Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
3. apr 2015

@mircalla ja mam tiez taku robotu, najprv som mala home office, aby som aspon nesedela v tej stres. atmosfere. po cca tyzdni som pristala v nemocnici a povedala som si dost a dala som sa na pn. cakala som prilis dlho, aby som to riskovala kvoli robote. Stres je svina. drz sa

haimi
3. apr 2015

@roberta31 super, gratulujem. drzim palce, nech to ide u teba hladko a bez problemov. aspon niekto nech nam ide prikladom 😉 a moc sa nenamahaj a oddychuj

mircalla
3. apr 2015

No dievcata same dvojky pozeram....teda sa osobne dufam, ze len jedno, kedze som po sekcii
@haimi ja som pri synovi bola 2 mesiace PN, prvy trimester som mala aj krvacanie, potom som robila z domu skoro cely cas...do prace som zacala chodit az tak v 6. mesiaci, ale to som mala o dost ustretovejsieho sefa
ale vtedy aj vsetci vedeli ze planujem otehotniet

haimi
3. apr 2015

@diska cau kocka, co mas nove? vsetko ok?

mimika1973
3. apr 2015

@roberta31 krasa! 😵 😵 takze prirodzene a k tomu parik! 🙂 😉 Nie teda jednovajecne ale dvoj! 😵 😵
Jasne, ze vsetko len dobre dopadne do konca!!! Drzime palce!!!!! 😉 🙂 🙂 🙂

mimika1973
3. apr 2015

@mircalla daj sa na PN moja!!! 😉 stres nie je dobry v tehulkovani!!!!!!! alebo nech ti potom prisposobia pracu trosku "light"! mas na to narok ako tehula! 😉 🙂

mimika1973
3. apr 2015

@jomini a v ktorom si tt teraz? 🙂

mimika1973
3. apr 2015

@mircalla ano radsej este tyzden pockat na to sono! a zbytocne sa neplasit a stresovat 😉

bergalm
3. apr 2015

@roberta31 gratulujem moooc jej to musi byt krasne cakat parik 🙂

roberta31
3. apr 2015

@speranza1 dakujem 😵 .Uz len aby nam to dobre dopadlo!

roberta31
3. apr 2015

@bergalm dakujem 🙂.Ano,pre nas najlepsia kombinacia 😉

roberta31
3. apr 2015

@haimi si zlata,dakujem.No prikladom neviem,uvidime do kedy to takto bude.A teraz pozeram,tebe uz svieti 27,fuuuu uteka to.Len sa drzkaj pokope!!!!

roberta31
3. apr 2015

@mimika1973 dakujem 😵

ivka3901
3. apr 2015

Tak ahojte akurát cestujeme z Brna 🙂sliznicu mám na 10 DC 9,2 som bola v šoku z tej výšky kedže minule som mala ledvaj 4,niečo na 8 DC tak potom dzurilovej liečba zabrala a anopyrin plus medrol-dlhšie ako pár dní pred vkladom zabral ešte Clexan inekcie a hádam sa nám podarí byť rodičmi🙂
Ozaj KET máme 13.4 🙂

martuska00
3. apr 2015

@ivka3901 držím palce

silvia545
3. apr 2015

@ivka3901 super,,krásne podrástla,,tam sa bude embryjku veľmi páčiť 😉 držím palce,určite budete rodičia a to už onedlho 🙂

diska
3. apr 2015

ahojte baby ,mam taku akutulane velkonocu otazku 😀 zboznujem cviku ,kupili sme si dnes v obchode taku uz hotovu a citam tam,ze su v nej aj umele sladidla,v akom mnozstve netusim,myslite,ze to mozem zjest? 😕

diska
3. apr 2015

@haimi ahoj,tak dufam ze vsetko ok ako je natom krcok netusim,lebo mi prelozila poradnu az po velkaj noci,obcas mam ale take pichanie od spodu,ze ma chyta depka koli tomu krcku.
Ako sa dari tebe? pekne sa tam o Vas staraju?

ingrid0105
3. apr 2015

@silvia545 no ako pokracujes 🙂

ingrid0105
3. apr 2015

@silvia545 tusimsi dnes bola na ultrazvuku ze? no ako sa maju foliky tvoje 🙂

silvia545
3. apr 2015

@ingrid0105 ahoj,,dnes som bola na uz,,zatiaľ 4 folíky a ešte nejaké malé,,tie 4 že sú pekné 😉 a znovu sa mi spravila cysta na ľavom vaj. 😠 v utorok znova na uz 😉

silvia545
3. apr 2015

@roberta31 jeeej,teším sa s tebou 😉 držím ti moc mooc palce 🙂

mircalla
3. apr 2015

@silvia545 vyborny vysledok, super🙂

ingrid0105
3. apr 2015

@silvia545 supeeeeeer 🙂 tak nech su v nich aj pekne zrele vajka ked uz je ta velka nov no nie? drzim palce, a na kedy by ti vychadzalo OPU?

silvia545
3. apr 2015

@mircalla dakujem moja,,dúfam,že aspoň 2 budú kvalitné a pekne sa oplodnia,,chcela by som potom dať PK ak by boli 2 😉

silvia545
3. apr 2015

@ingrid0105 dakujem zlatko 😉 dúfam,že niečo z nich bude ,,OPU neviem kedy v utorok mi povedia 😉
a k tej Veľkej noci ach jaj 😒 takto nám pred 4 rokmi Veľká noc zobrala synčeka ☹ ☹

ingrid0105
3. apr 2015

@silvia545 joj to som nevedela 😢 prave preto to bude teraz ine uvidis 😉

mircalla
3. apr 2015

@silvia545 ozaj velmi drzim palce

misaelka
3. apr 2015

BABY REPROFITACKY. co mate skusenost s darovanymi vajickami.... mam termin 15.6. na ET... ale ako to vedia ze vtedy budem v dobrom obdobi cyklu???? som z toho pipi.... v predoslom centre som zavolala 1.dc ze idem do pripravy na ket a objednala som sa na 14dc na sono kde sa dohodol termin KETu... a tento brnensky system... wtf?

ivka3901
3. apr 2015

@martuska00
@silvia545 baby dakujem velmi pekne ste zlaté 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre