Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ivka3901
3. apr 2015

BaBaby chcem sa spýtať,ked na 10 deň som mala sliznicu už 9,2 a vklad bude na 20 DC nebude to neskoro ?nebudem mať vysokú sliznicu?ale zas 7.4 začnem užívať Crinone gel 😒

brita
3. apr 2015

@ivka3901 Ahoj, to sa neboj, ved to je dobre, ze budes mat vysoku sliznicu. Ona ti nespadne, iba ak narastie a to je iba dobre. Uz teraz mas vysku sliznice vhodnu pre vklad. Drzim palce.

ivka3901
3. apr 2015

@brita no ved som v šoku,lebo minule som mala na 8 DC ledvaj cez 4 a teraz už na 10 DC cyklu pekných 9,2 neviem dochtorka hovorila,že super a ona mi naplánovala KET tak hádam vie čo robí,ale žvraj viac ako 15 by nemala byť 😒

brita
3. apr 2015

@ivka3901 A beries lieky na tu sliznicu? Estrofem napriklad?KET ti napalnovala spravne. Nemoze ti vlozit emryo skor. Predpokladam ze mas zamrazene 6 dnove blastocysty, ze? Tak tie moze vlozit az na 20. den. Neboj sa, vobec sa tym nezaoberaj. Vsetko mas na dobrej ceste.

ivka3901
3. apr 2015

@brita áno beriem estrofem 3x1 🙂áno mám 2 HB-1 Kvality alechcem vkladať po jednom.dakujem pekne 🙂si zlatá,že si mi poradila 🙂

brita
3. apr 2015

@ivka3901 Tak nech ti to vyjde. 🙂 My sme vkladali dve a mame dvojicky 🙂

trudiv
3. apr 2015

@misaelka oni ta nastavia podla darkyne..a darkyna bude mat zrejme dlhy protokol...takze sa mozu s nou dohodnut na hocijakom termine...ja si tak myslim, tiez som sa nad tym zamyslala. Ty budes brat antikoncepciu a dipherelline na odstavenie vajecnikov...takze tiez sa jej budes vediet prisposobit....

ludinka
4. apr 2015

Ahojte kocky tak v kratkosti nas sycek je uz na svete 🙂 ze zdravy krasny a hlavne nas a pomaly si na seba zvykame......zelam vam vsetkym aby ste sa dockali takejto odmeny.
foto a ine podrobnosti pridam do môjho profilu tak baby ktore chcete si ma pridajte medzi priatelov 🙂

tinka9075
4. apr 2015

@ludinka gratulujem veľa zdravíčka a maminke veľa mliečka 🙂 🙂

bergalm
4. apr 2015

@ludinka gratulujem

bergalm
4. apr 2015

Kocky chcem sa spytat dnes ma tak strasne bolelo na pravej strane smerom nahor k rebram az som si musela lahnut neviete co to moze byt?slepak uz nemam bola to taka strasna bolest ako ked mate riadnu svalovicu a viac to bolelo ked som vydychovala ale po cca 15min.to odislo skusila sam aj WC no a potom sa to ukludnilo tak neviem......

kako23
4. apr 2015

@ludinka jeej moja,)) gratulujem 🙂tesim sa s Tebou a tesim sa na fotky, pridala som si Ta 🙂

haimi
4. apr 2015

@ludinka gratulujem 😉

gaga83
4. apr 2015

@speranza1 Super spravicka nech pekne rastiete😀😀

gaga83
4. apr 2015

@ludinka gratulujem maminka nech ste zdravucki obaja

lenka54321happy
4. apr 2015

Baby mam este jednu flasku Femigardu novu, neotvorenu...tento zazrak je na podporu plodnosti zeny...napiste ak mate zaujem....
http://m.otehotnenie.sk/p/180/femigard-i-rastli...

scheflera
4. apr 2015

@misaelka Pravdepodobne ti nasadia Divinu,na 14.DC ti urobia kontrolu sliznice a sondáž maternice a ked bude všetko okej,dajú ti protokol.pomocou tej Diviny ta zladia s darkynou.Ked ju vysadíš,na tretí den príde menzes,a pôotom ju užívaš aj v tom cykle,kedy je ET.Aspon je to tak mám,ale chodím do Unici Brno.

haimi
4. apr 2015

@diska neboj, aj ja mam obcas pichanie odspodu. podla mna je to normalne, pokial to nie je vela. Ja si tu tak so spolubyvajucou bacujem. Sme 2 na izbe. Mame taky 100rocny televizor na ktorom casto vidime len tmu 🙂 cas ide pomaly. ked si predstavim, ze v idealnom pripade tu budem este 8tyzdnov a mozno kusok viac. Ach jo....

ingrid0105
4. apr 2015

Krasne a požehnané Veľkonočné sviatky želám babenky 🙂

elienocka
4. apr 2015

@ludinka gratulujem 🙂

speranza1
4. apr 2015

@ludinka blahozelaaaaaam..... 😵 😵 😵

gagirl
4. apr 2015

@ludinka blahozelam k syncekovi.🙂

bergalm
4. apr 2015

@haimi neboj ubehne to rychlo co je to 8tyz. oproti tomu cim si uz presla...drz sa

ivka3901
4. apr 2015

Ozaj baby kto ide vlastne na ET či KET podobne ako ja ešte?s kým budem testovať? 🙂 🙂 🙂

mircalla
5. apr 2015

@misaelka wtf? no aj by som ti odpovedala, kebyze si odpustis vulgarizmy....takze konzultuj s lekarom

mircalla
5. apr 2015

@ivka3901 sliznica uz potom tolko nerastie...ja som mala 7 mm o tyzden neskor 8 mm..
a limit je do 14 mm.....tolko ti urcite nenarastie neboj este maximalne 1-2 mm...Crinone gel ti potom test rast zastavi

misaelka
5. apr 2015

@mircalla to je taky moj stek, tym som chela vyjadrit moj uzas a ze niecomu nechapem, ze som zmatena... ziadnu z vas som neurazala ani reprofit, som u nich velmi spokojna.... ak vies nieco k veci daj mi prosim vediet, ak nie, tak kludne prekoc moj prispevok.
inac baby som teraz 2.dc takze bude stacit ak zacnem s antiko od zaciatku maja od dalsej ms? potom po 14 dnoch brania antiko budem musiet ist na sono? potom budem pichat ten diphereline aby som nedostala ms a nasledne rovno 18 dni pred et nasadim estrofem akoby od 1.dc?? vobec to nechapem...
@ivka3901 @trudiv

mircalla
5. apr 2015

@misaelka to ide...ale takyto slovnik sa tu nikdy nepouzival. Kam so chodila predtym do car? Trudiv to k tomu napisala. Okrem toho budes brat lieky na rast sliznice.vedia presne co robia,absolvovala some to 3 krat. V strednej Europe nie je car s lepsim darcovskym programom

mircalla
5. apr 2015

@misaelka prepokladam ze 15.6. mas termin na punkciu vajicok darkyne nie et.CCA 5 tyzdnov predtym ta bude RF kontaktovat a posle to presny protokol..liek ako pisala trudiv na zastavenie cinnosti vajecnikov,tiez rast sliznice.darkyna postupi stimulku.pred punkciou a oplodnenim pojdes na kontrolne sono sliznice.5 dni po oplodneni vajicok darkyne et

misaelka
5. apr 2015

@mircalla isteze je najlepsi car, ten pristup je o 100% lepsi ako v mt, aj nas lekar je uzasny...chodila som do iscare mt 3xket neuspesne.ale ved koniec koncov lekar mi asi posle presny rozpis co a kedy mam brat... u teba to bolo ako?co si brala a kedy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre