Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
29. apr 2015

@speranza1 ďakujem, podám hlásenie..

silvia545
29. apr 2015

@lienka_1 teším sa s tebou 🙂 až mi slzičky vyhrkli od šťastia ako som zbadala testík 😵 blahoželám a prajem ti to z celého srdiečka 🙂 😉

jomini
29. apr 2015

@matusik6 nemam doma tlakomer, cez vikend ideme k rodicom, tam si ho premeram

tinka9075
29. apr 2015

@lienka_1 super som veľmi rada že sa podarilo ja som vedela že budeš tehuľka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sarasota
29. apr 2015

@lienka_1 Gratulujem k // a nech je to huncut ako ja 😀 😲 .

speranza1
29. apr 2015

@haimi aaaaale ja este ken 25...ale ty 31tt....to je paraaaaaaaaada........

nelly3
29. apr 2015

@lienka_1 to je zazrak veliky, to je neskutocne, velka gratulacia, konecne sme aj my co tu tak dlho sme na rade 😵

lienka_1
29. apr 2015

@buba08 Zajtra, cez obednu prestavku 🙂

lienka_1
29. apr 2015

@sona_fit Mam obrovsky respekt! Ale ked sme sa dokazali dostat az do tohto stadia verim, ze zvladneme aj zvysok 🙂

tlucka
29. apr 2015

@lienka_1 Tak koľajnice na teste máš oveľa silnejšie ako ja, takže z krvi bude určite super hodnota 🙂

elienocka
29. apr 2015

@lienka_1 gratulujem jupi,jupi,jupi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 vies ako si ma potesila.super az mi slza vyhrkla 🙂 a uz budeme cakat na srdiecko 🙂

lienka_1
29. apr 2015

@nelly3 Veru! Toto sa kludne moze zaradit k zazrakom z radov najzazracnejsich 🙂 V novembri som bola presvedcena, ze som skoncila.

nelly3
29. apr 2015

@lienka_1
aky je ten osud vsak, ale velmi ti to prajem 😉

lienka_1
29. apr 2015

@tlucka Aky test si robila? Intenzita je nic, hlavne nech krasne rastu dalej! 🙂

lienka_1
29. apr 2015

@sarasota Takeho by som brala.....maly ma take huncutske oci ako moj muz 🙂

lienka_1
29. apr 2015

@haimi Aj ty si bola na native? Ja som ho chcela hned od zaciatku, ale kazdy ma prehovaral, ze u nas to nema zmysel, ze potrebujeme viac vajicok a tak. Netreba ich vela, len odobrate v spravnu chvilu.

tlucka
29. apr 2015

@lienka_1 Dnes som si robila RapiClear desiatkovy. To máš pravdu, hlavne nech testy tmavnú a hodnota hcg rastie. 🙂 Zajtra urob rovnaky test ako dnes, aby som mohla porovnať. Prikladám foto testíkov 😉

evadek
29. apr 2015

je to neuveritelne babenky co sa tu deje..kazdej gratulujem...a aj ked neprispievam..drzim vam vsetkym palce...ci uz tehulkam..alebo snazilkam...🙂
hadam sa aj na mna raz usmeje stastie...🙂

tlucka
29. apr 2015

@lienka_1 Vyššie v príspevku som chcela napísať, že zajtra si ja urobím rovnaký test ako dnes. Aby si si nemyslela, že ti chcem rozkazovať 🙂 🙂 🙂

tinkatinulka
29. apr 2015

@tlucka zajtra ides na krv?

tlucka
29. apr 2015

@evadek Ďakujem 🙂 S @lienka_1 sme to tu rozbehli, tak dúfam, že nás v tom nenecháte samé a budete nás všetky kočky nasledovať. Držím palce každej jednej z vás, zaslúžite si to 🙂

tlucka
29. apr 2015

@tinkatinulka Áno, idem si dať skontrolovať, či rastie tak ako má. Už mi zviera riťku... 😅

tinkatinulka
29. apr 2015

@tlucka zajtra v pohode, partacky držia spolu.. Tehulkujes s lienkou

tlucka
29. apr 2015

@tinkatinulka Keď sme to tak pekne rozbehli, mohli by ste sa pridať aj vy všetky korčule 🙂 🙂 Nech je nás spolu viac. Jedna vlna tehuliek už bude mať za pár týždňov drobcov v náručí, tak nech sú tu zase nové tehulky 🙂

lienka_1
29. apr 2015

@tlucka Zajtra testnem s reprofitackym a v piatok s tym, co dnes. Ked som dnes testla, nedokazala som test skontrolovat, musel muz kuknut. Ale frflal, ze on tomu nerozumie, tak som pozrela aj ja a neverila vlastnym ociam ako sa tam ta ciarka zjavovala 🙂

bergalm
29. apr 2015

@lienka_1 Moc Ti gratulujem a tesim sa si inšpiracia pre všetky kocky tu,jupiiiiii drž sa

tinkatinulka
29. apr 2015

@tlucka no min 3 kusy už čoskoro 😉

tlucka
29. apr 2015

@lienka_1 Ja som včera urobila test, nič som tam hneď nevidela. Tak som si išla ľahnúť a napísala mužovi do práce, že zase sa to nepodarilo. Ale nedalo mi to a za pár minút som sa išla pozrieť na test znovu a pekné čiaročky tam. Tak som volala mužovi a ten si myslel, čo si z neho sradnu robím 🙂

speranza1
29. apr 2015

@tlucka
@lienka_1 vedela som, ze april to isti🙌

tlucka
29. apr 2015

@speranza1 Ty si tuším malá bosorečka 🙂 Aj máj to istí 😀 Verím tomu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre