Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
14. apr 2015

@tlucka takých zmarených mám už 5 vkladov pri tomto šiestom potrebujem niečo zmeniť a nebude to iba MUDr. 😀 😀 😀 😕 😕 😕 😝 😝 😝

tinka9075
14. apr 2015

@tlucka mne to tak fain to tehu vyšlo už som bola na konkurze do inej roboty a prišlo tehu tak som bola šťastná 🙂 🙂

tlucka
14. apr 2015

@ria191 Jasné, že netreba sa do ničoho hrnúť, aby si to potom človek nevyčítal. V každom prípade držím palce, aby sa to tebe a každej jednej kočke (korčulke) podarilo 😉

speranza1
14. apr 2015

@buba08 ach jaj....vedela som, ze teraz si budu babenky nachadzat na testikoch //...ale je mi to z uprimneho srdiecka luto, ze to tak skoro skoncilo 😔 😔 😔 ...aky je ten zivot niekedy k nam kruty.... 😢 😢 😢

speranza1
14. apr 2015

@dolce251 mne sa to stalo po kazdom et...okrem posledneho....u mna to bolo biochem.teh....ale skus ist na krv...ak bude negativna, treba vysadit lieky aby dosla mrchana 😖 😢 ..je mi to luto....

speranza1
14. apr 2015

@lienka_1 uz si dnes volala??????

speranza1
14. apr 2015

@haimi tak vahu maju bambulky krasnu....nechapem, preco sa otvaras aj ked lezis ☹ ....absolutne ti verim, ze je to este vacsi stres ako krvacanie v prvom trimestri.... 😢 😢 😖 ...ale si v dobrych rukach nastastie aj s detickami....stale su tam, keby nieco...ja som este len zacala 6sty mesiac, ale poviem ti, ze mam niekedy neskutocny strach aby sa nam nieco nestalo....este aj muz ma doma teraz serie.... 😲 🙄 🤐 ...stale pri modlitbach myslim aj na teba...kiezby ste to este potiahli aspon mesiac...

dolce251
14. apr 2015

@speranza1 dakujem za odpoved. Zajtra rano idem urcite na krv, tak uvidim. Napisem vam potom hodnotu hcg, hrozne sa bojim.

speranza1
14. apr 2015

@dolce251 dobre moja...budem na teba mysliet...viem, presne, co teraz prezivas...ale vysledok uz neovplyvnime...robila si vsetko preto aby bolo dobre, tak verme, ze bude dobre....

mmollyy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
buba08
14. apr 2015

@speranza1 dakujem speri, často na vás myslím, držte sa aj s chlapcami 🙂

tinka9075
14. apr 2015

@buba08 to mi je ľúto 😒 😒 😒 ja som vždy po každom potrate musela ísť na kyret nebolo to veľmi príjemné 😖 😖 myslím na teba 😉 😉

zuzu1108
14. apr 2015

Baby aj ja mam tu info od jedneho dr.zo Slovenska ze Marcel je v Reprogenesis. Ja som sice k nemu nechodila ale pre vas ostatne 🙂 .

buba08
14. apr 2015

@tinka9075 dakujem

lucky75
14. apr 2015

@tinka9075 ahoj mozem sa prosim Ta opytat ze na zaklade coho ste sa rozhodli ist na IUI a nie IVF? Mam pocit, ze si pisala ze ste mali IUI? Ja mam v maji prvu konzultaciu v RF a by som najradsej najskor vyskusala IUI....

speranza1
14. apr 2015

@buba08 zlaticko...dakujem aj za mojich drobcov v brusku....poznam velmi dobre ten pocit, ked sa uz na milionty raz nedari 😢 ...mate aj mrazacikov?...bola si na Et? Alebo Ket?..kolky je to uz vas pokus?

buba08
14. apr 2015

@speranza1 naše 4 ivf, ale 2 boli bez ET, teraz prvýkrát mame 1 mrazacika

lienka_1
14. apr 2015

@speranza1 Volat mam az zajtra. Tusim to zmenili. Predtym sa nevolalo 3. den Ale mam taky prijemny pocit, ze nase bunky sa krasne delia 🙂 🙂 🙂 🙂 Dufam, ze nehaluzim.

lienka_1
14. apr 2015

@ingrid0105 Dakujem, verim, ze ich raz najdem...a nebudu iba falosne po pregnyle 😀

lienka_1
14. apr 2015

@yjavenie Treba verit....nic ine nam neostava. Drzim palce!

ladyblcha
14. apr 2015

@lienka_1 vizualizacia je tiez cesta k.uspechu 🙂 drzim palce

lienka_1
14. apr 2015

@ladyblcha Dakujem! 😉

speranza1
14. apr 2015

@buba08 super...ze uz je aj nanucik....
@lienka_1 ja som si viac nez ista, ze sa krasne delia....

silvia545
14. apr 2015

@tinka9075 dakujem ti veľmi 😉 a je mi ľúto,že aj teba to postretlo ☹ nikdy nepochopím,prečo sa takéto niečo stáva ☹ ja verím,že teraz to už prekonáme a konečne aj my po 15 rokoch sa dočkáme dieťatka 🙂

tinka9075
14. apr 2015

@lucky75 ahoj áno mala som iui no na sk ma vždy tlačili do ivf veď aby centrum zarobilo 😒 😒 v Brne sme sa z doktorom dohodli že ideme najprv na iui a podarilo sa výsledok teraz behá po dome a otravuje 2x 😉 😉

silvia545
14. apr 2015

@tlucka 😀 😀 😀 Macháč je delo,,on aj mne povedal, ked som mu navrhla dárc.vajká,že žiadne nebudú,,mám nato zabudnúť a že teraz to dáme s vlastnými 🙂 tak mu verím a dúfam,že bude mať pravdu 🙂

tinka9075
14. apr 2015

@silvia545 je to smutné že aj takéto veci sa stávajú malinká bola úplne zdravá ale teraz mi robia radosť dvaja nezbedníci tiež sme na nich čakali 15 rokov 🙂 🙂

silvia545
14. apr 2015

@ria191 máš pravdu,,on má tiež toho riadne 🙂 mne tiež vždy odpisoval po 21 hod.večer alebo po 22 🙂

silvia545
14. apr 2015

@tinka9075 aj náš synček bol zdravý,,nikdy sa už nedozvieme,čo sa stalo vtedy na novorodeneckom ☹

silvia545
14. apr 2015

@dejna0412 čakáme na info 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre