• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

10. decembra 2017 
@bellabelluska jasan.....otehu mozes aj s morulkou/3........ja by som namiesto utrosu pichala agolutin....zelam vela stastia....
29. apr 2015 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak toto je mega mega mega super silna druha ciarka!!!!!!!!!!
29. apr 2015 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 lienkaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! ved Ty si v tom!!!!!!!!!!!!!!!!! Bozinku a aka krasna ciarka druha, vidis, si sa dockala, ja som tusila, ze to vyjde, vsetko to k tomu dosvedcovalo pekne, tak sa tesim s tebou, to je naozaj zazrak (ako som to aj ja prezivala v 2013, pri nasom druhom ivf v RF :dizzy_face: mi to pripadalo az neuveritelne po tolkoom case a predsa... .)
Si tehula!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hip hip huraaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! Zlaty Koudy, on tomu tiez tak veril! :wink:
Cmuky moja a takto pekne az do konca prosim! :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. apr 2015 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@jomini tlak sa meria po 5 minutach v klude
29. apr 2015 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 joj dakujem za nadej :heart:️ ja som uz niekedy z toho zufala ...
mam to troska horsie v tom ze nemam vajecniky a agolutin by mi nestacil tak musim brat lutinus (800mg denne) ... drzkajte sa aj vy :slight_smile:
29. apr 2015 o 18:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 iuzasne gratulujem :confetti_ball: :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::baby_bottle::baby_bottle::baby_bottle::baby_bottle::baby_bottle::baby_bottle::baby_bottle::baby_bottle::beer::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:
29. apr 2015 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bellabelluska kedy si bola na vklad?....kolke ivf je to??? A ake ste mali dg.?
29. apr 2015 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka aj teba cakaju tieto kolajnice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....skoda, ze si nesla teraz v aprili....joooj....neva....ked pojdes, len povedz....aby som aj za teba prehodila ruzenec....
29. apr 2015 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 gratulujem:cherry_blossom: to je supeeeeeeeeeeeer. Dalsia tehu kto ide ide v maji na to? Nech sa to nepretrhne. Ja chcem v juni .
29. apr 2015 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 Boze dakujem, je to tam supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer tak sa tesim jak male deco.Gratulujem a zelam bezproblemove tehulkovanie 9 mesiacov. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2015 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@speranza1 speri ako sa mas moja? chlapci posluchaju? :slight_smile:
29. apr 2015 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 bolo to moje 2. ivf - celkom 4- ty vklad ( pri tretom vkladesom otehotnela ale nastal predcasny porod v 23 tt kedy mi anjelika este nevedeli zachranit) a v marci po ket sa mi to domrvilo touto alergiou -doteraz som nebola alergicka absolutne na nic :frowning2:
a mame len troch svojich mrazacikov dvojkovej kvality ... chcela som napisat ze sa "modlim" ale nie.. modlila som sa vela a nepomohlo ... tak verim ze raz to vyjde :two_hearts:
29. apr 2015 o 18:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 tak to su nádherne koľajnice, toto je tutovka :slight_smile:
29. apr 2015 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 kraaaaaaasny test, gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kolko ti vkladali 1 ci 2?
29. apr 2015 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 ahoj zlato...chlapci su zlati...ked sme hladni, tak ma troska pokopkaju...ja sa napapam a potom spinkaju...ked som rozrusena, tak sa tak natahuju, ze som nutena upokojit sa...lebo by ma roztrhlo... Ked sme na navsteve, alebo ked s niekym rozpravam, tak su tichucko ako musky a pocuvaju....maju radi pokojnu hudbu a ked raz mm pystil nahlas radio a pridal velmi basy...joooj ti skakaliv brusku...myslim, ze sa bali:grin::grin::grin::grin:...su to moje lasky
29. apr 2015 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@haimi Mala som iba jedno vajicko, lebo som isla v nativnom cykle. Vkladili HB1 :slight_smile:
29. apr 2015 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lienka_1 neskutocne, to su kolajnice :slight_smile: obrovska gratulacia :slight_smile: :slight_smile::slight_smile: si pre mna mega motivacia, ze staci jedno jedine kvalitne vajicko.velmi sa tesim s Tebou :slight_smile:
29. apr 2015 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 Bombaaaaaa :slight_smile: :grinning: :slight_smile::slight_smile: Gratulujeeeeeeeeeem z celého srdiečka <3
29. apr 2015 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kako23 Sme na zaciatku......ale konecne na zaciatku! :slight_smile: :slight_smile:
29. apr 2015 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Zienky, VELKA VDAKA! :slight_smile:
29. apr 2015 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@buba08 mne nieco zabralo. Odkedy som v nemocnici, tak mi nasli uz asi 3x nieco vo vytere este ine ako streptokoka a mala som asi 4 rozne antibiotika a macmiror. Nieco zabralo. lebo nakoniec zmizol. Ale to som bola v priebehu mesiaca brutal dopovana, tak to asi vzdal
29. apr 2015 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 na 1000% to je zaciatok Tvojho krasneho vonaveho batozka :slight_smile: az mi je za Teba do placu od stastia...:slight_smile:
29. apr 2015 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 na tom native nieco bude, pri vela z nas bol uspesny :slight_smile:
29. apr 2015 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 uz si 25tt, to je supeeeer :wink:
29. apr 2015 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 kedy dáš krvicku? :slight_smile:
29. apr 2015 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi nevieš aké atb ti dávali? Ústne alebo do žily? Macmiror som mala uz x-krát, mozno to chce správny atb mixik spolu s macmirorom
29. apr 2015 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 neviem co vsetko mi davali. Mala som dvoje rozne tabletky - zinnat a este ine a potom som mala 2x atb priamo do zily
29. apr 2015 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 Obrovská gratulácia !!! Nádherný test, dobrý začiatok! Leni si ďalšou veľkou mojou nádejou resp. príkladom že treba ísť ďalej. :relieved: ďakujem :grinning: Držte sa aj naďalej !
29. apr 2015 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@haimi hmm, škoda, ja sa ho nijako neviem zbaviť 5 rokov a robi mi stale problémy, rezanie, pálenie, bolesti:frowning2:, uz ho ma aj mm, ani u nho nezabrali žiadne atb. Prosím ta nemôžeš sa opýtať, aké atb to boli?
29. apr 2015 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 teším sa.....s celého srdca gratulujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2015 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok