Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
21. apr 2015

@mimika1973 veru ked som sa to dozvedela az mi zle prislo 😀 vies ze ja len jeho som chcela kurňa 😂...no este kojim ale tak co uz musim odstavit ked chcem ist na Ket😕no ja chcem ist s liekmi tak ako pri predoslom KET uz nepamatam ako sa volali su na sliznicu bo ja som ju furt mala nizku ...no a plus fraxik a prednison ..nemusela by som kedze hodnoty mam v norme ale hematologicka odporuca vraj vacsia sanca je ....este doteraz mam modriny po fraxiku a to uz nepicham rok 😕

azzura
21. apr 2015

@mistisa nezistuju. Preto idem na imuno, lebo oni ta nikam neposlu....vraj treba skusat....vkladov bolo len 6..4a5 ivf bolo bez et a zo 7.ivf som mala aj 2mrazakov. Ja nemam vela vajok ani ked som v ba mala klasicku stimulku....vraj ak 10.ivf nevyjde tak ponuknu darcovske ale vraj dokym su min.blasty tak niet co riesit... 😖

mimika1973
21. apr 2015

@dafy 😀 joooj veru! 😉
A nezabudni aj na cervene vinko! na sliznicu myslim 😝 😀 ako Marcelino odporucal 😵
Tak drzim palce nanucikom, kolko ich tam este mas vlastne? jedno, dva? das po dva ak nahodou?

bergalm
21. apr 2015

@dafy nooo mame sa celkom dobre 🙂 az na zvyseny cukor cize dietka +zelezo tak sa to da,uz som si aj zvykla na Clexane 🙂 Zacinam 28tt a verim,ze tentoraz to dam do konca cize 40cet tydnu ako mi povedal Marcelino ked ma oplodnoval 😀

gagirl
21. apr 2015

@lienka_1
@silvia545
@ivka3901
@tlucka kocky drzim vam vsetkym silno palce a verim ze vsetky sem pridate za par dni // ..drzte sa🙂

silvia545
21. apr 2015

@gagirl dakujem moja z celého srdiečka 🙂

mircalla
21. apr 2015

@silvia545 Keby budes tesovat silvi?

ivka3901
21. apr 2015

@gagirl dakujem pekne,ale u mna to tak dobre nevyzerá ☹

silvia545
21. apr 2015

@mircalla jááj moja ja ani neviem,,mám strach 😉 dnes som 9 deň po ET,,najskôr asi až v nedeľu ak nepríde ms 😉 dúfam,že neee 😵 a ty ako sa cítiš? stále pracuješ ? 🙂

haimi
21. apr 2015

@ivka3901 preco? Co sa deje?

mircalla
21. apr 2015

@silvia545 stale pracujem....a stres riadny....sono v pondelok....ale prsia ma stale bolia, co povazujem za dobre znamenie...pri 2 potratoch ma okamzite bolest prestali.....
@ivka3901 co sa deje?

gagirl
21. apr 2015

@ivka3901 preco? skusala si testnut?..ci?

ivka3901
21. apr 2015

@mircalla no já prsia nepovažujem za príznak tehu kedže všetko robí progesteron čiže crinone gel alebo utroš 😒

mircalla
22. apr 2015

@ivka3901 dakujem za "povzbudenie".....

silvia545
22. apr 2015

@mircalla a plánuješ byť v páci až do konca alebo pojdeš na pn 😉 to je dobre moja,ked bolia,,aspoň vieš,že všetko je OK 😉 dnes ma nejako zase bolia kríže a podbruško,tak mám strach,že príde tá mrcha jedna ☹ vieš čo moja,čomu nerozumiem ?na 4 a 5 deň po ET ma začali bolieť prsia a to dosť a potom na 6 deň po ET prestali 😖 bolia len sem tam 😒 tak si myslím,že sa hádam bublinka zahniezdila a potom prestala bojovať ☹

mircalla
22. apr 2015

@silvia545 ja som to necitila stale....

silvia545
22. apr 2015

@mircalla to fakt? jááj moja dúfam,že sa aj ja už konečne dočkám // 😵

lemoni86
22. apr 2015

ahojte tehule
@haimi
@diska
@speranza1
@bergalm
@mircalla

a ostatne

Mam na vas otazku. tusim sa tu jednej babe z vas stalo to, ze odisla skor hlienova zatka. Ako to priblizne vyzeralo? Na nete som sa docitala ze by to mal byt pomaly az hnedasty vytok, ak uz to je pred porodom. Totiz sa mi rano stalo, ze ked som vstala z wc, tak som na moment spozorovala v mise hlien, taka hrudka v priemere 1.5 cm, bol taky zltkasty, husty.. nestihla som si to pozriet lebo v zapati som splachla. tak som sa ale este skusila raz utriet a mala som ho znova na toaletaku, ale uz ho bolo menej a nebola to hruda, ale krem.. myslite ze by mohlo ist o hlienovu zatku? co sa tyka toho ako sa citim, tak brusko mi tvrdne stale, boli ma aj okolo maternice, tie vazy ci co, ale vo vnutri je to ok, ziadne menstruacne krce alebo nieco podobne nemam.. spozorovala som aj ze mi uz vyteka po trosinke kolostrum, ale to je asi mimo toho, viem ze niektore baby sa uz budia s flakmy pomaly na trickach.. 😕

mircalla
22. apr 2015

@lemoni86 Ahoj mne odisla zatka aj v nemocke....bolo to take spinenie...take hnede, nie ako pises...ale to len za seba
Ja som mam najprv kontrkaacie, potom ta zatka....plodova voda mi neodisla vobec....potom robili cisarsky
Kolostrum som nemala vobec....

ladyblcha
22. apr 2015

@lemoni86 tusim haimi presne takto odisla a odvtedy je v nemocke aj. radsej ku gyndakovi pre istotu.

haimi
22. apr 2015

@silvia545 aj ja som to tak mala a potom ma zaae zacali boliet na nejaky 11-12 den.

haimi
22. apr 2015

@lemoni86 ahoj, mne odisiel kusok zatky. u mna to bola zlta hmota, taka zelatinova. Chod radsej lekarovi, alebo na pohotovost nech ta kuknu, ci si sa trochu neotvorila. Mozno to nic nebude a pojdes vysmiata domov. Ale pokial sa nahodou nieco deje tak to treba co najskor podchytit. V nemocke maju lieky , ktore to vedia zastavit. Fakt necakaj a chod este dnes. Caste tvrdnutie brucha tiez nie je ok. Drzim palce

lemoni86
22. apr 2015

@haimi
@ladyblcha

ta fajne 😔 , uz len toto mi chybalo.. pojdem najprv ku svojej gynekologicke len tu za rohom.. dufam ze to nebude nic znamenat 😢 ... uz tak som sa tesila ze to nejak bez tej nemocky vydrzime ach

ladyblcha
22. apr 2015

@lemoni86 daj potom vediet ze co. drzim palce, nech je vsetko ok.

lemoni86
22. apr 2015

@haimi pohotovost nam otvaraju az o 16tej... pojdem ku svojej obvodnej, mam ju tu hned po ruke... ale ta tiez sa asi nacakam :/ .. no a presne tak ako si to opisala... proste to bola guca hlienu.. sakra 😢

haimi
22. apr 2015

6 tyzdnov odlezanych v nemocke a stale sa drzime 3v1. Dnes zacinam 30tt. Este musim vylezat aspon 5 tyzdnov. Ale uz sa to preklapa 🙂 Baby, nemate nacitane, kedy sa ukoncuje vyvoj pluc?

mircalla
22. apr 2015

@haimi myslim ze 36tt

haimi
22. apr 2015

@lemoni86 neboj, kym ti finalne nepovie, nic nie je stratene. Uz si v 29tt, co je fajn. Ja som zacinala v 23tt a to bol este len stres. Nechapem, preco je pohotovost az od 16. To keby tvoj gynekolog dnes neordinoval, tak musis cakat? Divne...

dafy
22. apr 2015

@bergalm urcite to dotiahnete do konca 😉 a uz viete co cakate? Drzim palce ..nech vam to rychlo zbehne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre