Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
29. apr 2015

@bellabelluska jasan.....otehu mozes aj s morulkou/3........ja by som namiesto utrosu pichala agolutin....zelam vela stastia....

mircalla
29. apr 2015

Tak toto je mega mega mega super silna druha ciarka!!!!!!!!!!

mimika1973
29. apr 2015

@lienka_1 lienkaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! ved Ty si v tom!!!!!!!!!!!!!!!!! Bozinku a aka krasna ciarka druha, vidis, si sa dockala, ja som tusila, ze to vyjde, vsetko to k tomu dosvedcovalo pekne, tak sa tesim s tebou, to je naozaj zazrak (ako som to aj ja prezivala v 2013, pri nasom druhom ivf v RF 😵 mi to pripadalo az neuveritelne po tolkoom case a predsa... .)
Si tehula!!!! 😵 😵 😵 Hip hip huraaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! Zlaty Koudy, on tomu tiez tak veril! 😉
Cmuky moja a takto pekne az do konca prosim! 🙂 😉 😵 😵 😵 😵 😵

matusik6
29. apr 2015

@jomini tlak sa meria po 5 minutach v klude

bellabelluska
29. apr 2015

@speranza1 joj dakujem za nadej ❤️ ja som uz niekedy z toho zufala ...
mam to troska horsie v tom ze nemam vajecniky a agolutin by mi nestacil tak musim brat lutinus (800mg denne) ... drzkajte sa aj vy 🙂

tinkatinulka
29. apr 2015

@lienka_1 iuzasne gratulujem 🎊 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍺🌈🌈🌈🌈🌈

speranza1
29. apr 2015

@bellabelluska kedy si bola na vklad?....kolke ivf je to??? A ake ste mali dg.?

speranza1
29. apr 2015

@tinkatinulka aj teba cakaju tieto kolajnice 😵 😵 😵 ....skoda, ze si nesla teraz v aprili....joooj....neva....ked pojdes, len povedz....aby som aj za teba prehodila ruzenec....

skaredekacatko
29. apr 2015

@lienka_1 gratulujem🌸 to je supeeeeeeeeeeeer. Dalsia tehu kto ide ide v maji na to? Nech sa to nepretrhne. Ja chcem v juni .

sarasota
29. apr 2015

@lienka_1 Boze dakujem, je to tam supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer tak sa tesim jak male deco.Gratulujem a zelam bezproblemove tehulkovanie 9 mesiacov. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimika1973
29. apr 2015

@speranza1 speri ako sa mas moja? chlapci posluchaju? 🙂

bellabelluska
29. apr 2015

@speranza1 bolo to moje 2. ivf - celkom 4- ty vklad ( pri tretom vkladesom otehotnela ale nastal predcasny porod v 23 tt kedy mi anjelika este nevedeli zachranit) a v marci po ket sa mi to domrvilo touto alergiou -doteraz som nebola alergicka absolutne na nic ☹
a mame len troch svojich mrazacikov dvojkovej kvality ... chcela som napisat ze sa "modlim" ale nie.. modlila som sa vela a nepomohlo ... tak verim ze raz to vyjde 💕

buba08
29. apr 2015

@lienka_1 tak to su nádherne koľajnice, toto je tutovka 🙂

haimi
29. apr 2015

@lienka_1 kraaaaaaasny test, gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 kolko ti vkladali 1 ci 2?

speranza1
29. apr 2015

@mimika1973 ahoj zlato...chlapci su zlati...ked sme hladni, tak ma troska pokopkaju...ja sa napapam a potom spinkaju...ked som rozrusena, tak sa tak natahuju, ze som nutena upokojit sa...lebo by ma roztrhlo... Ked sme na navsteve, alebo ked s niekym rozpravam, tak su tichucko ako musky a pocuvaju....maju radi pokojnu hudbu a ked raz mm pystil nahlas radio a pridal velmi basy...joooj ti skakaliv brusku...myslim, ze sa bali😁😁😁😁...su to moje lasky

lienka_1
29. apr 2015

@haimi Mala som iba jedno vajicko, lebo som isla v nativnom cykle. Vkladili HB1 🙂

kako23
29. apr 2015

@lienka_1 neskutocne, to su kolajnice 🙂 obrovska gratulacia 🙂 🙂🙂 si pre mna mega motivacia, ze staci jedno jedine kvalitne vajicko.velmi sa tesim s Tebou 🙂

tlucka
29. apr 2015

@lienka_1 Bombaaaaaa 🙂 😀 🙂🙂 Gratulujeeeeeeeeeem z celého srdiečka <3

lienka_1
29. apr 2015

@kako23 Sme na zaciatku......ale konecne na zaciatku! 🙂 🙂

lienka_1
29. apr 2015

Zienky, VELKA VDAKA! 🙂

haimi
29. apr 2015

@buba08 mne nieco zabralo. Odkedy som v nemocnici, tak mi nasli uz asi 3x nieco vo vytere este ine ako streptokoka a mala som asi 4 rozne antibiotika a macmiror. Nieco zabralo. lebo nakoniec zmizol. Ale to som bola v priebehu mesiaca brutal dopovana, tak to asi vzdal

kako23
29. apr 2015

@lienka_1 na 1000% to je zaciatok Tvojho krasneho vonaveho batozka 🙂 az mi je za Teba do placu od stastia...🙂

haimi
29. apr 2015

@lienka_1 na tom native nieco bude, pri vela z nas bol uspesny 🙂

haimi
29. apr 2015

@speranza1 uz si 25tt, to je supeeeer 😉

buba08
29. apr 2015

@lienka_1 kedy dáš krvicku? 🙂

buba08
29. apr 2015

@haimi nevieš aké atb ti dávali? Ústne alebo do žily? Macmiror som mala uz x-krát, mozno to chce správny atb mixik spolu s macmirorom

haimi
29. apr 2015

@buba08 neviem co vsetko mi davali. Mala som dvoje rozne tabletky - zinnat a este ine a potom som mala 2x atb priamo do zily

sona_fit
29. apr 2015

@lienka_1 Obrovská gratulácia !!! Nádherný test, dobrý začiatok! Leni si ďalšou veľkou mojou nádejou resp. príkladom že treba ísť ďalej. 😌 ďakujem 😀 Držte sa aj naďalej !

buba08
29. apr 2015

@haimi hmm, škoda, ja sa ho nijako neviem zbaviť 5 rokov a robi mi stale problémy, rezanie, pálenie, bolesti☹, uz ho ma aj mm, ani u nho nezabrali žiadne atb. Prosím ta nemôžeš sa opýtať, aké atb to boli?

crazybabenka
29. apr 2015

@lienka_1 teším sa.....s celého srdca gratulujem 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre