Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

seginiatko
29. mar 2015

@zabka1124 tu som mala 2 roky dozadu ok,ale dam urobit znova. Boze tolko toho je na co treba mysliet. Uz si to zacinam zapisovat inak si to nezapamatam 🙂

seginiatko
29. mar 2015

@haimi drzim ti palce. Kamoska bola na tom velmi podobne, niekedy medzi 24-26 tt ju prijali,robili serklaz,drzali ju 2 tyzdne, ale pustili ju domov no s tym,ze jedina prechadzka bola z postele na wc a raz za dva tyzdne ku dr. Dotiahla to az do 38/1 kedy sla na sekciu. Dokonca poslednych 10 dni sa uz hybala a chodila v ramci moznosti kade tade 🙂 takze ti silno drzim palce. Kamoska ma tiez dvojicky uz 5 tyzdnov stastne doma 😉

skaredekacatko
29. mar 2015

@seginiatko ja som sa mojej na rovinu opytala a ona ze skusi ale nevedela dokonca ani druhe vajicko nevidela. Ale poslala ma do nemocky u nas na gyndu kde robia rozne merania a tam to urobili bez problemov. Podla mna u vas v ke to v nemocke pomeraju na gynde len sa poinformuj. Odomna chcela len stimulacny protokol aby vedela ze preco na co. A bola mila ze aj nabuduce mozem prist len nevyhoda ze meraju az od pol 12.

seginiatko
29. mar 2015

@skaredekacatko ok. Vdaka za rady. Ja najma uvazujem, ze ak mi to bude treba pomerat napr cez vikend? Tak asi fakt ta nemocnica bude naj. Ďakujem 🙂

skaredekacatko
29. mar 2015

@seginiatko ty tam mas toho viac na vyber ako ja. Mne v tedy z toho stresu praskli vajka. Pretoze rano moja nevedela pomerat kamoskin gyndos nebral cudzich no a nemocka bola az o tej 12 a to som nevedela ci pichat ci nie lebo to zaviselo od velkosti a tu som nevedela ja som pichavala rano o 7. Este k tomu som sa bala ze ci v nemocke budu vediet co ako a moj doki z brna mi nepisal na mail. Tak volam do reprofitu a oni ze ma dovcu tak druhy mi vravi ze su moc velke nech pichnem orgarutlan to je na to aby nepraskli. A ze hned a ja v meste vtedy mi to este pichala kamoska. Zrazu ju vidim kufrik zo sebou som mala vravim ides pichat tak ba zachode jednej kaviarni pichla tak z toho vsetkeho praskli no des. Dnes sa uz z toho smejem .

seginiatko
29. mar 2015

@skaredekacatko ojojoooj,no každopádne toto si musim vyriesit vopred 🙂 a v akom stadiu teraz si?

lienka_1
29. mar 2015

@seginiatko Ja som mu volala v 1. DC s tym, ze som pacientka z RF a potrebujem kontrolny ultrazvuk. Sestricka mi dala termin a bolo. Predsa, z Ke do RV je to blizsie ako do Brna. Pan doktor je fajn chlapik, velmi pokojny a myslim, ze dobry odbornik. Obycajny gynekolog to nemusi odhadnut tak ako lekar, ktory s tym ma skusenosti. Dievcatam sa stavalo, ze prisli neskoro a folikuly popraskali skor, alebo ich nebolo tolko, co videli gyndosi na ultrazvuku. Ja mam velmi skuseneho gynekologa a posledny-krat sme sa tiez previezli do Brna iba tak, lebo mi folik tesne pred tym praskol. Ale to sme sli iba tak naslepo, uplne bez liekov. Nabuduce uz poistime cetrotidom. Koho mas gynekologa? Mozes aj IP.

bergalm
29. mar 2015

@haimi ahoj sim rada,ze mas taky pocit z NZ a hlavne,ze sa tam o Vas tak staraju.Moja znama tiez v 27tt otvorena na 2cm a kludovym rezimom to dotiahla do cca37tt lezala vedla mna v BA ,verim ze aj Ty s babenkami vydrzis min. do 34tt

santeema
29. mar 2015

@haimi ja ti budem velmi drzat palce, urcite to pomoze🙂..a mysliet na teba, ved sme v rovnakom tyzdni🙂..neboj dotiahnete to s babami daleko, teda minimalne do 36 tt🙂

ivka3901
29. mar 2015

@silvia545 ahá tak sa asi budeme mínať:-I a nevieš kto bude robiť ultrazvuky?

mircalla
30. mar 2015

Dievcata, tak dnes som testla...9. den. Moc nebol prilis koncentrovany, lebo som testovala z mocu o 5.30 a predtym som bola o 5 hod na wecku

Je tam zretelna 2. ciarka

mircalla
30. mar 2015

teda opravujem predtym o 3 hodine som bola na wc, ale to je jedno🙂

silvia545
30. mar 2015

@mircalla jeej potichúčky sa teším s tebou,supeer,no vidíš a si sa bála,,drobček zabojoval ;)

silvia545
30. mar 2015

@ivka3901 tak to nemám ani šajnu :/

speranza1
30. mar 2015

@mircalla 😵 😵 😵 🤐 ....len nech tmavne....

majkulik
30. mar 2015

@dejna0412 pri kratkom staci jedna kontrola 🙂

dejna0412
30. mar 2015

@majkulik super🙂no podľa protokolu mam mat kontrolu v sobotu;)tak tam idem volat a dohodnut sa🙂))dam vediet ci sa tam vidime🙂)

dalida
30. mar 2015

@mircalla potichucky gratulujem 🙂

majkulik
30. mar 2015

@dejna0412 ja mam kontrolu v piatok. drzim palceky, aby ti to dobre dopadlo 🙂

haimi
30. mar 2015

@mircalla fakt??? To je perfektne. Gratulujem. A ako si zbytocne stresovala 🙂

ingrid0105
30. mar 2015

@mircalla tisko gratulujem 🙂

speranza1
30. mar 2015

@haimi ahojky draha.....tak ako sa mas????. Ved ty mas uz dnes okruhlu 100vecku....naaadhera...tak velmi ti fandim a drzim palce, ze si to nevies ani predstavit 😵

mircalla
30. mar 2015

dakujem dakujem....to je este dlha cesta....

haimi
30. mar 2015

@mircalla ano, ale pozitivne zacina a aj to je super 😉

haimi
30. mar 2015

@seginiatko amh je ukazovatel ovarialnej rezervy, cize kolko mas este k dispozicii vajok 🙂 niektore kocky maju viac ako treba, niektore zase malo. mozno bude vediet lekar lepsie nastavit stimulku

skaredekacatko
30. mar 2015

@seginiatko cakam na imunoliecbu.mam zvysene cytokynim 6 tyzdnov budem.brat medrol a nasledne soft.

sarasota
30. mar 2015

@mircalla potichucky gratulujem. 🙂

lucia19831
30. mar 2015

@mircalla ahoj prosim nevedela by si mi dat cislo na vyvoj embryi v reprofite? zajtra je 5ty den a planovany ET, volala som si na recepciu, ale tam mi dali info iba o case kedy mma prist. Citala som, ze si volala ako sa im dari aj na 3 den, Ja by som rada vediet kolko mame z povodnych 6 a v akej kvalite, ale neviem ako to zistit (okrem cakania do zajtra 😀 )
Inak super, gratulujem k dvom ciarkam a drzim paste 😉

lucia19831
30. mar 2015

keby aj niekto iny vedel to telefonne ciselko bola by som povdacna 🙂

mircalla
30. mar 2015

@lucia19831 ahoj paci sa 00 420 774 464 186

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre