Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzla80
14. jún 2010

Lahelik - moja prajem vám krásnu dovolenku, ak by si sa tu už náhodou dovtedy neukázala (alebo ja 😅) a potom šťastne s tou laparkou 😵 .

Babulky ešte k tomu cisáraku - takže vás "robili" ráno resp. poobede a večer už ste boli na normálnej izbe? Inak som počula, že so spinálu sú dosť časté bolesti hlavy, až takého migréniozného stavu, ale vy ste mali celkovú takže to asi neviete posúdiť...

violoncielka
14. jún 2010

Zuzi ...no tebe sa to krati. Super drz sa babulka!!!

lenny71
14. jún 2010

violy neni problém s liekmi ...poslala som ti info do IP.

lenny71
14. jún 2010

zuzli ja myslím že to záleží asi na tom ako sa na to cítiš...ale to je len moj názor...nemám stým skúsenosť...a cievku len do vtedy kým nevieš o sebe, teda kým sa nepreberieš z narkózy a si schopná si vypítať misu,alebo ísť sama na wc.Inak máš docela odvahu...ja neviem či by som na to nabrala guráž len tak pri spinálke si odrodiť a všetko to vidieť... 🙂ale zas verím že to je iný zážitok 🙂 Potom daj vedieť aké to bolo , že ked sa mi podarí otehu tak by som aj ja vyskúšala ...že pre zmenu😀

ninockaskv
14. jún 2010

lenny, mne robili vysetrnia az v centre.. na zaklade laparky ☹

baby, ktore budete rodit teraz, mozem vam poslat "rady" od mojej duly, s ktorou sme mali rodit, ako lepsie zvladnut 600 nedelie.. je to vo worde, tak najlepsie asi do mailu.. tak dajte vediet, ak budete chciet 😀 😉 😉

rebeka33
14. jún 2010

babule nemám silu vás dočítať.Bola som dnes na krv a prinútila som doki mi urobiť usg a nevedela nájsť srdiečko .tak zobrala hcg a v stredu idem znova ráno,ale asi znova je to v prdeli. bože prečo!!!!!!!!
Dúfam oršul ,že ty si aspoň o.k.

takyna
14. jún 2010

Rebeka to haádam nie 😨 nestrácaj nádej, možno je to planý poplatch, držím ti palce velmi
Ninocka tak posli mi do IPcky dakujem ti

Zuzik mozno je to u nas aj tym fraxikom , aj toho to mozno zavisi, lebo mne teraz urgentne znizovali davku z 0,6ky na 0,3jku koli epiduralke aby sa mohla pichat v pripade bolesti

Mirindik diky za radu 😵

takyna
14. jún 2010

Zuzik ty kedy nastupujes na prijem do nemocnice?

takyna
14. jún 2010

Lahlík krásnu dovolenku a vela sili nacerpaj do noveho a posledneho IVFka 🙂

violoncielka
14. jún 2010

rebeka ....este nestracaj prosim ta nadej.

moni19
14. jún 2010

Rebeka a kedy budú výsledky hcg? Držím palce. ☹ Neviem kedy najneskor ma naskočiť srdiečko.

Lahelik príjemnú dovolenku.

🙂

Jej, toľko inf. o porodoch. Čo sa všetko človek nedozvie. Babulky držím Vám palce, nech to prebehne čo najhladšie a najrýchlejšie. Taky a Zuzlík, nakoniec ešte budete rodiť spolu. 😅

ninockaskv
14. jún 2010

rebeka... ☹ mozno to len zle pozrel doky, ved nie su neomylni... 😔 😔 😔

zuzla80
14. jún 2010

Lenny myslíš, že je to odvaha rodiť v spinály? veď aj tak si oddelená plachtou a nevidíš, čo sa za ňou deje. Ja by som asi nechcela celkovú narkózu, chcela by som maličkú hneď vidieť - no trúfam si 😅 .

Takynečka ja ešte neviem kedy nastupujem - zajtra mám ísť do nejakej indikovanej poradne pre cisársky rez a potom mám volať môjmu porodníkovi a dohodneme sa čo ďalej, ale bola by som rada kebyže sa dohodneme, že cisársky urobíme už tento týždeň - no len keby to záviselo odo mňa. Inak ja fraxík picham stále 0,3 mne vôbec neupravovali dávky, ostala som na rovnakej počas celého tehu - a pýtala som sa na epi aj hematologičky a vravela, že v tom nevidí absolútne žiadny problém, len treba dodržať tých 12h.

Rebecca možno srdiečko ešte len naskočí, možno má doki slabší utz a nevedel ho zachytiť - veľmi stískam palce, nech je to v poriadku. Držkaj sa
Ninocka skúsim ti poslať do ip mailik...

takyna
14. jún 2010

Zuzik tak zajtra cakam co napises za info, boze aj ja chcem tento tyzden uz malu 🙂

zuzla80
14. jún 2010

@takyna aj aj ja už ju chcem mať pri sebe 😵 Sama som zvedavá ako zajtra pochodíme 😉
Ninocka došlo kujeeem 😵

ninockaskv
14. jún 2010

takyna, neda sa mi do IP, lebo to mam v pdf.. neda sa mi to tam skopirovat.. 😒

olympia
14. jún 2010

ahojte všetky,
teda ten horúci víkend bol príšerný, vkuse mi bolo zle. 😝 Dnes je to neporovnateľne lepšie.
Rikuška, ja tiež verím, že v Brne začneš novú etapu a tentokrát už všetko dobre dopadne. 😵
Taky, takže už cítiš, že sa ti to blíži? 😉
Či prvá bude Zuzlík?
Ninocskasvk, no kiežby ti vyšiel KET, ale je fakt, že Brno to istí!
Shandy, aké máš pocity, už cítiš vaječníky, či ešte je skoro?
Rebeka, to hádam nie... ešte to nie je stratené, nesmie byť. Verím na zázraky, nedávno sa jeden taký stal kamarátke, drž sa, myslím na teba...

shandy
14. jún 2010

lenny ved kludne chod v auguste, ked zozenies lieky a medzitym si daj urobit aspon vysetrenie na stitnu zlazu, to je jednoduche krvne vysetrenie....moze ti to zobrat aj obvodak, prip. nech ta posle endokrinologovi..na vysledok sa caka tak zvycajne tyzden, cize ti to nic nepoposuva, ak teda nie je nic ine, co by ti v tom auguste malo branit. 🙂
lahhelik krasnu dovolenku a potom sa teda do toho pustite naplno 🙂
violoncielka, dostanes recept a ja si ho vzdy vyberiem rovno dolu v lekarni, v tej istej budove ako sidli Reprofit a menopur mi dali priamo v Reprofite uz, takze neboj, nebudes mat problem...
zuzlicek a taky, tak pozeram, ze predporodne pripravy uz vrcholia, co? 🙂
rebeka, ja verim, ze sa srdiecko v stredu bude. nezdavaj to este...nie vseky miminka musia byt tabulkove. velmi ti drziiiime vsetky palce.
olycek veru uz si ich trosku citim 🙂 , uvidime aka bude v stredu urodicka. Aj som na teba myslela, lebo aj mne bolo v sobotu z toho tepla kadejako, ze tebe musi byt este o dost horsie...no hadam ta tie nevolnosti prejdu, kym pride dalsia vlna horucav...

cavik
14. jún 2010

pekný deň

ja čoraz tu prídem, stále táto stránka má iný image 🙄 ...potom aby sa tu jeden zorientoval 😖

ja len zuzlik......ja som rodila pri spinále...skoro ráno som došla na pôrodnicu, dostala som klystír, odborné oko sestričky zhodnotilo oholenie 😉 , dali mi asi za 3 sekundy cievku a s takouto kabelkou som si nacupitala na operačku, tam mi napichli spinál a ešte nejaké infúzky, asi oblbovák, predo mňa zavesili nejakú plachtu, t.z., že som nič nevidela, iba anesteziológa, ktorý som mnou stále hovoril, skúšal, či už naozaj nič necítim a komentoval pôrod....že, teraz sa vám môže stať, že nemôžete dýchať, to len dr. tlačia na bránicu, aby vytlačili bábetko a pod.....Miško bol von tak do 10 minút ( mali hodinky na okne, počúvali komentáre k futbalu... )...iba to šitie sa mi zdalo nekonečné, asi teda ďalších 10 minút. Medzitým mi doniesli ukázať malého, len tak ho držala sestrička popod pazušky a on mal prekrížené nôžky ako v bruchu a mraštil sa na nás, veeeeeľmi bol zlatý a ja som už potom za celý deň oka nezažmúrila, aby som náhodou neprespala, keď mi ho znova donesú 🙂 🙂

idem dočítať 🙂

kanhwa
14. jún 2010

Ahojte krasavice, davno som tu nebola....
Dior
zo srdca gratulujem k detickam a prajem,nech su zdravucki.
Lenik
gratulujem k embryjkam - pocitam, ze uz si po ET? Drzim vsetky palce 🙂
Zuzlik, Takynka
uz o chvilocku, nech je vsetko OK 🙂
Pozdravujem vsetky 🙂 🙂 🙂

violoncielka
14. jún 2010

@shandy diky za info

olympia
14. jún 2010

Lenka, nazrela som, či si sa neozvala, veľmi ti držím palce, zelené ponožky to istia! 😉
Shandy, ja verím, že tentokrát budeš mať krásnu úrodičku! 😵

tanitta
14. jún 2010

Lenka si vezie domkov 2krasne hatchujuce miminka 😉

avaka
14. jún 2010

🙂 🙂 🙂 😵 😵 Tanitka,dik za info 😉
Tak Lenka -stastnu cestu rodinka 😵 😵
Lahhel,aj Tebe peknu dovolenku zelam 🙂
Zuzlik,to co ??cievka vyse tyzdna?? 😕 Mna po porode cievkovali,ale to uplne v poho,chvilocka.. 😅 Takze mozno uz aj tento tyzden budes mat drobceka pri sebe..Som zvedava,ako zajtra dopadnete 🙂
Rebeka,verim,ze mal dr.len slabe sono a ze drobcek je v poriadku,drzim palce
Cavik,krasne si to opisala 🙂 Ak by som musela mat cisarak,tiez by som chcela spinal 🙂
Babky,az teraz budu nove foto 😉 Miri,Juli,nepridate aj vy? 🙂

mircalla
15. jún 2010

beveka - snad nie. nema ta dokyna fakt daku staru masinu? moj predchadzajici doktor mal tak stary uzv, ze som presla inam. a uz som sa aj na sebe stretla so zlou dignozou kvoli staremu a nekvalitnemu uzv

kanhwa
15. jún 2010

Lenik,
nech sa obom malickym paci u Teba 🙂 🙂 🙂
Ahojte 🙂

orsulka
15. jún 2010

dobre rano......uuuuuuuuuuuuuuuuha....tak docitať bola šichta....... 😉
tak spravičky dobre ja nie moc dobre.........
uff.....aj sa mi to ťažšie pise Rebeca.......je mi to luto, ale tiež ako pisu baby...treba vydržať do stredy a uvidi sa...tak len pre teba taka pikoška.....že mne doky videl jednosrdiečko a druhe je vraj syndrom miznuceho dvojcata...a ani žiadny plodik .....a to bolo na dvoch kontrolach po sebe....(teda jedna bola planovana a druhu som si pripravila ja, ked som minulý tyzden trochu zhystercila a nahlasila sa k dokymu, ci je vsetko OK)....no a vcera sa prosim pekne objavila aj druhá bublinka a v nej malinky drobcek .......vidiš, tiež ho neviedel, lebo bol schovaný !!!!!!
takže nehádž flintu do žita...viem, že to musi byt velmi ťažke po psychickej stranke vdržať do tej stredy......ale verime TI!!!!! tak sa držkaj .....!!!! prosiiiiiiiiiiiiiiiim 😵

pozdravujem vsetky dievčatka, stimulky, snažilky, maminky, tehulky 🙂 🙂 prajem pkeny den 🙂)))

orsulka
15. jún 2010

Lenka........vela oddychu a cistu hlavu !!! 😵 😵 😵 😵 držkajte sa aj s bublinkami krásnymi 🙂)))))) nech sa im u teba paci krásnych 9 mesiacov .-))))))

moni19
15. jún 2010

Ahojte,
Orsulka takže čakáš dve? Tak super. Pekne si ich opatruj. 😵

Lenka gratulujem k 2 drobčekom. 😵 😵

Zdravím všetky.

ninockaskv
15. jún 2010

boze, baby tu sa nejak deju skoro same pozitivne veci.. ani nestiham citat a normalne som z vas uplne nadsena a taka vytesena... normalne som sa nabila uzasnou energiou, ze do kelu, jedneho dna sa to podari PROSTE MUSI 😉

oly, vydrz, bude lepsie, skus homeopatika mne to dost zabralo 😀

leni super.. tak teraz len pozitivnu energiu

orsulka, ved to je uplne najviac uzasna sprava... 😀 rebecca ... tak nevzdavat... 😅

zdarvim vsetky maminy, cakatelky a tehu a cakatelky.. musim bezat na skolenie..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre