• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

18. októbra 2017 
@tlucka :grinning: som.....
29. apr 2015 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 Určite zvládnete aj zvyšok, veď Ty si silná žena :wink: Toľko rokov snaženia a s tým spojených prekážok, tak deväť mesiacov je malina :wink: Ale nie, úplne T chápem, aj mam predtým obrovský rešpekt ale bude dobre, neboj :slight_smile: Veeeelmi sa teším, užite si to s mm :slight_smile:
29. apr 2015 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@haimi
@bergalm
Ako sa Vam dari baby?
Jooooj uz sa nam to blizi.....pomaly ale isto!!!! :kissing_heart:
29. apr 2015 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 aj tvojmu manzelovi nakakala ovecka do ociek ako Matejkovi ma tmavo hnede :grinning:.On je na spapanie pred chvilkou som sa ho opytala ci ide spinkat uz bol v pyzamku a on sikovnicek si vstal a odkracal do detskej a uz aj spinka .Doprajem ti huncuta :wink:
29. apr 2015 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 jeeeeeeej ty si tehulka :slight_smile: ktore je to IVF? ak sa n chviku prestanes tesit, napises mi co si brala pred vkladom myslim tym medrol atd a ci si mala intralipid popripade pipelle? alebo co bolo inac ako predtzm?
tesim sa veeeeelmi, gratulujem, takze aj ja mam sancu :slight_smile:
29. apr 2015 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 ai nevies ako sa tesim, doteraz som sa bala ist na vklad, ale teraz sa uz neviem dockat. vravela som o tebe aj mm a kazdy den sa pyta ci uz je nejaky vysledok, ten sa tesi ako keby som bola tehotna ja :grinning:
29. apr 2015 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@speranza1 speri tak ešte pocaruj aj maj...nech sa aj nam podari :wink:
29. apr 2015 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ingrid0105 Ak neratam minulomesacny nativ, kedy folik praskol skor, tak toto bolo IVF c.8! Po kontrolnom sone som pichla 2 cetrotidy, aby folik nepraskol, 48h pred OPU pregnyl. Ked sa vajko oplodnilo, tak pridali medrol a utrogestan 2-0-2. Od 1. DC som brala aj k. listovu. Pri OPU som dostala intralipid a solumedrol a kazde 3 dni mi muz picha agolutin do svalu. Ked sa vajko oplodnilo, dala som aj fraxik 0,3.
29. apr 2015 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingrid0105 A ine ako pred tym bolo, ze som od toho vlastne nic neocakavala. Iba sme chceli vediet, ci moje vajicka este stoja za to, aby sme skusili stimulku. V novembri som vysadila dokonca aj lieky na stitku. Vysledky som mala vo februari ok, ale hned zajtra sa objednam k lekarovi na kontrolu.
29. apr 2015 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 klobuk dole pred tolkymi pokusmi :slight_smile: velmi ti drzim palce nech je vsetko v poriadku a uzvaj si tehulkovanie. Dakujem za rady :slight_smile:
29. apr 2015 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenka54321happy ahoj joj my sa drzime zatial dobre veru u nas uz 29tt zajtra poradna.Ja stale akosi tomu neverim ze o par tyzdnov uz tu budeme traja :wink: teda dufam...mm sa nevie dočkat je viac netrpezlivy ako ja xixiDnes som si spisala,ze co vybavit pred a po porode sak je toho dost,tak aby sme na nieco nezabudli.
29. apr 2015 o 21:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi
@speranza1 maminy krasne vam obom pribudaju tyzdne. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tesim sa s vami a len tak dalej :slight_smile:
29. apr 2015 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingrid0105 Chcela som to spravit na tajnasa, ale Marcel mi to zmaril. Nedalo mi, ked som tu citala ako baby nevedeli co a ako. Nakoniec som rada, ze to prasklo :grinning: Silu, ktoru som od Vas vsetkych citila, bola a je neskutocna.
29. apr 2015 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lienka_1 vsetky si tu drzime palce a ked sa stane takyto zazrak ako tebe dodava to silu snazilkam. Kazdy den som na teba myslela, a pozerala ci uz tu nie je testik a a dnes tolka radost :grinning: :grinning: :grinning: ani nevies ako si ma nakopla do dalsieho boja, dakujem ti :sweat_smile:
29. apr 2015 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lienka_1 este otazocka spermiogram mate aky?
29. apr 2015 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 Bojovat sa ozaj oplati! Dnes to naozaj viem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...po tolkoch rokoch :grinning:
A netusim aky bol spg, lebo v sprave z kladu bolo iba, ze spg vlastne. Este skusim zistit u KOudelku.
29. apr 2015 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bergalm
Moja a nemohla by si mi to prefotit a poslat prosim ta? Ja rodim na SVK a nemam sajnu!!! Dakujeeeem!
A velmi sa tesim ze vsetko ok juuuuuj som rada moja :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
29. apr 2015 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 booozinkuuuu holkaaaa, je to taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamm:slight_smile::slight_smile::slight_smile:!Holky ja mam z vas taku radostt:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Lienocka moja, to bolo napinave, takto nas nechat cakat:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:Konecneee, uz len pozitivne MYSLIET a na Vianoce, budes fucat ako ja teraz:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:!Boze ja som taka stastna baby, ze asi pojdem rodit:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2015 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bergalm no tak to, co treba vybavit pred a po porode...to by som rada vedela aj ja....:wink::grin:
29. apr 2015 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka54321happy
@speranza1 ja som si z toho spravila taky vycuc...som na tieto veci antitalent,ale normalne si babule dajte do googla co treba vybavit pred a po porode doslova takto a hned vam to vyhodi info
30. apr 2015 o 00:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 wau:slight_smile:))))...sice sa nepozname, ale velmi som sa potesila tym dvom ciarkam:slight_smile:, som citala, tusim, ze sa dlhsie snazis...drzim palce, aby to slo do uspesneho konca...super:slight_smile:
30. apr 2015 o 00:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Myslim,ze to bolo v clanku od Centrum Rodinna kvapka
30. apr 2015 o 00:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Centrum pre Rodinu Kvapka.Tam to bolo rozpisane podrobne pred a po porode
30. apr 2015 o 00:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snad aspon takto som Vam pomohla kočky :wink:
30. apr 2015 o 00:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby prosím Vás,kedy Vám prišla ms po neúspešnom ivf? lebo zatiaľ mi neprišla a od včera mám nejaký divný výtok taký hustý biely,som zvedavá aká korela zase na mňa lezie :(
S Macháčom sme sa dohodli,že skúsim ešte ísť k docentovi Tomášovi na test plodnosti,či máme ešte nejakú šancu s mojimi vajkami a potom uvidíme podla výsledkov ako sa rozhodneme,,pretože mm to chce ešte raz skúsiť s mojimi vajkami :slight_smile:
30. apr 2015 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby chcem sa spytat tie co mate soft za sebou od ktoreho dna ste brali clostyl.a kedy ste mali OPU?
Ja mam od 2.-6.dna a 6 den kontr.usg.
30. apr 2015 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matusik6 ahoj.ja som zacala brat na treti den.ultrazvuk som mala na deviaty a opu na jedenasty den
30. apr 2015 o 10:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matusik6 ja som tiež brala od 3 dc 5 dní a na 9 dc uz :wink:
30. apr 2015 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 Je mi to luto, ze to nevyslo ;(
Prosim, mohla by som vediet o ktorom lekarovi hovoris?kto je ten doc Tomas? a co je to zac ten Test plodnosti?
Dakujem za informacie
30. apr 2015 o 10:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok