Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

silvia545
10. apr 2015

Ahojte,takže z 2 vajok sa im podarilo oplodniť jedno,,vklad v nedelu,,tak som tajne dúfala,že to dajú obe vajka,,ale som veľmi rada aj tomu jednému a konečne už pravému ;)

bambulka2015
10. apr 2015

cafte babyyyy, citam vas citam ale nejak sa mi nechce carbat. A ani nemam vela casu, furt nieco. uz finisujem, necele tri tyzdne v office a budem si uz len hovkat 😀 teraz sme boli tyzden na lyzovacke, tak ja som sice nelyzovala ale poviem vam, nelyzovat je namahavejsie ako lyzovat. Som sa nachodila ako taky kooooon. Nabrodila v tom snehu do nemoty 😕

Tiez mam ten glukozovy test za sebou. Vysledky neviem, ale keby boli zle, tak zavolaju. Viem len tu prvu hodnotu, ale to ja mavam cukor dobry, takze aj teraz bol super.
Bambulka mala 24+2 771 g, takze super. Mne gyn vytlaci vzdy aj tie merania, tak porovnavam hlavu, brucho, stehennu kost atd s mojou mudrou tabulkou. Mam taku mudru knihu, tam je na toto suprova tabulka s dolnymi a hornymi hranicami a priemerom.
Tiez som pribrala ca. 8 kg, ale tak naraz a teraz sa to drzi, skace hore-dolu par gramov podla toho, ako som sa napraskala 😀 Ale tiez mi to ide do bokov a stehien, brucho nemam vobec nejake velke, mne ide nejak do stran a nie dopredu. Hore som takmer rovnaka, ani cecene mi nejak velmi nenarastli. Este sa zmestim do takmer vsetkych mojich veci, len cez boky uz su hlavne bluzky uzke.
Kocik mame tiez vybraty, objednavat budem ale az v juni, v maji som "odletena" 😀 Je to dvojkombi, trojku nechcem, vajicko mame vybrate extra. My potrebujeme taky speci kocik aby bol vsestranny aj na sport aj do terenu atd. Kedze muz triatlet a ja beham maratony, tak musi byt vhodny aj na behanie.

http://www.buggy.de/index.php?id=14
Vanicku k nemu tu Multi X, ta je taka specialna a da sa pouzivat az do 1,5 roka, aj ked dieta uz sedi, no a potom sa ide na sportak. A sportak je tiez super siroky, tak bude mat kocka miestaaa. 5 rocny synovec sa tam v pohode zmestil, ked sme boli skusat 😀

lucia19831
10. apr 2015

@bellabelluska
@lemoni86 dakujem za povzbudzenie, v pondelok mam kontrolny odber tak dufam ze budem mudrejsia..
Bella hcg 749 na 15 den je super 😉

bellabelluska
10. apr 2015

@lucia19831 drzim palceky 🙂

lienka_1
10. apr 2015

@silvia545 Silno drzim palce! 😉

zuzu1108
10. apr 2015

@bellabelluska Podla mna mas na 15ty den super hcg 😉 . A pekne ti dvojnasobne stupa. mne raz jedna sestricka na gynekologii povedala ze normalne tehotenstvo oni beru od hcg 200.

bellabelluska
10. apr 2015

@zuzu1108 ... vies ja stale porovnavam so svojim predchadzajucim Et, kde som mala na 12.-13.den po et (nepametam presne) 1971 hcg... tak ale verim ze to este moze byt oki a v pondelok budem mudrejsia 🙂

evadek
10. apr 2015

@bellabelluska ja som mala 15 den 3 040 ..a nevyslo to...a poznam babu co mala 15 den 150...a vyslo to..hcg je podla mna len nejaka hodnota...kt. nie je smerodajna...

scheflera
10. apr 2015

V Reprofite si musíte zavolať,ked chcete vedieť ako sú na tom vaše embriá?Ja si budem sledovať cez internet v Zone pre pacientky,iba mi pošlú na mail prihlasovacie údaje.ale môžem si aj zavolať.

bergalm
10. apr 2015

tak kocky,aspon ze tlak.hodnoty su dobre som tomu velmi rada a co uz dietka ma nezabije a pre moju lasku to je to najmenej co mozem spravit...Inak dneska moj obedik zapekana cuketa s kapust.salatom mnamky 😉 no a teraz si idem spravit kuracie masko s varenou zeleninou

bellabelluska
10. apr 2015

@evadek fuha take vysoke hcg a nebolo to dobre? ...to mi je luto ze ti to nevyslo ☹
( ja som bola v tom ze cim vyssie hcg tym lepsie)
.. och musime bojovat o ten krasny vonavy uzlik stastia !

evadek
10. apr 2015

@bellabelluska vsetci mi typovali dvojicky...na koniec bolo jedno..a aj to sa vyvijalo od zaciaku divne..takze v 7 tt bol koniec...
Takze klud...ja sa na buduce tesim na nizsie hodnoty ktore budu ale tie spravne az do konca...ako tie tvoje...gratulujem..🙂..nech to pekne pokracuje🙂

bambulka2015
10. apr 2015

@bellabelluska ja som mala na 16. den 535, ci tak dako. A pozri, som v 25tt. 😉 A mne sestricka gratulovala. Ty mas super hcg. Nic sa neboj. Ja som mala dokonca pri tej hodnote dvojky. Zial len do 7tt, potom sa jedno vyparilo. Neviem co ta tvoja sestricka trepe, ze malo. Mas to super.

bellabelluska
10. apr 2015

@evadek dakujem 🙂 a drzim ti palceky pri dalsom vklade bublinky 🙂

ingrid0105
10. apr 2015

@lenka54321happy ahoj moja ja som podstupila este v koncom februara ivf soft a mam jedine nase embryjko zamrazene. Nastupila som totiz do novej prace tak chvilu pockam. Ty sa mas ako?

ingrid0105
10. apr 2015

@silvia545 moja nezufaj to je to prave vajko 🙂 velmi drzim palceky

bellabelluska
10. apr 2015

@bambulka2015 to naozaj? super , to si ma potesila 🙂
vies par dievcat mi uz napisalo (aby ma ukludnili ze im sa to pri podobnych hodnotach podarilo- zlaté 🙂 ) len ja sa tomu uspechu akosi bojim uverit... mozno neskor ked bude srdiecko sa mi ulavi ale ako sa poznam , hned ako to bude mozne (vo vyssom tt - 10tt) si zadovazim angelsound a budem len vtedy "uplne"kludna ked to budem aj ja pocut 🙂 no som momentalne taky uzlik nervov a stresu ale kto nie je , ze?
... ale verim ze bude aj ❤️. 🙂

evadek
10. apr 2015

@bellabelluska dakujem🙂

ingrid0105
10. apr 2015

@speranza1 ako dopadla poradna?

silvia545
10. apr 2015

@ingrid0105 dakujem moja,,verím tomu a musí to byť to pravé 😉 len sa nespoznávam 😨 normálne som stále kludná,žiadna panika,,stres,,strach no nič 😅

ingrid0105
10. apr 2015

@silvia545 tak to ma but a preto to bude v poriadku 😵

speranza1
10. apr 2015

@ingrid0105 dopadla na vybornu....som stastna, ster bol negativny, krcok tuhy uzavrety a ma 5,03cm...bombulky rastu, priberaju a ja s nimi 😀 😀 😀 ..?joooj ale bolia ma klby a krize jak fras...ale to ja som mala s nimi stale problem....ale uz je dobre uz lezim, tak je fajn...len uvidim, aka bude dnesna noc...?ajaj...no nic vydrziiiiim ....musiiiiiiiiiim 🙂 🙂 🙂

lienka_1
10. apr 2015

@speranza1 Speri, krasa! Len tak dalej! A vies, co mas nariadene...minimalne az do 36.tt 😉

ingrid0105
10. apr 2015

@speranza1 tak to je super, vsetko zle si si uz odkrutila na zaciatku tehulkovania a je nacase si to zacat uzivat maminka 😵 a zvladnes to lavou zadnou 😵 😵 😵

dejna0412
10. apr 2015

@majkulik ahoj čítam ze ideš na Ket 14.4;)))okolkej ho mas??ja mám Et 14.4 o 14.45:)))

lemoni86
10. apr 2015

@speranza1 taketo spravy citam najradsej... je to parada po tom vsetkom co si si presla..este vydrzat 16 tt a mas to 🙂 ...

lenka54321happy
10. apr 2015

Jaaaaaj tehulky, verim ze to KAZDA jedna dotiahneme do uspesneho konca....po tom vsetkom....
Boze minule ma to zrazu chytilo, som sedela s kamoskou a ona mi vravi, ze to bol smutny pohlad na mna minuly rok, ze som bola taka nestastna a ona nevedela, ako mi pomoct....vytiahnut ma z tych depresii..
A ZRAZU som si to uvedomila, ake stastie som mala a baby, ja som zacala nie revat ale HULAKAT asi 45minut a nemohla som prestat!!! Aj Vam sa to stalo? Taka realizacia??
Som velmi velmi vdacna a zo srdca to prajem kazdej jednej babe, co si toto cita a prechadza cez IVF, ja som tomu fakt neverila, ze aj na mna pride a vzdy ked som si citala stastny pribeh tu nejake baby, uz som aj prestavala dufat, ze aj na mna pride rada....Dakujem, medicine a aj tomu hore! Ktokolvek to je!!! Vdaka!!! ❤️

gagirl
10. apr 2015

@silvia545 verim ze toto bude to prave embryjko..velmi vam to prajem moja..uz to musi vyjst..🙂

gagirl
10. apr 2015

@speranza1 som rada ze ste vsetci traja v poriadku..len tak dalej..🙂

ivka3901
11. apr 2015

@lenka54321happy jáj krásne až sa mi tisli slzy do očí 😔 no kiežby som aj ja bola taká šťastná 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre