• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

19. októbra 2017 
ahojte baby,tak vcera som bola na dasi utzv u ineho doktora co budem u neho rodit,uplne ine merania mi povedal,maly je len o tyzden vacsi,vsetky casti tela rastu sumerne ,no a aj vahu nameral cez 500g nizsiu ako moja doktora,tak sa uz nebudem trapit nad meraniami,mame ciel ze aspon este mesiac vydrzat aby dozreli pucka a vsetko co treba,dufame ze vsetko bude v poriadku.
8. máj 2015 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@haimi krásny keby som znovu čakala dvojičky tak si ho kúpim :slight_smile: :slight_smile:
8. máj 2015 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska no vidis :slight_smile: to su take merania... a kolko vcera vazil?
8. máj 2015 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi krasny :slight_smile: myslim ze bgb je najlepsia volba, s tymto sa ti bude paradne kocikovat.
8. máj 2015 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska no super, ze je to takto, tak som ta predbehla, ja mam malého vacsieho takmer o 2tt:slight_smile: . uz nech to len dobre dotiahnete do uspesneho konca:slight_smile:
8. máj 2015 o 15:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi pekny jooj nech uz je Jul
8. máj 2015 o 22:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075
@jomini diky baby, aj by sme kupili lacnejsi, ale iny sa nam nezmestil do kufra, cize sme radsej kupili bgb, ako vymienat auto :grinning:
9. máj 2015 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@bergalm nooo, ja do jula urcite nevydryźim a zacinam mat jemne obavy ci neskoncim aj v maji. Pokial hej, tak dufam, ze aspon nakonci maja. Chcela by som,aby boli baby blizenci, takze to je moj ciel. Do 21.5. musim minimalne vydrzat.
9. máj 2015 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@haimi my sme zase auto kupovali druhé kvôli kočíku :slight_smile: :slight_smile: ale aj tak mi to vyhovuje lebo každý máme svoje a z mužom sa nehádame :slight_smile: :slight_smile:
9. máj 2015 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi bodaj by ste vydržali čo najdlhšie noo 21.5.je narodena moja mamka a 28.5.jaaaa takže určite myslim na Vas :wink:
9. máj 2015 o 10:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak my sme tiež kočik skušali či dame do auta i ked ho mame len zajednany ale naštastie dame,no do našej starej felicky by sme nedali xixi.Dobre ze sme kupili combi
9. máj 2015 o 10:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm my mame sedan, takze dost uzka diera :grinning: no ja mam narodky 25.5., tak mozno narodeninovy darcek. Dnes som sa jemne vystresovala, mala som rano na ctg zazname 2 mensie kontrakcie, tak mi hned napichli zase zilu a zacali davat magnezko. Tyzden a pol som mala len tabletky a ukazkove zaznamy. Nieco sa asi stalo :frowning2: Vcera som sa radsej dala vysetrit a krcok sa mi zase skratil, nechcem vediet na kolko, kedze pred tym mal 0,9cm a uz som zo spicu prsta na prst. Ale doktorka ma ukludnovala, ze to nie je take zle, len ten dnesny zaznam tomu vsetkemu moc nepomohol. Este prosim aspon 2 tyzdne, nech som aspon v 34tt. Dufam, ze u teba vsetko ok a vyberas pekne vybavu a vecicky... :wink:
9. máj 2015 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi my sme tiez kupili bgb ale cameleona, cakame jedno babatko :slight_smile: urcite sa opkati investovat do tejto znacky, kocik ta sprevadza vsade a tento si vzdy bude vzdy drzat cenu aj na bazariku.
9. máj 2015 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jomini to mas veru pravdu. Videla som tie ceny za ojazdene bgb. To sa mi uz oplatilo kupit novy :wink:
9. máj 2015 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Lekár mi kázal ísť na zmeranie sliznice ku svojmu gynekol.na 13-14 deň, ak bude mať sliznica viac ako 7 mm, tak mu mám napísať a dohodneme sa, od kedy si začnem vkladať utrogestan, čaká ma totiž KET. Na koľký deň si myslíte, že budem mať potom vklad? dík
9. máj 2015 o 14:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amstelko
ak bude sliznica oki tak vklad byva cca 18-20DC, od 14 DC sa potom berie aj utrogestan.
9. máj 2015 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi snad vydrzite fiha tak to by bol darcek ako hrom a hned dvojity,ale len pekne nech co najdlhsie u Teba v brusku.No u nas zatial tak jemno zaciname s vybavickou i ked nieco uz mame po nasom anjelikovi stale si myslim,ze este je cas..Mm si zacina mysliet opak tak uz som si kupila aspon noc.kosielky do porodnice a idem v tyzdni sj podprdy lebo on ma z toho strach ze keby nieco tak mi to ako chlap nedokaze sam kupit,šak chlap...
9. máj 2015 o 15:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm minimalne podprdy si kup sama, ostatne by dal :grinning: v ktorom si tyzdni ? v 31? vela z vas to nema zadane, tak potom neviem :grinning:
9. máj 2015 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetahe vdaka za info. tak ja dufam, ze budem mat lepsi vysledok... minule som miesala 2 ampulky a bolo ich 5, zrele 4, oplodnene 3. 2 to dotiahli az po vklad, len som v 8tt skoncila. tak verim, ze bude teraz lepsi vysledok..
9. máj 2015 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi ale mas celkom fajn prehlad v Utorok zacinam 31tt :wink:
9. máj 2015 o 19:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby,dnes som si pozerala dokument o dojčeni a normalne to je fuška.Som povedala mm,že začinam mat troška strach či to zvladneme...Predsa len 12r.sami asi mi šibe...alebo je to normalne?mat pochybnosti...
9. máj 2015 o 22:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ako vyzeraju ty posličkovia?dnes rano som sa zobudila na bolesti brucha ako na menzes chvilu to trvalo potom klud a potom zase a nasledne 3xWC co ma prehnalo..Teraz je klud lezim na chrbte a normalne som dostala strach mali ste to niektora?
10. máj 2015 o 08:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zelam nam vsetkym co sme tu aby sme sa dockali chvile ked nam niekto povie MAMA :dizzy_face: krasny den Matiek vsetkym snazilkam, cakatelkam , tehulkam a maminkam :slight_smile:
10. máj 2015 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
Dievčatá prosím Vás nemáte mail na Dr. Kuřecovú, neviem, či mám dobrý, lebo mi neodpisuje...Ďakujem :wink:
10. máj 2015 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za srdiecko :slight_smile:
10. máj 2015 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. máj 2015 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie28 ďakujem krásne :wink:
10. máj 2015 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingrid0105 dakujeme :slight_smile: raz sa určite toho všetky dočkáme :slight_smile: :wink:
10. máj 2015 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Babule, myslite prosím na mňa. Začala som krvácať, letíme na pohotovosť. Bože prosím, ochraňuj ma a naše bábätko v brušku
10. máj 2015 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka hlavne klud ,strasne silno verim ,ze bude vsetko ok,mne sa to tiez stalo v 6tt+3 dni,uplne silne krvacanie,neboj bude to dobre.
10. máj 2015 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok