Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

misaelka
5. apr 2015

@mircalla super... takze 15.6. je den opu...to som chcela vediet, myslela som ze to je den et, lebo mi napisali toto "Vaše léčba byla stanovena na 15.6. 2015" a na zaklade toho som myslela, ze sa jedna o den et

mircalla
5. apr 2015

Takze to neni ze 15.6.tam prides,vsetky instrukcie dostanes vopred.vsetko bude zosuladene.mne doky poslal podrobny postup.mozem to to poslat do mailu ako to vypada

lamamma
5. apr 2015

@misaelka musim povedat, ze ja uplne chapem tvoj stek "wtf" 😀 , asi by som mala podobny, keby mi napisali "vase lecba byla stanovena na 15.6. " Niekedy by nezaskodilo, keby sa vyjadrovali detailnejsie a nie tak strucne 😕

scheflera
5. apr 2015

Mne to napísali tak,že "Zahájení léčby a kontrolny ultrazvuk je 27.4." To som tam bola,bol to 14ty DC,Divinu som mala papať od 5.DC.Dali mi Plán liečby,to je taká tabuľka s popisom liekov čo,kedy a koľko mám užívať,a presne vysvetlili,ktorý liek je na čo a čo si mám ako a o koľkej pichať.13.5.mám dostať MS a 4.5. predpokladaný ET.

scheflera
5. apr 2015

Mne to napísali tak,že "Zahájení léčby a kontrolny ultrazvuk je 27.3." To som tam bola,bol to 14ty DC,Divinu som mala papať od 5.DC.Dali mi Plán liečby,to je taká tabuľka s popisom liekov čo,kedy a koľko mám užívať,vybrala som si lieky v lekárni,a presne vysvetlili,ktorý liek je na čo a čo si mám ako a o koľkej pichať.13.4..mám dostať MS a 4.5. predpokladaný ET.

tixx
5. apr 2015

@ludinka GRATULUJEEEEM!!!! 😉tak nech ste obaja zdravi, urcite si na seba rychlo zvyknete ;) a tesim sa na fotecky ;)

ivka3901
5. apr 2015

@mircalla ahá dakujem takže možem počítať,že bude okolo 11 mm do 7.4 a potom beriem crinone gel 🙂 a ty ako sa máš?testík pozitívny 🙂 dúfam,že silnie 🙂

ivka3901
5. apr 2015

aHOJTE baby chcem sa spýtať,ktorá z vás pichá alebo pichala Inkecie Clexan pred ET či KET idem po prvý krát a nemám s tým skúsenosti možem si to aj sama?

mircalla
5. apr 2015

@ivka3901 hej, neboj, ono to uz tak rast nerastie ako prve dni...u mna to slo len 1 mm....
Test zatial pozitivny, na sono idem 9.4.
Clexane som zacala od ET resp. KET....
jasne aj sama....pod brucho....ved povedz dokymu o tom, ked pojdes na ket

mircalla
5. apr 2015

aspon teda ja som clexane brala vzdy az od KET....ET....a u mna to bolo len prve 3 mesiace....to si zisti..ja som nemala zase nejaku vaznu poruchu zrazanlivosti

ivka3901
5. apr 2015

@mircalla ahá tak super si ma ukludnila 🙂 teším sa s tebou dúfam,že ťa budem nasledovať hádam to dám,ked už mám kopec liekov a hlavne som sa liečila na ten hnusný annexin v a tam mi dala aj anopyrin aj tento clexan 🙂 no vklad nám bude robiť štelcl 😀

ivka3901
5. apr 2015

@mircalla no práveže mne dzurilka v nitre zistila len tento annexin v inak my robila všetky imuno vyšetrenia a mala som hodnotu dosť vysokú preto som bola 5 týždnov na inekciách dexamed a anopyrine a potom som išla na kontrolné výsledky a podla toho nám povolila KET a inekcie zmenila na medrol,anopyrin ponechala a clexan ešte dala 2 dni pred KET 😒 A pekne mi to vysvetlila,že anopyrin sa dáva teda musí ponechať pri tom annexine aby nešiel zas hore a tento clexan je zas na niečo iné takže hádam vie čo robí 🙂 inak ja som chcela preventívne fraxipirin,ale dala mi clexan kedže kvoli váhe je silnejší

mircalla
5. apr 2015

@ivka3901 clexane je lepsi🙂

angel74
5. apr 2015

@ivka3901 ahoj ja si picham clexane sama od 25.3 a 27.3 som bola na KET,pytala som sa dzurilovej ze do kedy a povedala mi ze az do testu a ked budem tehotna tak aj nadalej,ale anopirin mi kazala vysadit hned jak zacnem pichat clexane,tz ho ešte stale berieš?

ivka3901
5. apr 2015

@angel74 ahoj no vidím,že aj tebe kázala pichať 2 pred KET 🙂 no mne to pekne vysvetlila,že anopyrin je nato aby sa mi nezvýšil zas annexin v na udržanie normy a na lepivé došťičky a clexan je zas na niečo iné tak jej verím hádam vie čo robí 😒 a ty máš akú diagnozu?tedak čo ti zistila?

angel74
5. apr 2015

vraj moja maternica si vytvara nejake protilatky a brani uhniezdeniu embryu,v stredu mam testovat je 12 den ,zatial ma pobolievaju trochu prsia a sem tam navaly tepla ako pred menzesom tak neviem...

angel74
5. apr 2015

@mircalla ahoj mozem sa spytat kolky vklad si uz absolvovala? Toto je moj piaty a uz nemam ziadne embryo zamrazene,ako si sa citila pred poz.testom?

majkulik
5. apr 2015

@ivka3901 Ahojky. Kedy ti vychadza vklad, mna naplanovali na 11.4. 🙂

majkulik
5. apr 2015

Ahojte, tak ako ste dopadli na kontrolach? ja uplne super, Pregnyl uz pichnuty, vklad 11.4. o 10:00 🙂

ingrid0105
5. apr 2015

@angel74 moja a ms mas kedy termin? velmi ti drzim palce 🙂

angel74
5. apr 2015

@ingrid0105 dnes zajtra

bergalm
5. apr 2015

@ivka3901 cau ja picham Clexane od pozit.testu a od 12tt beriem aj anopyrin a az do porodu mam to nasadene preventivne a Stelcl mi napisal aj kvoli predoslej Preeklampsii tuto kombinaciu

angel74
5. apr 2015

@ingrid0105 boze to su nervaky,nech uz je 8.4 nech viem konecne na com som...

ingrid0105
5. apr 2015

@angel74 a pri neuspechoch ti prisla ms? lebo mne hej tak som vedela na com som...tebe nepride 😀

izzie27
5. apr 2015

@ludinka gratulujem prajem vela zdravicka vam obom 🙂

angel74
5. apr 2015

@ingrid0105 pri ET mi prišla na 9-ty den a posledne az po vysadení utrogestanu

angel74
5. apr 2015

@ivka3901 takze ty beries anopirin aj clexane??? mne zensky kazal vysadit anopirin,teraz neviem co mam robit

ingrid0105
5. apr 2015

@angel74 bude to silne pozitivne 😉

ivka3901
5. apr 2015

@angel74 tak to máš asi trofoblast pravdepodobne 😒

ivka3901
5. apr 2015

@majkulik ahoj ja mám vklad 13.4 o 13 30hod a vklad bude robiť štelcl a ty si bola v native cykle?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre