Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
11. apr 2015

och..ku komu pojdem???...planujem sice vklad koncom roka...ale jemu som doverovala..urobil mi na prvy sup mimco...a aj ked to nevyslo...vedela som,ze on spravil skvelu pracu...ach ku komu pojdeme???

ivka3901
11. apr 2015

Baby viem,že u veľa z vás mal šťastnú ruku práve marcelíno🙂ale podla mna vkladať vie každý z nich 😒 a ide o podstatnejšiu vec ako je kvalitné embryjko a veľa vecí okolo toho prečo sa uhniezdi a neuhniezdi 😕

ivka3901
11. apr 2015

Ide len o to že,má super prístup a je stále plný optimizmu a vie ako dať nám všetkým nádej 🙂

candour
11. apr 2015

@ivka3901 uplne suhlasim,vklad urobi dobre kazdy lekar co neni uplne poleno🙂uspech ivf ma s vkladom malo spolocne

evadek
11. apr 2015

citala som to na emimino....všade sa rozobera,ze odisiel....ano..islo o jeho pristup....proste bol skvely....po vklade som mala 1 000 000 otazok...na kazdu mi odpovedal....bol vtipny...optimista...proste verila som mu...

crazybabenka
11. apr 2015

Baby tak ku komu ist?

bergalm
11. apr 2015

Aj u nas mal stastne ruky s dokonca 2x pri Et na prvy šup a aj Ket na 1šup mne bude za nim smutno ten jeho pristup a vsetko...No uvidime kto nas preberie,ved nas je vela co sme chodili prave k nemu

ivka3901
11. apr 2015

takže ide o jeho lúdský prístup 🙂 to že bol vtipný ústretový a aj kamarátsky aj mojmu mužovi sa páčil 😀 a vlastne aj ja dom sa tešila,že my bude robiť vklad ale čo už ☹ na vklad pojdem tak či onak 🙂 predsa im nenechám naše bábätko-tká 🙂

tinka9075
11. apr 2015

U nás mal tiež štastnú ruku a bolo to rýchle v septembri sme boli na konzultáciu v oktobri na iui a hneď úspešná 🙂 🙂

mircalla
12. apr 2015

@tlucka ale zase hadam si nemyslis, ze su taki nezodpovedni a nikto ti vklad neurobi
Skratka ti ho urobi niekto iny. osobne si myslim, ze vklad je to najmenej, a je dost jedno, kto ho robi
Pre mne je skor dolezite cela liecba - bol vzdy profesionalny (poznam ho 7 rokov mala som u neho 4 IVF a jeden KET), ako vklad, to je to posledne. bol uzasny a ustretovy., poskytoval informacie. fakt neviem, ze koho si ineho vobec predstavit....keby som sa mala rozhodovat
moj osobny nazor je, ze je mozne, ze ho zlakali do zahranicia....nedavno bol v parizi, vedel francuzsky.....bol v RF 8 rokov, zrejme sa chcel niekam posunut

najdlhsie su tam koudelka a machac, koudak je hrozne chladny a neosobny. asi by som volila vitouskovu, ta je dost zlata a je skusena....pospisilova mi pride dost tvrda a nesympaticka....ostatni su nie taki skuseni....

u nas v praci sa taketo veci oznamuju tiez na poslednu chvilu - robime podporu salesakov v IT pre rozne regiony, presunuli ma z finska do uk a salesaci sa to dozvedeli den pre zmenou (hoci to bolo uz dohodnute 2 mesiace) a vsetci boli z toho v soku

ozaj neviem, ci je lepsie to dat vediet vopred alebo takto....ani jedno neni idealne..

mircalla
12. apr 2015

@candour@ivka3901 ano, presne tak, vklad je ozaj to najmenej,kto ho urobi

tlucka
12. apr 2015

@mircalla Jasné, že mi vklad urobí aj niekto iný, ale nebude to Marcel 😒 Jasné že všetci v RF sú výborní, keď tam vôbec pracujú. Presne ako si napísala, bol ústretový, vľúdny, optimistický, a aj tvrdú pravdu vedel podať takým štýlom, že človek nemal pocit, že sa zrútil celý svet. Fakt som verila, že vďaka nemu sa dočkám aj ja vytúžených detí. Ach jaj.. Mali sme dohodnuté ďalšie veci, keby sa teraz KET nepodaril..
Fakt neviem, koho si vyberiem, resp. koho mi pridelia ako náhradi za Marcela..

mircalla
12. apr 2015

@tlucka jeho nik nenahradi, ale ten vklad sa ozaj nestresuj, to je to najmenej. dufam, ze to vyjde a nebudes to uz musiet riesit....
sama osobne by som sa ho rada opytala este na milion veci...vsetko som s nim konzultovala

tlucka
12. apr 2015

@mircalla Bodaj by si mala pravdu a žiadneho "náhradníka" Marcela už nepotrebovala..

crazybabenka
12. apr 2015

@tlucka ja pôjdem asi k Pastorčákovej......keď tam nebol Marcel....tak som konzultovala s ňou....a bola v pohode....ústretová......ja len potrebujem.....aby mi vložila nášho posledného drobca.....a viac nepotrebujem 😀 poviem jej o veciach....čo som mala dohodnuté s Marcelom....dúfam, že to pochopí......len neviem.....či sa mám ozvať priamo jej.....alebo najprv zavolať na recepciu......no uvidím....ako teraz príde mrcha.....čakám dnes zajtra.....a podľa toho sa rozhodnem......spýtam sa jej aj na ten pipelle.....a potom buď pipelle alebo vklad

tlucka
12. apr 2015

@crazybabenka Aj ja mám dilemu, že vlastne koho kontaktovať ako ošetrujúceho lekára, ak by som sa chcela pred vkladom/po vklade niečo pýtať. Som zvedavá, akého lekára mi dajú. Fakt ma to dosť vzalo a bručím od včerajšku. Inak môj racionálne zmýšľajúci manžel nechápe, čo revem za doktorom. 😒 Podla neho sú všetci v RF odborníci a aj tak je najdôležitejší embryológ v celom procese IVF, a zatiaľ neda nikto z embryológie neodchádza.

ivka3901
12. apr 2015

@crazybabenka ahoj mna čaká zajtra KET a v minulý piatok na utvz.nám robila dr.pastorčáková mimochodom je super to malé žiena 🙂 tak nám naplánovala vklad a že ho bude robiť štelcl tak som zvedavá čo bude zajtra 😒 a chcem sa spýtať na to pippele počula som o tom možeš mi niečo bližšie napísať do IP 🙂 dakujem

crazybabenka
12. apr 2015

@tlucka ja som sa tiež včera dobucala ked som to citala

crazybabenka
12. apr 2015

@ivka3901 napisem večer...teraz som cez mobil...a blbo da píše....😉 ale myslím, ze teba sa pipelle uz netyka.... Lebo to sa robí mesiac pred vkladom

martuska00
12. apr 2015

baby špepán macháč neviem či pracoval v Reprofite alebo je nový ale je to náhrada za Marcela aspon u mna

martuska00
12. apr 2015

aj ja sa možem podakovať Marcelovi mám krásne 3ročné zdravé dievčatko

evadek
12. apr 2015

jaaaaaaaaaj babeny..aj moja prva veta rano bola...dobree rano...stale musim rozmyslat nad Marcelom..co budeme bez neho robit???..
Moj to nechape...ale on bol doktor v velkym D....

mircalla
12. apr 2015

@martuska00 machac je tam od za coat Ku

candour
12. apr 2015

@ivka3901 velmi Ti drzim palce,aby vam to tentokrat uz vyslo!

mircalla
12. apr 2015

Zaciatku sorry pisem z mobilu

tinkatinulka
12. apr 2015

@martuska00 Stepán tam je od začiatku a je garatom pobočky v Olomouci, inak moj osetrujuci 🙂 je skvelý ale myslím že od nového roka nebral už nové pacientky kedže mal strááášne moc ale kedže sa zmenila situácia tak asi bude brat.

ivka3901
12. apr 2015

@crazybabenka no momentálne nie,ale ak by sa zas KET nepodaril tak sa informujem dopredu o možnosťiach

crazybabenka
12. apr 2015

@ivka3901 na to ani nemysli.....podarí sa 😉

haimi
12. apr 2015

pozerala som vysledky za 2014 na stranke rf a ket mal brutal uspesnost. Asi sme viacere prispeli. Tak sup baby na ket 🙂 Aj ja som chodila Marcelovi, ale uspesny vklad som mala pri Pospisilovej. Takze nebojte, urcite vas oplodni aj niekto iny 😀 Ale uprimne, som rada, ze som uz v 28tt a nemusim si hladat nahradu. Neviem, komu by som isla.

ivka3901
12. apr 2015

@haimi mojka zajtra idem nato júúúúúúúúj teším sa velmi 🙂 o takomto čase budeme cestovať do BRNA

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre