Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
14. apr 2015

@tlucka ale podarí sa neboj musí 🙂 🙂

gagirl
14. apr 2015

Dievcata koho by ste si vybrali ked uz teda Marcel odisie..Koudelku alebo Machaca?pripadne Otevrela..ani u jedneho som zatial nebola..poradte..

yjavenie
14. apr 2015

@buba08 to mije luto. tiez sa mi to same nepustila musela som ist. niekedy to proste nejde .

tlucka
14. apr 2015

@tinka9075 Jasné, že áno. Včera večer o 9 mi odpísal Macháč, že Marcel už v RF nepracuje, ale že jeho služby už ani potrebovať nebudem, lebo vo štvrtok sa na mňa teší, ako ma oplodí 😀 😀 😀 No môžem mu neveriť??? 🙂 🙂 🙂

karkana
14. apr 2015

@tlucka 😉 určite sa to už podarí 😉

amstelko
14. apr 2015

@gagirl Ja chodím k Macháčovi a po všetkom čím som prešla je ok

tlucka
14. apr 2015

@karkana Ďakujem moja, snáď budeme mať také krásne dievčatko ako vy 😉

tinkatinulka
14. apr 2015

@tlucka dobre ti napísal

silvik1
14. apr 2015

@gagirl tiež stojím pred touto dilemou. ale dneska som sa rozhývala a napísala mail Otevrelovi a čakám či sa ozve.

dejna0412
14. apr 2015

@silvia545 dakujem ti velmi pekne🙂) uz sme na ceste do cz🙂)) uffff prvy krat mam zmiesane pocity🙂

tinka9075
14. apr 2015

@tlucka no super tak pôjdeš pozitívne naladená a podarí sa 🙂 🙂

gagirl
14. apr 2015

@silvik1 to ked si vyberiem niekoho noveho tak mu mam napisat meil alebo sa objednat k nemu na recepcii..

crazybabenka
14. apr 2015

@gagirl ja som rovno po maily od Macháča, že tam Marcel nepracuje.....napísala Pastorčákovej....a vec vybavená 😀

tlucka
14. apr 2015

@tinka9075 Pozitívne naladená tam pôjdem, ale čo potom.. Tak to by som si mala ešte na dva týždne nasadiť nejaké antidepresíva 😀 😀 😀

ria191
14. apr 2015

@tlucka ten fešák musí byť riadne vyťažený aj mne písal o 21 hod. Ale inak ak bude mať pravdu, tak pôjdem aj ja k nemu tak sa snaž 😀 😀 😀

tlucka
14. apr 2015

@ria191 Rozkaz šéfe 🙂 Teraz sa to podarí, takže sa už pripravuj na vklad 😉

silvik1
14. apr 2015

@gagirl ja som tam včera volala a recepčná mi vravela, že ostatní lekári si Marcelove pacientky podelia a že ma bude niekto kontaktovať. ale nechcem aby ma len tak šupli niekomu (niežeby boli zlí), tak som trochu pokukala recenzie na lekárov a rozhodla sa pre Otevrela. A tomu som napísala maila a priložila aj poslednú komunikácia s Marcelom, aby sme teda pokračovali tam kde on skonči.

tinka9075
14. apr 2015

@tlucka potom na dva týždne si musíš nájsť nejaké záujmy no my sme dva dni po iui prerábali nejaké veci na dome muž bol v robote tak z majstrami som bola len ja tak som chodila hore dole a nemala som čas myslieť na to 🙂 🙂 vôbec som neležala fungovala som ako predtým 🙂 🙂

ria191
14. apr 2015

@tlucka stíham ešte pipelle ? 😀 😀 😀 . Toto bude veľmo ťažké obdobie dosť korčúľ ide do toho, tak ja budem strááááášne happy ak sa to aspoň jednej podarí 😎 😎 😎 hociktorej 😀 😀 😀

ria191
14. apr 2015

@tinkatinulka zabudni na Brežneva ja ti ho zničím 😀 😀 😀

tlucka
14. apr 2015

@tinka9075 Ja som sa rozhodla, že konečne po vklade zostanem konečne doma a nebudem pracovať, iba tehotnieť 😀 😀 😀 Možno zmena pomôže. A tiež som si už napísala zoznam prác, ktoré chceme na dome a záhrade porobiť, tak snáď nebudem vkuse cválať na koníkovi (muž mi ho už zakazuje), ale niečo zo zoznamu aj vyškrtnem 😀
Takže ležať rozhodne nebudem.

tinkatinulka
14. apr 2015

@ria191 hej hej teraz sa všetky hufne k nemu tlačíte a ked dojdem ja tak bude taky vysilený že si radšej zoberie vodču..juj kočeny "moj" štepán Vás všetky oplodnííí 😀 😀 😀 😀 a ja chcem dvojičky 😎

tlucka
14. apr 2015

@ria191 Šup urobiť pipelle, tento cyklus ešte stíhaš a v máji vklad. OK? Veď speranza predpovedala, že apríl a máj bude pre všetky snažilky úspešný. Tak šup do boja. 😉

ria191
14. apr 2015

@tlucka ajjaaaaaj to si aj ja sľubujem od začiatku, že zostanem doma ale "h...o" zlatá rybko ešte sa mi to nepodarilo a ani nepodarí 😠 😠 😠 😠 . Ale ak to u teba zafunguje tak si to ešte rozmyslím 😀 😀 😀 😝 😝 😝

ria191
14. apr 2015

@tlucka hej hej stíham, len Štepán nejako nestíha ešte neviem jeho názor 😝 😝 😝

tinka9075
14. apr 2015

@tlucka doma som bola aj ja hneď na pn až do pôrodu 🙂 🙂

tlucka
14. apr 2015

@tinka9075 Tak si ťa beriem za vzor 😉 Aj ja mám takýto plán 😉

tlucka
14. apr 2015

@ria191 Tak kašli na pipelle, a poď rovno na vklad 😉

ivka3901
14. apr 2015

@tinkatinulka no mna včera😀 lebo nám zamiešal holku ževraj a že odvčera som tehotná 😀

silvik1
14. apr 2015

@gagirl tak už mám aj odpoveď od neho. dal mi termín 22.04. - čo mi príde celkom rýchle nato, že tvrdil, že sa im natiahli čakacie doby na konzultácie z dôvodu Marcelovho odchodu.
tak som zvedavá čo je to za týpka 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre