Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ivka3901
17. apr 2015

@mimika1973 dakujeééééééééééééééém velmi pekne 🙂

lienka_1
17. apr 2015

@mimika1973 Nam je to uplne jedno. Berieme vsetko 🙂

ivka3901
17. apr 2015

@mimika1973 aj mne macháč zamiešal holku 🙂 🙂 🙂

nelly3
17. apr 2015

@lienka_1
moja tak toto bude tutovka, proste to tak citim, velmi ti fandim 😉

mimika1973
17. apr 2015

@lienka_1 vsak jasnacka! 😉

lienka_1
17. apr 2015

@mimika1973 man by Sa do rodinnej zostavy hodil chalan, ale dievcatko by zas malo komplet vybavicku. Som segru v lete nahovarala, any vecicky po malej niekomu podarovala. Odmietla, ze odklada pre nase 🙂

lienka_1
17. apr 2015

@nelly3 dnes mam ten pocit aj ja, ale mna to prejde a pozajtra nastupi potransferova schyzofrenia 😀

nelly3
17. apr 2015

@lienka_1
to poznam, ja praveze ten pocit mavam uz po vklade a neviem sa ho nejako zbavit a mysliet uz konecne pozitivne 😝
uz si si toho dost preskakala, je to proste osud, takto to malo byt a bude to len pozitivne 😉

kako23
17. apr 2015

@lienka_1 nádherná správa 🙂 pre mňa si pozitívnou motiváciou a hlavne vierou, že sa dá ísť ďalej a bojovať aj po takmer konci všetkého a totálnej beznádeje. klobúk dole pred Tvojou silou a odvahou nevzdať to za žiadnu cenu 🙂 ešte som tu asi nikomu nedržala tak silno palce ako teraz Tebe 🙂 posielam srdiečko pre šťastie, aby aj bublinka bola taká silná bojovníčka, alebo bojovník ako Ty 🙂

dafy
17. apr 2015

@lienka_1 tesim sa s tebou ☺☺☺☺a o dva tyzdne otvarame sampano 😃😃
@ria191 draha vidis ako som dopadla?marcelino mi zdrhol 😕a teraz mam dilemu ku komu ist 😨😨😨asi sa budem riadit lienockou...ach jaj toto mi nemal urobit 😖 😀

lienka_1
17. apr 2015

@nelly3 🙂 tak!

lienka_1
17. apr 2015

@kako23 uf! Dakujem za krasne pismenka! Drzim Nam vsetkym silno palce! 😉

lienka_1
17. apr 2015

@dafy Ja by som dnes jednoznacne brala Otevrela. Pytal Sa, pocuval a zvazoval. A bol koncentrovany aj ked lietal po rf a makal ako drak. 😉

eileeen
17. apr 2015

Ahojte dievčatá, chcem sa opýtať niekde som čítala /ale len z jedného fóra od pacientky/, že protilátky proti trofoblastu sa dajú v krvi zistiť len do jedného mesiaca po potrate. Skôr sa mi to zdá nepravdepodobné, keďže čakacie doby na reprodukč. imunológiu sú dlhšie /aj nás objednali až po vyše dvoch mesiacoch od potratu/- neviete ako to je? Ďakujem.

lienka_1
17. apr 2015

@eileeen ja som oficialne tehu nikdy nebola a protilatky som mala a to poriadne vysoke. Embryjko som mala v maternici vzdy Len chvilku po et.

tinka9075
17. apr 2015

@lienka_1 myslím na teba každý deň a posielam pozitívnu energiu 🙂 🙂 verím tomu že tehuľka budeš musíš 🙂 🙂 bude ta mať kto jedovať tí naši sú v poslednej dobe taký aktívny že som rada keď večer zaľahnem 😀 😀 ale som rada že ich mám čo by som bez nich robila 🙂 🙂

eileeen
17. apr 2015

@lienka_1 ďakujem za odpoveď!

lienka_1
17. apr 2015

@tinka9075 ja Sa nebojim. Aspon budem mat posilku zadara 😀

tinka9075
17. apr 2015

@lienka_1 to máš pravdu posilku zadara mám 🙂 🙂 bývame na konci dediny do stredu mám asi 2km tam a späť ešte v dedine sa pomotám denne spravím aj 6km a veď pohyb mi nezaškodí 😉 😉

tlucka
17. apr 2015

@lienka_1 Gratulujem a snáď nás o dvanásť dnî (môžeš aj skôr) potešíš koľajničkami na teste 🙂

nelly3
17. apr 2015

@tlucka
ahoj a ty ako pokracujes?

tlucka
17. apr 2015

@nelly3 Ďakujem za opýtanie. Ja dúfam, že o jedenásť dní tiež sem vycapím pozitívny test 🙂 Od včera som podľa Štepána tehotná a budeme mať holčičku 😀 😀 Štepán bol fakt úžasný, žiadny stres a panika podľa mňa na klinike nebola (aj keď v čakárni na utz a konzultácie bolo fakt veľa ľudí). Ale v tej druhej čakárni nebolo nikoho. Boli sme doobeda na vklad jediní. Štepán už medzi dvermi čakárne vedel kto sme, oslovil ma menom, ani kartu dovtedy nevidel, takže fakt som bola milo prekvapená, že je v obraze. Takže verîm, že keď ma doteraz Marcel neoplodnil, tak Štepánovi sa to konečne podarí 🙂
A ty ako pokračuješ?

lienka_1
17. apr 2015

@tlucka tak toto by som naozaj urobila 😉

lenka54321happy
17. apr 2015

Ahojte baby, chcela by som sa Vas opytat o radu....
Bola som na tom tehotenskom glukozovom teste, ci jak to volaju a povedali mi, ze cukrovku nemam, co je super, bo polovica mojej rodiny ma....
Ale co mi nejde do hlavy....
(Tu v UK to robia inak ako ma SVK, ale verim, ze sa vyznate a poradite...)
Na lačno mi zobrali krv a hodnota ze 4.7 ze to v poriadku
Vypila som sladky napoj
O 2 hodinymi znovu zobrali krv a ze 2.9
To je nejake cudne, nechapem, ze ako mozem mat po prijme cukru este nizsiu hodnotu cukru v krvi????
Pytam sa sestricky, ze to neni nejak malo???
A ona ze: tak vacsinou by mala byt ta druha hodnota vyssia, ale tak hlavne je, ze nemate cukrovku nie?
To uz je co za odpoved???
Prosim Vas, vysvetli mi to niekto?
Leno teraz sa obavam, ci nemam nejaky iny problem a tu sa nikto nestara....
Dakujem Vam za odpoved a drzte sa vsetky 😘😘😘

speranza1
18. apr 2015

@tlucka
@lienka_1 dievcataaaaaaaaa......vy to teraz musite dat.....neskutocne velmi tomu verimmmmmm....jooooj kiezby ste uz tehulkovali....Boze prosiiiiiiim 😵

tlucka
18. apr 2015

@speranza1 Teraz to dáme obidve 😉 Aj ja tomu verím 🙂

silvia545
18. apr 2015

@tlucka držím mooc palce,aby boli krásne // 😉 mne môj Macháč,tiež povedal,že to teraz dáme s vlastnými vajkami,tak mi nezostáva nič iné,len mu veriť 🙂

nelly3
18. apr 2015

baby beriem medrol, od vcera som neskutocne chora - kasel, hrdlo, cele telo ma boli atd. na nervy, mam ho nadalej uzivat ten medrol?

nelly3
18. apr 2015

@tlucka
ja pokracujem tak, ze som teraz momentalne chora ako pes, planujem KET v maji ale ved neviem ako to dopadne, beriem aj liecbu z reprodukcnej imunologii, no uvidim, musim sa teraz hlavne dat dokopy, lebo od vcera mi je fakt, ze dost blbo 😝

ivka3901
18. apr 2015

@tlucka aj ty si mala na vklade štepána?aj ja 🙂 a je super mne povedal to isté kiežby jeho slová boli pravdivé 🙂 dúfam,že ano kolko embryjok ti vkladali?aké 3 či 5 dnové?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre