• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

21. januára 2017 
@speranza1 urcite sa moze jest:slight_smile:....som strasne zvedava co to bude:slight_smile:, ale hlavne zelam, aby bolo vsetko ok
1. apr 2015 o 14:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 myslim na vas..a urcite je vsetko v poriadku..moj tip su dve dievcatka:slight_smile:
1. apr 2015 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gennara dakujem pekne moja..prepac ze som neodpisovala ale malovali sme tak som nemala moc casu..dnes popiseme vecer ak budes mat cas..ahoj
1. apr 2015 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dolce251
to mame aj my tak mame zly spermiogram a od 3 dna nastupuje do ulohy vyvoja embrya aj spermia. ak neni ok tak sa vtedy prestane delit . tak to myslel, nam sa to stalo uz 2 x :frowning2:
1. apr 2015 o 17:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. je tu nejaka babenka ktora uzivala pred Ket estrimax a vobec jej tabletky nezabrali? ja na 14 den som mala vysku sliznice 3,7mm. bez estrimaxu min.mesiac 4,5mm .
1. apr 2015 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 si v poriadku?aj babatka ?
1. apr 2015 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elienocka ano...sme v najlepsom poriadku...dakujem.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. apr 2015 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
a co to bude?
1. apr 2015 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenatahuj nas :slight_smile: my vsetky co sme tu sme nedockave :slight_smile:
1. apr 2015 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlasatica mne nezaberal a brala som konske davky, aj v prirodzenom cykle bola sliznica nizka, potom mi robila hysterskopiu a zistili zapal maternice.
1. apr 2015 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 to je super, ze je vsetko ok, si to zasluzis po takom case a ten hematom, ci co to tam bolo sa vstrebava? a mam posielat nejake vecicky:slight_smile:? alebo si na tom ako ja , ze dvaja chalosi:slight_smile:
1. apr 2015 o 21:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl ahoj jako sa mas? dlho som ta tu nevidela
1. apr 2015 o 21:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@santeema hematom ziaden a mam to presne ako ty.... :grinning:
1. apr 2015 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elienocka jaaaaj vy nevidite moj fotoblog...to preto...su to dvaja chalani.... :wink:
1. apr 2015 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
gratulujem velmi sa tesim :slight_smile:a opatrujte sa :slight_smile:
1. apr 2015 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 jeej tak už aspoň vieš, prečo sú takí hyperaktivni v brušku, sak 2x futbalista:blush:.
1. apr 2015 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@speranza1 super, strasne ti zelam,, aby uz bolo dokonca bez akychkolvek problemov:slight_smile:. ano nevidim fotoblog, preto som sa pytala. a co ja s tymi dievcenskymi vecami:slight_smile:)...no este musis dat dalsie dvojky baby, alebo aspon jednu:slight_smile:. teraz sa len budem tesit, na foto krpcov, ked sa narodia:slight_smile:
1. apr 2015 o 23:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 jeej dvaja chalani..takze moj tip bol uplne opacny.
;)ale hlavne ze ste vsetci traja v poriadku..tesim sa s vami..:slight_smile:
1. apr 2015 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm ahoj..dakujem za opytanie..ani sama neviem ako sa mam..snazim sa zit dalej svoj kazdodenny zivot s nadejou ze onedlho budem znova v ocakavani..A vy ako sa mate?vsetko v poriadku?tusim cakate chlapceka ci sa mylim?..
1. apr 2015 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl urcite budes sa chystate do Brna v najblizsej dobe?nepametam si mas mrazacikov?ci nie?my zatial sa drzime ale stale mam obrovsky strach hlavne v tychto tyzdnoch som v 25tt a pri malej zaciatok konca prave teraz...tak som si povedala ze do 30tt ked vydrzim bez opuchov a s norm.tlakom tak bude fajn.A nevieme co cakame nechceme to vediet i ked ja mam tucha ze to bude chlapec sle uvidime
1. apr 2015 o 23:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl poznam ten pocit az moc dobre,ale je pozitivum,ze sa zapajas troska medzi nas a o nejaky cas tu budeme citat dobre spravy od Teba,ja tomu verim my sme sli na Ket o 6mes.po porode a nikdy by som neverila ze ss podari na1x a len 1embryo vlozene kym sa to nestalo takze uvidis ze to das
1. apr 2015 o 23:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte odneska som konečne na pnke a oddychujem doma možem so posadiť kvetinky :slight_smile:trošku sa odreagovať :slight_smile: kto ide teraz niekedy na KET?s kým budem trpnúť?inak robím si prieskum komu sa vlastne KET podaril z tehuliek :confused:
2. apr 2015 o 00:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mne, ket bez estrofemu.
2. apr 2015 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne tiez bez liekov
2. apr 2015 o 08:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi ahoj,ako sa mas? ste v poriadku?
2. apr 2015 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roberta31 ahoj, zatial hej. stav vyzera stabilizovany. primar ma vysetroval v utorok a povedal ze som z vonku otvorena na spic prsta, v piatok na prijme na 2-2,5cm. divne. ale som rada ze sa to aspon zvonka zlepsila. idem nasadit utros, ze vraj by mohol tomu krcku pomoct. uvidime. a ty ako? vsetko ok? pohlavia este neviete? to mas jedno, alebo dvojvajecne?
2. apr 2015 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak nech to takto este dllllllho potiahnete.Teraz akurat idem na morfologicky utz,mi dost lepi :(.Koli tym pohybom a vsetko dokopy.Dvojvajecne.Aspon o troska menej komplikacii.
2. apr 2015 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 gratulujem ku chlapcekom,nech ste zdravucki a vydrzite az do konca!!!
2. apr 2015 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@roberta31 drzim moc palce:slight_smile: potom daj vediet
2. apr 2015 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@roberta31 neboj, vsetko bude dobre. drzim palce a daj vediet ako si dopadla
2. apr 2015 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok