• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

11. decembra 2016 
@speranza1 este sa ta chcem spytat,ake si mala hodnoty hcg v krvi,ked si mala takych duchov na testoch?je mozne ze by som mala uplne nulove hcg v krvi?
14. apr 2015 o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia545 u nás to bolo trošku iné mali sme nehodu a narazila som si bruško tak malinká to neprežila :unamused: :unamused: to som ešte muža nepoznala keď sa to stalo,,,
14. apr 2015 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@speranza1 Uvidime zajtra :wink: Surne by som potrebovala konzultovat co dalej, ale nemam s kym :angry: Koudak je na dovolenke, poslal mi e-mail, ktory ani pri dobrej voli nedokazem rozlustit a Otevrel mi odpisal, ze na telefonicku konzultaciu asi nebude mat cas, lebo maju krizovy stav v RF....ze minus 2 leraři :rolling_eyes: V nedelu nam navrhol mrazit.....a teraz neviem co robit.
14. apr 2015 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia545 vsetko je ok:slight_smile: bublinky su v brusku a teraz oddychovat:slight_smile:)
14. apr 2015 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@gagirl ja som u Kurecovej, ta mi nastavila stimulaciu a je fakt dobra, vklad mi robila Pospisilova, lebo moja mala vtedy dovolenku a som tehu :slight_smile: vcera mi to moj gynekolog potvrdil. Este to dotiahnut uspesne do konca :slight_smile:
14. apr 2015 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@dejna0412 ahoj držím palčeky všetky :slight_smile:Tak testujeme viaaceré:grinning:
14. apr 2015 o 17:57  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@haimi stale na vas myslim! Držim velmi palce,nech sa babulky v brusku držia co najdlhsie!
14. apr 2015 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dolce251 budes tam mat urcite nejake hcg...ale zrejme ak bude mensie ako 50...a nebude sa kazdy druhy den zdvojnasobovat, tak to bude biochemicke teh. :confounded:
14. apr 2015 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka_1 draha...a ty mas aj dg.na reprod.imunologii???? Lebo potom naozaj je potrebne nasadit liecbu....a tak ist na ket...ake mas ty skusenosti s ketkom?...
14. apr 2015 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivka3901 ahoj, nemas nahodou prehlad, kto kedy testuje? vidim, ze tu je priliv vkladov
14. apr 2015 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkulik
@dejna0412 a ešte sylvi zaťiaľ sme 3 kočeny já poznám ešte jednu:slight_smile:
14. apr 2015 o 19:20  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@speranza1 Praveze mam. Stve ma, ze na to vsetci kaslu! Mna nezaujima, ze Stelcl odisiel a Koudelka je na dovolenke. Niekto by so mnou mal prebrat dalsi postup. Toto je nase 8. IVF! Nam nejde o fazulky, nam ide uz o vsetko. Ja nemam cas len tak mirnix-dirnix skusat a mrhat casom. Och! Ale uvidime zajtra. Mozno sa zbytocne rozculujem.
14. apr 2015 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lienka_1 a koho si si tento krat vybrala ako konzultanta? Komu si pisala??
14. apr 2015 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
14. apr 2015 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 jáááj moja :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. apr 2015 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivka3901
@majkulik budeme testovať jedna za druhú :grinning:
14. apr 2015 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@roberta31 @speranza1 diky baby, drzte sa aj vy :wink: a uzivajte si to, pokial nemate problem :slight_smile:
14. apr 2015 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lienka_1 ked budes mat krasne embryjko asi daj radsej mrazit,a priprav sa ,medorl,intralipid ,pipelle.
Mne to tak navrhovali,ze niektore zeny maju sancu len pri KET,hlavne sa s niekym porad,niekto si musi najst cas.
14. apr 2015 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@haimi drahusik...aaaale ja osobne mam kopec problemov, ale su to este take neporovnatelne s tvojimi.... :zipper_mouth: ...ja vsetucko prezivam s tebou, tak akokeby sa to len tykslo mna samej.....velmi ti fandim a drzim z celeho srdiecka palce....uz mate vybrate mena?
14. apr 2015 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia545 no to ano:grinning: inak majkulik vedie ide prvá:slight_smile:
14. apr 2015 o 19:40  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@diska no ahojky....a ty sa mas ako?...kt.si uz tt? Ako dopadla posledna poradna?
14. apr 2015 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@speranza1 ahoj ,poslednu poradnu som mala v 28tt+4ale maly je veky uz na 30tt+4,je popredu.
Teraz koncim 29tt podla Ms,krcok nic moc ma 2cm,tak uvdime kolko vydrzime .
14. apr 2015 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@speranza1 Pisala som Otevrelovi. V automatickej odpovedi od Koudaka mam nanho kontakt. Pisal mi aj KOudak, ale co sme s bubou rozlustili, tak iba ze medrol a nic viac. Kaslat na to, ze mam imunologicku dg, aj hematologicku(hematologicka odporucala fraxik 6 tyzdnov pred planovanym vkladom)
@diska Ved ja by som konzultovala, ale s kym? To mam pisat rad-radom kazdemu lekarovi? Neviem, mne pride telefonat praktickejsi ako pinkat si maily. Ved uvidim zajtra ako sa embryjko vyvija. Mozno stresujem zbytocne a vklad ani nebude mozny. :confounded:
14. apr 2015 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@diska 2cm je v pohode. Vela lez a bude to v pohode :wink: Ja mam tusim krcok 0,5cm
14. apr 2015 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@diska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .... Supeeeeer len tak dalej neurekom...kiezby som uz ja bola tak daleko....no ale musim to vydrzat....a co uz mas nakupene....???? Ja som kupila akurat veci do nemocnice pre chalanov....bodynka, ciapocky, ponozky...inak nemam este nic...
14. apr 2015 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@speranza1 hlavne pozitivne mysli, ja sa snazim a myslim, ze je to dolezite. Nastastie stale ziadne kontrakcie. Ale zase mi nasli nieco vo vytere. Ja uz fakt neviem, kde sa to stale berie. Takze mam uz 3x nasadene antibiotika. Mena uz mame vybrane. Bude to Hana a Ema. A vy mate ake mena?
14. apr 2015 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (7)
@ivka3901 noo my sme neni daleko od nej :grinning: ju dobehneme s // :dizzy_face: :dizzy_face:
14. apr 2015 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lienka_1 no tak ja osobne to vidim na ket...podla zajtrajsich vysledkov si uz nasad liecbu..medrol, fraxik, vsetko co mas uzivat...
14. apr 2015 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@haimi
krasne mena :wink:
14. apr 2015 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@speranza1 To uz si fakt mam byt sama sebe lekarom? Ked som si vydupala OPU na12. DC, tak mi Koudak povedal, ze ved ja uz mam tolko skusenosti, ze mozem robit lekarku.....som ho asi riadne nastvala, ale urobila som dobre, lebo v sobotu by bolo vajko nezrele. Uvidime zajtra :confused:
14. apr 2015 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok