslia, ze bude skor?
25. mar 2015 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi neviem preco si to myslia, ale je to vraj velka pravdepodobnost!!Hlavne nech je to az po 35tt:slight_smile:, to uz bude v pohode. :wink:
25. mar 2015 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi neboj, zelam aby bolo vsetko ok, ved mne preto davali 2 davky po sebe, ze ta jedna nezaberala, ale potom az ta druha a este mi aj zvysili davkovanie. som nebola nadsena z tych atb, ale co uz, aspon pomohli. len som zvedava co sa mi objavi zasa ine:slight_smile:
25. mar 2015 o 22:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 eeej, aj ja idem na ultrazvuk. na 8 hodinu tam mam byt. :slight_smile:
26. mar 2015 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby,akurat som nas obj.na prvu konzultaciu do brna,len som nevedela odpovedat namotazku ku ktoremu doktorovi chveme ist, tak mdali k dr.Otevrelovi-aky je ? co bude na prvej konzultacii ? Budu robit aj nejake vysetrenia ?
26. mar 2015 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11
ahojky ja mam otevrela a som s nim velmi spokojna , na prvej vsetko pekne vysvetlil s komunikaciou nema problem na maily odpoveda. a co mam skusenost je aj velmi ludsky co si velmi vazim . drzim palce
26. mar 2015 o 08:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 spravia ti vaginalne sono a mozes si dat aj spg spravit, ale to im treba nahlasit. zober vsetky vysledky so sebou, a volba doktora je skoro jedno.. on ti iba nastavuje lieky, kontroly a zakroky podla sluzby konajuceho lekara
26. mar 2015 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka
@yjavenie tesim sa a aj s bojim zaroven.som zvedva co povedia a navrhnu.este mam pred sebou 3x ket v mt.tak mozno ostane len pri konzultacii v brne.
26. mar 2015 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 minimalne ti poradia pripravu na ket
26. mar 2015 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 aj ja mam dr. Otevrela :slight_smile: nedavno sme boli na prvej konzultacii, ako pisu baby, bol mily, taky ludsky, tiez vysvetlil, ak nieco nebudes rozumiet, kludne sa pytaj... my sme mali vsetky vysetrenia porobene z ineho CAR na SVK, tak nam vtedy nic nerobil, ale keby sme chceli, tak by urobil asi... drzim prsty :slight_smile:
26. mar 2015 o 09:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi juj kocka co to tu citam... Nebojkaj sa, takmer kazda tehotna ma nieco a berie aj 6krat macmiror... A nerodia predcasne. Nech ta zbytocne nestrasia.. Ja som nikdy nic nemala a pocas tehu som ho brala asi 5krat.. A malu som prenasala:slight_smile:
26. mar 2015 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik to fakt? tak to sa tam potom vidime :slight_smile: odkial si?
26. mar 2015 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka ahooooj...tak ako sa mas mojko????.uz ktora z vas sa konecne prida ku mne????...uz ako dlho tu nikto neotehu...co to????? Mam citak, ze tie, ktore pojdu v aprili budu vsetky tehu...tak supitom do toho....
26. mar 2015 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 a tie marcove??? Mozu byt aj tie??? :slight_smile:
26. mar 2015 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida tie su tutovka :wink: ....ktory si dnes den drahusik?
26. mar 2015 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 miláčiku ja som začala imuno liečbu na 10 týždňov, takže tento vlacik nestiham.. Som z toho totálne off, takže sajrajt už bojuje s mojim telom, ja vydrzim.. Pre drobca všetko
26. mar 2015 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 len aprilové? :grinning: škoda....ja idem koncom mája :grinning: :grinning:
26. mar 2015 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@domuska11 Aj my mame Mudr. Otevrela. Tiez sme boli len na 1. konzultacii, bol mily, ochotny, ludsky, vsetko vysvetlil. Dohodli sme sa na liecbe, skoro vsetko sme mali uz urobene z SK. Teraz sa dohadujeme uz cez maily, odpisuje, je ochotny. ;)
26. mar 2015 o 12:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka
@crazybabenka to vazne teraz nikto okrem @dalida teraz nebol a nejde do RF?
26. mar 2015 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 čo viem tak kocky riešia hlavne imuno problémy a to je na dlho..
26. mar 2015 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka a co sa teraz najnovsie riesi....s cim maju kocky problem?no a aj ty?
26. mar 2015 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka aj ty riesis imuno? Alebo preco idete az v maji?
26. mar 2015 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my riešime nato hlavne financie :cry:
26. mar 2015 o 13:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Bodaj by si mala pravdu a mala dobry citak :wink: .
26. mar 2015 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 ja som v liečbe, vklad zakázaný.. Moja imunita troške hapruje a tak ju zvyšujeme infekciami
26. mar 2015 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok