Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ivka3901
11. apr 2015

@tlucka no skor ona naplánovala KET zhodou okolností,že bude robiť vklad štelcl tak som sa potešila,ale že by som si ho vyslovene priala no 😕 myslím,že každý z nich je tam odborník a vkladať vie každý podľa mňa 🙂 ale počula som,že štelcl má veľa úspešných vkladov tak teraz neviem 😕

ivka3901
11. apr 2015

Tak baby prvá včelička Clexanu pichnutá a cítim sa ako chodiaca lekáreň tolko druhov liekov som ešte nikdy nemala tak hádam pomožu k vytúženému bábu 🙂

mircalla
11. apr 2015

@silvia545 to ja ani nestimulujem, utros a estrofem uplne stacili, pomaly si nemam co obliect

mircalla
11. apr 2015

@majkulik a nevies nejake detaily? to je divne cele

bergalm
11. apr 2015

Fiiha co to tu citam,ze Marcelino tam uz nieje ☹ taka skoda ,som zvedava kto preberie jeho pacientky kedze som k nemu chodila aj ja.......Fesacisko..si myslim,ze ked planoval vklady a pod.tak sa asi nieco muselo stat neocakavane....

mircalla
11. apr 2015

Ja som z toho smutna, jemu vdacim uplne za vsetko, kopu veci mi urobil nad ramec, zvdy bol uzasny a trpezlivy a ludsky....a fesak teda velky tiez🙂

freyahope
11. apr 2015

@yjavenie je mi ľúto, že vám to zas nevyšlo... a aký máte spermiogram? Lebo ak to nie je veľmi zlé, asi by stačilo ICSI, to pri softe budú robiť tak či tak. Ale my máme iný problém, nám sa doteraz vyvíjali všetky okrem jedného a aj tak nič z toho, som mala pred dvoma týždňami 5. vklad a zase neúspešný ☹

martuska00
11. apr 2015

aj ja som z toho smutná že už tam neni Marcel chcela som ísť k nemu na 9IVF ,dohodli sme si aj injekcie

lenka54321happy
11. apr 2015

@ivka3901
Drzim ti velmi palce velmi

margaretka4
11. apr 2015

@martuska00 je to na 100 % potvrdené, ze tam uz nepracuje? baby tu píšu, ze s ním majú dohodnuté vklady, utz ... Kto ti to dnes povedal?

ivka3901
11. apr 2015

Baby možno s tým marcelom je to len podla mňa 😒 kačica no ved uvidíme či mi bude v pondelok robiť vklad

tlucka
11. apr 2015

Snáď to pravda nebude, lebo ma picne. Veď ešte minulý týždeň som si s ním písala a teda vklad mám naplánovaný s ním. Veď by nám doktorka pri ultrazvuku asi povedala, že už pracovať nebude. Alebo sa zomlelo niečo narýchlo a musel odísť. Ach jaj.. Už sa mi tam ani ísť nechce.. 😒 ☹

kutka
11. apr 2015

Ja mam zajtra OPU, tak tu infosku o Marcelovi pripadne skusim preverit, ak sa na to od sameho strachu zmozem 😀 (prva narkoza v zivote)

tlucka
11. apr 2015

@kutka Držím palce na zajtra a budem rada, keď zistíš niečo o tom Marcelovi a dáš nám vedieť.

kutka
11. apr 2015

@tlucka Dakujem moc. No jasne, hned ako sa bude dat vam napisem, ak nieco zistim. Velmi dufam, ze to nie je pravda 😒

mimika1973
11. apr 2015

@silvia545 ahoj, volala si tam aj dnes ako sa vyvija embryjko? 😉 ci sa to uz nevola kazdy den ako dakedy?
Drzim palce na zajtra!!!!! Nech je to to prave! 😵 Kto Ti ide robit vklad, vies?

tlucka
11. apr 2015

@kutka Aj ja dúfam. Aj keď už dlhšie som nad tým premýšľala, prečo nemá foto na tej veľkej nástenke.. Snáď nám ešte vklady urobí, zostaneme tehotné a potom môže ísť kam chce 🙂 Inak teoreticky aj tebe vychádza vklad vo štvrtok, ak budeš mať PK. Tak sa možno stretneme 🙂

mimika1973
11. apr 2015

@freyahope ahoj, a ake vam vkladali? myslim, HB, EB, CM a pod.? Vedia preco sa neuchytia? mas porobene kadejake analyzy, imunitu a tak? fraxiparin, a pod.?

mimika1973
11. apr 2015

@silvia545 ano, daj utros rano, normalne 😉

mimika1973
11. apr 2015

@mircalla nie, ale uz som o tom pocula, ze mozu byt aj prehanky 😉

mimika1973
11. apr 2015

@yjavenie neboj, urcite druhy pokus v brne sa vam vydari! 😉 aku si mala stimulku a kolko vajok, embryjok?
spermos mate zly? a co, morfologia ci iny problem? oni vedia vybrat tu spravnu spermosu, neboj! u nas to bola zla morfo, a mame uz pomaly 10.mes. synceka, a to sme sa snazili 8 rokov, 8 IVF u nas! 🙂 Nevzdavali sme to, presli sme 3 centrami (aj v zahranici!) a nakoniec nam to Brno prinieslo nase vytuzene babenko! Aj to v 40.tke! 😉 Takze verime!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 A sup do druheho pokusu! 😉

kutka
11. apr 2015

@tlucka no, to by bolo super 🙂 Ale ja by som teda aj ostatnym babam, co nejdu este teraz na vklad dopriala, keby to nebola pravda.

A bolo by fajn, keby sme sa stretl. Mne ale Marcel hovoril, ze vklad v piatok. Tak fcul som zmatena. Nie je to OPU plus 5 dni?

mimika1973
11. apr 2015

@bergalm
@mircalla Baby akoze Marcelino tam uz nie je, nebude ci ako???? A preco, odkial to mate????? hmmm.....hadam nie je prepracovany len! 😕

martuska00
11. apr 2015

baby mne už mail odpísal doktor štepán a napísal mi že Marcel tam už nepracuje

mircalla
11. apr 2015

@martuska00 Nieco sa muselo stat, takto nahle......ked teda planoval vklady...ani neni koniec mesiaca, ani polka mesiaca, keby sa ukoncuje pracovny pomer
ale to nam jasne ze nepovedia
ale mozno ozaj nechceli stresovat pacientky, maju taku politiku, tak akoze naplanoval tie ET....a urobi to niekto iny....oni asi nevedia, ze my si tu takto piseme a predame si info

margaretka4
11. apr 2015

@martuska00 takze to je iste, no veľká škoda ☹

tlucka
11. apr 2015

@kutka Vklad býva na 5 deň po OPU, ak je PK. Ale tak v podstate je to jedno, hlavne že bude vklad a zostaneš tehotná 🙂

tlucka
11. apr 2015

@martuska00 Tak to je v prdeli.. Ach jaj ☹ 😠

lucka_220809
11. apr 2015

@tlucka aj mna to desne mrzi, planovala som s nim tiez dalsie ivf-ko tento rok... ale toto cele vyzera trochu ako keby spravil nejaky pruser :-/ ved to nie je velmi standardne takto zo dna na den zmiznut z prace...

freyahope
11. apr 2015

@mimika1973 vkladané sme mali CM, B, EB, XB a naposledy FHB/1, zistili mi problém s bunkovou imunitou aj krvou, takže teraz som mala aj Medrol, Fraxiparine a Anopyrin. Ešte máme jedno zamrazené, skúsime a potom uvidím, čo ďalej. Nechcem to ešte vzdávať, ale je to vyčerpávajúce. Ale pozerám, že o tom vieš svoje, tak aj my to snáď dotiahneme do úspešného konca.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre