• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

18. januára 2017 
@speranza1 ďakujem, podám hlásenie..
29. apr 2015 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 teším sa s tebou :slight_smile: až mi slzičky vyhrkli od šťastia ako som zbadala testík :dizzy_face: blahoželám a prajem ti to z celého srdiečka :slight_smile: :wink:
29. apr 2015 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@matusik6 nemam doma tlakomer, cez vikend ideme k rodicom, tam si ho premeram
29. apr 2015 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 super som veľmi rada že sa podarilo ja som vedela že budeš tehuľka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. apr 2015 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 Gratulujem k // a nech je to huncut ako ja :grinning: :astonished: .
29. apr 2015 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@haimi aaaaale ja este ken 25...ale ty 31tt....to je paraaaaaaaaada........
29. apr 2015 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 to je zazrak veliky, to je neskutocne, velka gratulacia, konecne sme aj my co tu tak dlho sme na rade :dizzy_face:
29. apr 2015 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@buba08 Zajtra, cez obednu prestavku :slight_smile:
29. apr 2015 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit Mam obrovsky respekt! Ale ked sme sa dokazali dostat az do tohto stadia verim, ze zvladneme aj zvysok :slight_smile:
29. apr 2015 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lienka_1 Tak koľajnice na teste máš oveľa silnejšie ako ja, takže z krvi bude určite super hodnota :slight_smile:
29. apr 2015 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 gratulujem jupi,jupi,jupi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vies ako si ma potesila.super az mi slza vyhrkla :slight_smile: a uz budeme cakat na srdiecko :slight_smile:
29. apr 2015 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 Veru! Toto sa kludne moze zaradit k zazrakom z radov najzazracnejsich :slight_smile: V novembri som bola presvedcena, ze som skoncila.
29. apr 2015 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lienka_1
aky je ten osud vsak, ale velmi ti to prajem :wink:
29. apr 2015 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka Aky test si robila? Intenzita je nic, hlavne nech krasne rastu dalej! :slight_smile:
29. apr 2015 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota Takeho by som brala.....maly ma take huncutske oci ako moj muz :slight_smile:
29. apr 2015 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi Aj ty si bola na native? Ja som ho chcela hned od zaciatku, ale kazdy ma prehovaral, ze u nas to nema zmysel, ze potrebujeme viac vajicok a tak. Netreba ich vela, len odobrate v spravnu chvilu.
29. apr 2015 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 Dnes som si robila RapiClear desiatkovy. To máš pravdu, hlavne nech testy tmavnú a hodnota hcg rastie. :slight_smile: Zajtra urob rovnaky test ako dnes, aby som mohla porovnať. Prikladám foto testíkov :wink:
29. apr 2015 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
je to neuveritelne babenky co sa tu deje..kazdej gratulujem...a aj ked neprispievam..drzim vam vsetkym palce...ci uz tehulkam..alebo snazilkam...:slight_smile:
hadam sa aj na mna raz usmeje stastie...:slight_smile:
29. apr 2015 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lienka_1 Vyššie v príspevku som chcela napísať, že zajtra si ja urobím rovnaký test ako dnes. Aby si si nemyslela, že ti chcem rozkazovať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. apr 2015 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka zajtra ides na krv?
29. apr 2015 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evadek Ďakujem :slight_smile: S @lienka_1 sme to tu rozbehli, tak dúfam, že nás v tom nenecháte samé a budete nás všetky kočky nasledovať. Držím palce každej jednej z vás, zaslúžite si to :slight_smile:
29. apr 2015 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@tinkatinulka Áno, idem si dať skontrolovať, či rastie tak ako má. Už mi zviera riťku... :sweat_smile:
29. apr 2015 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka zajtra v pohode, partacky držia spolu.. Tehulkujes s lienkou
29. apr 2015 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinkatinulka Keď sme to tak pekne rozbehli, mohli by ste sa pridať aj vy všetky korčule :slight_smile: :slight_smile: Nech je nás spolu viac. Jedna vlna tehuliek už bude mať za pár týždňov drobcov v náručí, tak nech sú tu zase nové tehulky :slight_smile:
29. apr 2015 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tlucka Zajtra testnem s reprofitackym a v piatok s tym, co dnes. Ked som dnes testla, nedokazala som test skontrolovat, musel muz kuknut. Ale frflal, ze on tomu nerozumie, tak som pozrela aj ja a neverila vlastnym ociam ako sa tam ta ciarka zjavovala :slight_smile:
29. apr 2015 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@lienka_1 Moc Ti gratulujem a tesim sa si inšpiracia pre všetky kocky tu,jupiiiiii drž sa
29. apr 2015 o 20:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tlucka no min 3 kusy už čoskoro :wink:
29. apr 2015 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 Ja som včera urobila test, nič som tam hneď nevidela. Tak som si išla ľahnúť a napísala mužovi do práce, že zase sa to nepodarilo. Ale nedalo mi to a za pár minút som sa išla pozrieť na test znovu a pekné čiaročky tam. Tak som volala mužovi a ten si myslel, čo si z neho sradnu robím :slight_smile:
29. apr 2015 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tlucka
@lienka_1 vedela som, ze april to isti:raised_hands:
29. apr 2015 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@speranza1 Ty si tuším malá bosorečka :slight_smile: Aj máj to istí :grinning: Verím tomu :slight_smile:
29. apr 2015 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok