Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
4. máj 2015

@silvia545 ahoj, a spoznal Ta, ze si k nemu patrila v RF? Jasne, ak si Ta zoberie do opatery, a vie nastavit spravnu stimulku tak preco nie? Neviem sice rozdiel v tychto dvoch klinikach a ani preco odtialto odisiel, ale asi vie co robi, tak jasnacka treba skusit s nim....aspon jeden pokus s vasimi a ked nie, tak na darcovstvo ak tam vidi tu nadej na babenko.
Drzim palce, a daj viediet ako ste sa s mm rozhodli. 😉 a tiez ako budes spokojna v tej inej klinike atd. ...

mircalla
4. máj 2015

@mimika1973 ja inak zasnem aku ma marcel pamat - mna si pamatal po 5 rokoch🙂 a nehral to

candour
4. máj 2015

@mircalla Sa zobud, na Teba sme vsetci zvedavi, sa postav aj na hlavu, mozem si pisat kde chcem, s kym chcem a co chcem..

candour
4. máj 2015
candour
4. máj 2015

@mircalla Mudra si ako radio a urazat mozes niekoho ineho, mna to vobec nezaujima co mi tu vypisujes

mircalla
4. máj 2015

@candour tu ta nikto nepozna, my si navzajom pozname a fandime si. Ty si sem prisla s jedinym umyslom - rypat, nie pisat nieco konstruktivne, takze si daj odchod, inak ta nahlasim adminovi

candour
4. máj 2015

@mircalla Nahlas aj na lamparen pre mna za mna, Ty si ma zacala bezdovodne urazat, ironizovat a utocit , takze tak, daj mi pokoj, absolutne ma nezaujimas a to co pises ma od konstruktivneho na hony daleko..pisem si tu rok s kopou bab normalne a ty ma tu nebudes skolit co kde a komu mam pisat.staraj sa o seba

silvia545
4. máj 2015

@mimika1973 k nemu som nepatrila,chodím k Macháčovy,ale vie určite kto som,lebo ja som s ním aj predtým komunikovala emailom,robil mi aj vklad,a ked som chodila do RF tak vždy sa milo usmial na mňa a pozdravil,tak asi vie o koho ide 🙂 inak jedna kočka na RF cz písala,že prešla k nemu do RG a spoznali sa aj s jednu sestričku z RF,tak asi si zobral so sebou aj sestričku 😀 a teraz ešte budú za ním prestupovať aj pacientky 😀 😉

mimika1973
4. máj 2015

@silvia545 to akoze vseto pouteka tam za nim? he he... 😀 😀 😝 😀 😀 😀 Len ci aj embryologisti su top?! Lebo my mame zmrazene spermose v RF a kebyze chceme prestupit k marcelovi, tak co tie spermose teda? presunieme ich tiez ci ako? 😕
No neviem nemal on len tak rychlo zduchnut veru....ale urcite vela pacientek sa popresuva tam za nim si myslim....no ktovie, ale mohol aspon svojim pacientkam povedat o tychto zmenach jeho, bolo by to urcite ferovejsie si myslim 😔

mimika1973
4. máj 2015

@mircalla je potom super natrenovany za tie roky! 😀 À le aj tak ma zaujima dovod preco zduchol ku konkurentovi a nic nikomu nepovedal! Urcite mal dohodnute nejake veci s pacientkami, ktore mu doverovali a chystali sa na IVF a tak, a ked odrazu takato nahla zmena, dost inac stresove na moj veru... 😨

mircalla
4. máj 2015

@mimika1973 veru neviem. kedze je tam veduci lekar, tak mozno lepsie podmienky
cudne je, ze to bolo tak nahle

ivetahe
4. máj 2015

Ahojte dievcata,chcem sa opytat ,ci hotmony mozu narusat imunitu,ja som nikdy nebola tak chora ako tento rok,od januara uz man 5 ATB?!a nemozem sa pohnut do predu,ked uz mam zacat stimulovat,vzdy ochoriem.Dakujem

marverka
4. máj 2015

@diska dik za radu. ono povodne mi vraveli tiez ze 100ml ale teraz mi to dr zmenil ze staci 20% len 50ml a ja mam tiez ten 250ml . volala som mu a povegal ze si to mam dat narierit a nemusim nic vyhadzovat ale nechcu mi to zobrat v lekarni, vraj to robia len nemocnicne. mne nevadi ze to vyhodim, hlavne nech mi to pomoze.
teraz mam dilemu ci dam 100ml alebo len tych 50, pretoze kazdy lekar povie inac. tebe pomohol?

diska
4. máj 2015

@marverka mne pomohol 🙂 teda neviem co pomohlo ale podarilo sa,mne kazali davat 100ml ako som spominala.

zabka1124
4. máj 2015

@mircalla už je tu znova tá tetka, čo rype do všetkých!

tinkatinulka
4. máj 2015

@marverka mne predpísala doktorka/imunolog 100ml 20% do 250ml fyziologického

santeema
4. máj 2015

@speranza1 dik🙂, aj moj maly doma ma take licka plne, ale iba tvaricku, lebo s tym jeho jedenim mu telicko velmi nebuclatie🙂

santeema
4. máj 2015

@mimika1973 dakujem🙂, ano je to celkom pekny zaber, aj ked ucel vôbec nebol mat fotky, ale skontrolovat srdiecko a prietoky, ci je vsetko ok🙂

saldiv
4. máj 2015

@silvia545 Ahoj, ja mam podobny problem ako Ty. Malo vajicok a kvalita slaba. Aku si mala prosim ta poslednu stimulaciu? Ja mam zatial puregon a meropur.

liu
4. máj 2015

Ahojte baby, uvažujem o zmene centra a chcem vás poprosiť o nejaké info, ako to celé prebieha v Reprofite a ktorého lekára odporúčate. A ako je to s refundáciou platby na SK. díky za info

silvia545
4. máj 2015

@mimika1973 tak to vyzerá,len aby aj tie tvoje spermoše neutiekli za ním 😀 😀 myslím si,že aj embryologovia sú tam dobrý,inak by tam Marcel hádam nezutekal 🙂

silvia545
4. máj 2015

@saldiv ahoj,ja som mala len clostil 2-1-2 a estrimax na sliznicu 😉 kolko si platila za lieky ? u mna je to asi jedno či silná alebo slabá stimulka,reagujem rovnako 😒

saldiv
4. máj 2015

@silvia545 ja som v it a tu som zatial za lieky neplatila. Toto je 4. Stimulacia a Len prvy krat som to dotiahla na 6 folikulov a z Toho 3 embrya . Ale nic sa neuchytilo. Bol to 1 vklad.

tinka9075
4. máj 2015

@silvia545 Silvi pekne choď za Marcelom ja ti tak veľmi prajem aby si mala bábo aj dve naraz ako ja 🙂 🙂 pri jednom by som sa asi nudila 😉 😉

mircalla
4. máj 2015

@tinka9075 aj ja si to myslim, ze marcel

tinka9075
4. máj 2015

@mircalla presne ja by som len za ním šla ja som chodila len k nemu 🙂 🙂 ostatných lekárov z rf poznám len z videnia,,,

nelly3
4. máj 2015

@gombicka
no mam endometiozu IV. stupen, co myslis konkretne?

crazybabenka
4. máj 2015

Tak pipel za mnou....Pastorcakova bola uzasna....cely čas sme sa smiali...ani som si nestihla všimnúť...kedy mi spravila ten pipelle 😎 neplatila som nic...a robila mi ho dole na gynde

liu
4. máj 2015

Lekára ktorého tu neustále spomínate a odporúčate "Marcela" to jeho priezvisko? Ak nie,tak mi prosím napíšte jeho priezvisko a kontakt na neho,dakujem.

crazybabenka
4. máj 2015

@liu vola sa Marcel Štelcl a odišiel do repregenesisu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre