• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
@dejna0412 aké si mala lieky? lebo pri jednom mojom softe sme platili 2 000 €, mala som puregon vtedy, 7 vajíčok, z toho boli 4 zrelé a len tie napichovali PICSI, takze tie sa nám to poriadne vysoko vyšplhalo
12. apr 2015 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 Aha, teraz mi to už je jasné. Ale o cene ťa naozaj mali informovať dopredu a to by si si predsa hneď zrátala. My sme sa o cenách bavili s lekárom hneď na prvej konzultácii.
12. apr 2015 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 @margaretka4 baby @dejna0412 bola zúčtovaná podľa zahraničného cenníka...
12. apr 2015 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 pardon sekla som sa, to bol predpokladaný odhad ceny, teraz som pozrela faktúru, nakoniec sme platili 1 400 €
12. apr 2015 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyahope aj som si tak myslela,že aj ked je zo Slovenska a žije mimo SK,,tak ju berú ako cudzinku,,mne to aj Macháč vysvetľoval,že pre Slovákov sú nižšie ceny ako pre páry zo zahraničia,,lebo nás berú ako sa hovorilo kedysi za bratov :wink:
12. apr 2015 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 ja som tam bola v piatok v pondelok a vo štvrtok na op;)no ved som zvedavá co povedia prečo odišiel
12. apr 2015 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@margaretka4 ja som mala fostimon a orgalutan za lieky som platila 520€ takze je to celé divne
12. apr 2015 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 ja naivka som doteraz nevedela, že sú dva cenníky. Ale raz som počula rozhovor dvoch sestričiek... A to sú cudzinci?
Nie, Slováci. :slight_smile:
Normálne ČeskosLOVEnsko
12. apr 2015 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@freyahope ved ja som sa z Marcelom o Tom rozprávala a povedal mi ze 19.000 stoji minimálna stimulka nativ ja som im zo do emailu napísala
12. apr 2015 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 tak u mna sa asi sekli ale ja sa nedám a budem žiadať o vysvetlenie nenechám sa odbyt
12. apr 2015 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412
podla mna, ty ked zijes v zahranici ti preto dali cennik co je v eur, a ten je o dost drahsi ako v czk :wink: sice neviem preco, ked si slovenka, ale asi tam mas pisane, ze nezijes na sk, tak si ako keby cudzinec uz hmm
12. apr 2015 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 no asi tým to bude....ale ved nech sa preberú ved Slovensku reč som nezabudla!!!no veda dam Vám vedieť co mi odpísali a hlavne co mi v utorok povedali
12. apr 2015 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 tak snáď sa to vyrieši, vyzerá to na klasiku, keď pravá ruka nevie, čo robí ľavá
12. apr 2015 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyahope asi tak niejako....no napísala som im vsetko do emailu aj ohľadom toho ze mi bolo povedané ze budem za nativ 19.000 platiť a ze zrazu som dostala faktúru za nativ 1070€ akoze je to dosť smutne:((((budem si dávať teraz na to u nich pozor a dufam,ze som tam prvý a posledný krat!
12. apr 2015 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm tak to potom staci dat adresu na slovensku a dostaneme cenu ako pre Slovakov?
12. apr 2015 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 Urcite sa pytaj na to, za co platis. Ak si nemala ine lieky, tak by Ti mali uctovat 19000 za nativ a ICSI 1000 za jeden oocyt. Nam aj ked sme zili v zahranici, vzdy davali ceny ako pre Slovenky. Ale uz je tam iny majitel, tak mozno nastali aj ine casy.
12. apr 2015 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 spýtam sa určite,samozrejme hlavne za co platím tich 1070€ ....ked mi povedia,ze som cudzinka tak im hodím Sk občianky a poviem im ze som stále Slovenka zo slovenským občianstvom :slight_smile:))tak ale nemôžu zúčtovať každej z nás iné sumy ved to je choré a podla ceniku co maju na stránke tak by sa mali riadiť....no ved ja sa nedám ....:slight_smile:))im poviem ze za ti cenu som mohla mat normálne Ivf a nie nativ:slight_smile:
12. apr 2015 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 v rf maju zlozky pacientov v dvoch farbach, jedna je pre cz a svk a druha pre zvysok. mozno faktury vystavuju podla toho ??? :confused: :confused: :confused: mozno to davaju do farby obalu podla trvaleho bydliska.
12. apr 2015 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ja som bola v centre vo stvrtok pred velkou nocou a Marcel tam bol,naozaj tam uz nepracuje,ja som k nemu tiez chodila.
12. apr 2015 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 Ak si mala s lekarom dohodnutu inu cenu, tak kontaktuj svojho lekara, nech opravi fakturu. Pred casom tu bola baba, ktora zije v UK a tiez mala asi cudzie priezvisko a dali jej cenu ako cudzincom. Hned to konzultovala so svojim lekarom a fakturu jej opravili. Nam vzdy uctovali dopredu dohodnute ceny, aj ked sme mali adresu mimo Slovenska. Kto je Vas lekar?
12. apr 2015 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi kokos tak to aka haluz je:slight_smile:))Akú mas ty farbu?ja som si ani nevšimla ale myslim ze zelenú ci modrú?nie som si istá:slight_smile:teraz ked tam prídem tak im dam občiansky :slight_smile:)))ja mám trvalý pobyt na sk:slight_smile:)))tu mám prechodný :slight_smile:)spýtam sa ich podla čoho nás rozdeľujú:slight_smile:))ale ja som medzi zahraničnými lebo aj správu som dostala v angličtine ....:slight_smile:)tak som im povedala,ze to chcem v cz a ona na to ze to maju automaticky v systéme :slight_smile:tak systém im dáva asi aj ceny:slight_smile:))))ved dam vedieť ako som dopadla v utorok:slight_smile:ci mi cenu upravili a akú výhovorku dajú do placu:slight_smile:))
12. apr 2015 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 no pisala som Marcelovi poobede email ...napísala som mu ohľadom ceny ze ako to je možné ze on mi povedal ze budem z nativ 19.000platit a nakoniec som dostala faktúru za nativ 1070€ ze prečo mi účtujú veci podla anglického cenníka ....tak rátam,ze niekto mi z nic odpíše nakolko Marcel tam uz nie je:((
12. apr 2015 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 podla mna sa to vyriesi a zbytocne sa nad tym tolko rozculujes....a skodis si tymto. urcite sa to vyriesi...nemyslim, ze ti daju do placu nejaku vyhovorku, podla mna islo len o chybu. mnohe tu mame pozitivne skusenosti s reprofitom a nikdy neboli z tych centier, ktore niekoho chceli osklbat a islo im len prachy.....
12. apr 2015 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mircalla tak ja sa akoze nerozculujem :slight_smile:šlo o princíp ....akoze ja na nic nemôžem zle slovo povedat až na toto nedorozumenie ...ja som ta veľmi spokojná :slight_smile:)
12. apr 2015 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 urcite nikomu nepovedia preco stelc odisiel...divila by som sa keby vytahovali personalne veci pred pacientkami
12. apr 2015 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby....tak koho si vyberáte.....ja zajtra musím písať mail....ale stále nie som rozhodnutá....rozmýšľam nad Pastorčákovou....ale dám si poradiť
12. apr 2015 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mircalla ja sa ich len spýtam za to nic nedám :slight_smile:spýtam sa ci odišiel na inú kliniku:slight_smile:
12. apr 2015 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 vyriesi sa to.....daj sa do pohody, toto ti neprospieva...pre klud duse si tam hned rano zavolaj
@dejna0412 Marcel dal v piatok vypoved. Urcite sa Ti niekto ozve.
@mircalla ja som v pohode:slight_smile:uplne kľudna:slight_smile:nebudem im volať zajtra lebo nestíham nakolko ráno o 6.15 vyrážam na Sk tak si počkám na odpoved a vyriešiť to v utorok :slight_smile:
12. apr 2015 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok