Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

santeema
1. apr 2015

@speranza1 urcite sa moze jest🙂....som strasne zvedava co to bude🙂, ale hlavne zelam, aby bolo vsetko ok

gagirl
1. apr 2015

@speranza1 myslim na vas..a urcite je vsetko v poriadku..moj tip su dve dievcatka🙂

gagirl
1. apr 2015

@gennara dakujem pekne moja..prepac ze som neodpisovala ale malovali sme tak som nemala moc casu..dnes popiseme vecer ak budes mat cas..ahoj

yjavenie
1. apr 2015

@dolce251
to mame aj my tak mame zly spermiogram a od 3 dna nastupuje do ulohy vyvoja embrya aj spermia. ak neni ok tak sa vtedy prestane delit . tak to myslel, nam sa to stalo uz 2 x ☹

vlasatica
1. apr 2015

ahojte. je tu nejaka babenka ktora uzivala pred Ket estrimax a vobec jej tabletky nezabrali? ja na 14 den som mala vysku sliznice 3,7mm. bez estrimaxu min.mesiac 4,5mm .

elienocka
1. apr 2015

@speranza1 si v poriadku?aj babatka ?

speranza1
1. apr 2015

@elienocka ano...sme v najlepsom poriadku...dakujem.... 😵 😵 😵

elienocka
1. apr 2015

a co to bude?

elienocka
1. apr 2015

nenatahuj nas 🙂 my vsetky co sme tu sme nedockave 🙂

jomini
1. apr 2015

@vlasatica mne nezaberal a brala som konske davky, aj v prirodzenom cykle bola sliznica nizka, potom mi robila hysterskopiu a zistili zapal maternice.

santeema
1. apr 2015

@speranza1 to je super, ze je vsetko ok, si to zasluzis po takom case a ten hematom, ci co to tam bolo sa vstrebava? a mam posielat nejake vecicky🙂? alebo si na tom ako ja , ze dvaja chalosi🙂

bergalm
1. apr 2015

@gagirl ahoj jako sa mas? dlho som ta tu nevidela

speranza1
1. apr 2015

@santeema hematom ziaden a mam to presne ako ty.... 😀

speranza1
1. apr 2015

@elienocka jaaaaj vy nevidite moj fotoblog...to preto...su to dvaja chalani.... 😉

elienocka
1. apr 2015

gratulujem velmi sa tesim 🙂a opatrujte sa 🙂

zabka1124
1. apr 2015

@speranza1 jeej tak už aspoň vieš, prečo sú takí hyperaktivni v brušku, sak 2x futbalista😊.

santeema
1. apr 2015

@speranza1 super, strasne ti zelam,, aby uz bolo dokonca bez akychkolvek problemov🙂. ano nevidim fotoblog, preto som sa pytala. a co ja s tymi dievcenskymi vecami🙂)...no este musis dat dalsie dvojky baby, alebo aspon jednu🙂. teraz sa len budem tesit, na foto krpcov, ked sa narodia🙂

gagirl
1. apr 2015

@speranza1 jeej dvaja chalani..takze moj tip bol uplne opacny.
;)ale hlavne ze ste vsetci traja v poriadku..tesim sa s vami..🙂

gagirl
1. apr 2015

@bergalm ahoj..dakujem za opytanie..ani sama neviem ako sa mam..snazim sa zit dalej svoj kazdodenny zivot s nadejou ze onedlho budem znova v ocakavani..A vy ako sa mate?vsetko v poriadku?tusim cakate chlapceka ci sa mylim?..

bergalm
1. apr 2015

@gagirl urcite budes sa chystate do Brna v najblizsej dobe?nepametam si mas mrazacikov?ci nie?my zatial sa drzime ale stale mam obrovsky strach hlavne v tychto tyzdnoch som v 25tt a pri malej zaciatok konca prave teraz...tak som si povedala ze do 30tt ked vydrzim bez opuchov a s norm.tlakom tak bude fajn.A nevieme co cakame nechceme to vediet i ked ja mam tucha ze to bude chlapec sle uvidime

bergalm
1. apr 2015

@gagirl poznam ten pocit az moc dobre,ale je pozitivum,ze sa zapajas troska medzi nas a o nejaky cas tu budeme citat dobre spravy od Teba,ja tomu verim my sme sli na Ket o 6mes.po porode a nikdy by som neverila ze ss podari na1x a len 1embryo vlozene kym sa to nestalo takze uvidis ze to das

ivka3901
1. apr 2015

ahojte odneska som konečne na pnke a oddychujem doma možem so posadiť kvetinky 🙂trošku sa odreagovať 🙂 kto ide teraz niekedy na KET?s kým budem trpnúť?inak robím si prieskum komu sa vlastne KET podaril z tehuliek 😕

haimi
2. apr 2015

Mne, ket bez estrofemu.

bergalm
2. apr 2015

Mne tiez bez liekov

roberta31
2. apr 2015

@haimi ahoj,ako sa mas? ste v poriadku?

haimi
2. apr 2015

@roberta31 ahoj, zatial hej. stav vyzera stabilizovany. primar ma vysetroval v utorok a povedal ze som z vonku otvorena na spic prsta, v piatok na prijme na 2-2,5cm. divne. ale som rada ze sa to aspon zvonka zlepsila. idem nasadit utros, ze vraj by mohol tomu krcku pomoct. uvidime. a ty ako? vsetko ok? pohlavia este neviete? to mas jedno, alebo dvojvajecne?

roberta31
2. apr 2015

tak nech to takto este dllllllho potiahnete.Teraz akurat idem na morfologicky utz,mi dost lepi :(.Koli tym pohybom a vsetko dokopy.Dvojvajecne.Aspon o troska menej komplikacii.

roberta31
2. apr 2015

@speranza1 gratulujem ku chlapcekom,nech ste zdravucki a vydrzite az do konca!!!

zarabono
2. apr 2015

@roberta31 drzim moc palce🙂 potom daj vediet

haimi
2. apr 2015

@roberta31 neboj, vsetko bude dobre. drzim palce a daj vediet ako si dopadla

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre