• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
@tlucka ale podarí sa neboj musí :slight_smile: :slight_smile:
14. apr 2015 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata koho by ste si vybrali ked uz teda Marcel odisie..Koudelku alebo Machaca?pripadne Otevrela..ani u jedneho som zatial nebola..poradte..
14. apr 2015 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 to mije luto. tiez sa mi to same nepustila musela som ist. niekedy to proste nejde .
14. apr 2015 o 11:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Jasné, že áno. Včera večer o 9 mi odpísal Macháč, že Marcel už v RF nepracuje, ale že jeho služby už ani potrebovať nebudem, lebo vo štvrtok sa na mňa teší, ako ma oplodí :grinning: :grinning: :grinning: No môžem mu neveriť??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. apr 2015 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@tlucka :wink: určite sa to už podarí :wink:
14. apr 2015 o 12:03  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl Ja chodím k Macháčovi a po všetkom čím som prešla je ok
14. apr 2015 o 12:04  •  čaká bábätko, termín má v júli 2017 (40. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@karkana Ďakujem moja, snáď budeme mať také krásne dievčatko ako vy :wink:
14. apr 2015 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka dobre ti napísal
14. apr 2015 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gagirl tiež stojím pred touto dilemou. ale dneska som sa rozhývala a napísala mail Otevrelovi a čakám či sa ozve.
14. apr 2015 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 dakujem ti velmi pekne:slight_smile:) uz sme na ceste do cz:slight_smile:)) uffff prvy krat mam zmiesane pocity:slight_smile:
14. apr 2015 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka no super tak pôjdeš pozitívne naladená a podarí sa :slight_smile: :slight_smile:
14. apr 2015 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvik1 to ked si vyberiem niekoho noveho tak mu mam napisat meil alebo sa objednat k nemu na recepcii..
14. apr 2015 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl ja som rovno po maily od Macháča, že tam Marcel nepracuje.....napísala Pastorčákovej....a vec vybavená :grinning:
14. apr 2015 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 Pozitívne naladená tam pôjdem, ale čo potom.. Tak to by som si mala ešte na dva týždne nasadiť nejaké antidepresíva :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2015 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@tlucka ten fešák musí byť riadne vyťažený aj mne písal o 21 hod. Ale inak ak bude mať pravdu, tak pôjdem aj ja k nemu tak sa snaž :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2015 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ria191 Rozkaz šéfe :slight_smile: Teraz sa to podarí, takže sa už pripravuj na vklad :wink:
14. apr 2015 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gagirl ja som tam včera volala a recepčná mi vravela, že ostatní lekári si Marcelove pacientky podelia a že ma bude niekto kontaktovať. ale nechcem aby ma len tak šupli niekomu (niežeby boli zlí), tak som trochu pokukala recenzie na lekárov a rozhodla sa pre Otevrela. A tomu som napísala maila a priložila aj poslednú komunikácia s Marcelom, aby sme teda pokračovali tam kde on skonči.
14. apr 2015 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@tlucka potom na dva týždne si musíš nájsť nejaké záujmy no my sme dva dni po iui prerábali nejaké veci na dome muž bol v robote tak z majstrami som bola len ja tak som chodila hore dole a nemala som čas myslieť na to :slight_smile: :slight_smile: vôbec som neležala fungovala som ako predtým :slight_smile: :slight_smile:
14. apr 2015 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka stíham ešte pipelle ? :grinning: :grinning: :grinning: . Toto bude veľmo ťažké obdobie dosť korčúľ ide do toho, tak ja budem strááááášne happy ak sa to aspoň jednej podarí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: hociktorej :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2015 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinkatinulka zabudni na Brežneva ja ti ho zničím :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2015 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 Ja som sa rozhodla, že konečne po vklade zostanem konečne doma a nebudem pracovať, iba tehotnieť :grinning: :grinning: :grinning: Možno zmena pomôže. A tiež som si už napísala zoznam prác, ktoré chceme na dome a záhrade porobiť, tak snáď nebudem vkuse cválať na koníkovi (muž mi ho už zakazuje), ale niečo zo zoznamu aj vyškrtnem :grinning:
Takže ležať rozhodne nebudem.
14. apr 2015 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 hej hej teraz sa všetky hufne k nemu tlačíte a ked dojdem ja tak bude taky vysilený že si radšej zoberie vodču..juj kočeny "moj" štepán Vás všetky oplodnííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja chcem dvojičky :sunglasses:
14. apr 2015 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@ria191 Šup urobiť pipelle, tento cyklus ešte stíhaš a v máji vklad. OK? Veď speranza predpovedala, že apríl a máj bude pre všetky snažilky úspešný. Tak šup do boja. :wink:
14. apr 2015 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tlucka ajjaaaaaj to si aj ja sľubujem od začiatku, že zostanem doma ale "h...o" zlatá rybko ešte sa mi to nepodarilo a ani nepodarí :angry: :angry: :angry: :angry: . Ale ak to u teba zafunguje tak si to ešte rozmyslím :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2015 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tlucka hej hej stíham, len Štepán nejako nestíha ešte neviem jeho názor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2015 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka doma som bola aj ja hneď na pn až do pôrodu :slight_smile: :slight_smile:
14. apr 2015 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 Tak si ťa beriem za vzor :wink: Aj ja mám takýto plán :wink:
14. apr 2015 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Tak kašli na pipelle, a poď rovno na vklad :wink:
14. apr 2015 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka no mna včera:grinning: lebo nám zamiešal holku ževraj a že odvčera som tehotná :grinning:
14. apr 2015 o 12:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@gagirl tak už mám aj odpoveď od neho. dal mi termín 22.04. - čo mi príde celkom rýchle nato, že tvrdil, že sa im natiahli čakacie doby na konzultácie z dôvodu Marcelovho odchodu.
tak som zvedavá čo je to za týpka :grinning:
14. apr 2015 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok