Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
11. máj 2015

@tlucka ☹ je mi to velmi luto..sucitim s tebou..posielam objatie..drz sa moja..:(

gagirl
11. máj 2015

@lienka_1 moja velmi silno vam drzim palce a myslim na vas..verim ze bude napriek tomu co si pisala vsetko v poriadku..prajem ti vela sil a viery..drzkaj sa..

lienka_1
11. máj 2015

@gagirl Dakujem! Aj za srdiecko!

zibi
11. máj 2015

@haimi moja drzte sa ..posielam srdieckove objatie
@tlucka tebe tiez 😢 strasne nespravodlive 😔

zibi
11. máj 2015

@lienka_1 leni ty si tehuuu?? drzim palce a posielam srdieckove objatie 😵

jomini
11. máj 2015

@haimi drzte sa, myslim na vas.

santeema
11. máj 2015

@haimi boze ...drzim palce velmi, ak neodtieklo veody vela, tak ta sa obnovuje, aj mojej segre odtiekla mala cast a poslali ju domov z porodnice a rodila az o 14 dni...budem mysliet na vas baby, ale bude dobre neboj🙂

lemoni86
11. máj 2015

@lienka_1 silno drzim palce nech bude nakoniec vsetko ok 🙂

santeema
11. máj 2015

@tlucka mri ma to, podari sa nabudúce neboj, sa s priatelom som mala malého az po 17 rokoch a 6 ivf kach a druhého po 19 prirodzene, takze urcite sa nieco podobne stane aj tebe🙂

tlucka
11. máj 2015

@gagirl
@zibi
@santeema Ďakujem dievčatá. Snáď sa dám do poriadku a pôjdeme bojovať ďalej

bergalm
11. máj 2015

@lienka_1 moja myslim na Vas a silno drzim paluchy nech to dopadne dobre u Vas

bergalm
11. máj 2015

@tlucka mrzi ma to velmi ☹ musis sa dat troska dokopy a urcite to vyde a budes maminka

bergalm
11. máj 2015

@haimi drzim Vam trom strasne moc moc palce,aby ste boli ok,ale Vy to date 😉 moc moc myslim aj na Vas

lienka_1
11. máj 2015

@zibi vcera som este bola. Dufam, ze som aj dnes a budem aj zajtra a potom este spon 36 tyzdnov. Dakujem za srdiecko! 😉

lienka_1
11. máj 2015

@bergalm Dakujem! 😉

lienka_1
11. máj 2015

Dievcata, dakujem Vam za vsetky srdiecka. Pribudaju a ja neviem presne od koho, ale viem,ze od Vas. 😉

andrejta
11. máj 2015

@tlucka je mi to velmi velmi luto ☹

nelly3
11. máj 2015

@tlucka moja je mi to luto, cas preboli a pojdes opat do boja, tebe sa to urcite podari, ked uz si bola tehulka, neboj dotiahnes to aj ty do stastneho konca ako nasa speranza.
@lienka_1 ty pome ho domov, ziadna praca, myslim na teba 😵

tlucka
11. máj 2015

@andrejta ☹ Čo narobím... Snáď sa aspoň kyretu vyhnem. Zatial mi vôbec nič nedali, ráno mi lekárka chcela podať Oxytocin, ale prednosta bol proti, že možno sa ešte stane zázrak ☹

tlucka
11. máj 2015

@nelly3 Ďakujem moja. Nielen fyzicky, ale hlavne psychicky sa musim dať dokopy. Lebo skončím u pinelíkov v Pezinku ☹ 🙂

nelly3
11. máj 2015

@tlucka
to dobre poznam, neboj este neskoncis v pezinku 😉

zibi
11. máj 2015

@lienka_1 drzimm palec

sona_fit
11. máj 2015

@tlucka. Je mi to strašne moc ľúto Luci, a tak som na Teba cez vikend myslela že už sa Ti to kráti do štvrtku kým pôjdeš na sono.... A dneska ked som v robote nakukla co nové, ani som sa už sústrediť nemohla. Takú nádej si mi dávala, tak som sa z vás tešila.... Ale máš úžasného manželíka keď ta potešil kyticou na deň matiek, tak to spolu zvládnete a raz sa dočkáte !!! Drž sa moja!

lienka_1
11. máj 2015

@zibi Dakujem! Doteraz to slo az prilis hladko. To aby to nebola taka nuda! 🙂

tlucka
11. máj 2015

@lienka_1 Leni, dúfam že ti to špinenie prešlo. Kedy ideš zase na kontrolu?

tlucka
11. máj 2015

@sona_fit Soni, aj mne je to hrozne ľúto najmä kvôli fakt skvelému manželovi, ktorému nedokážem dať detičky. Znovu po šiestich rokoch som v deň jeho narodením v nemocnici a prišli sme o druhé mimi. 😢 😢 😢 A ešte viac ma trápi, že som urobila nešťastných mojich najbližších, ktorí sa strašne tešili a držali nám palce ☹ ☹

lienka_1
11. máj 2015

@tlucka Spinila som iba vcera. Dostala som pambu a kanavit. Dnes chvalbohu nic. Zajtra idem na kontrolne hcg a ak sa bude dat, tak skusim drapnut lekara a pohovorit s nim. Vcera utekal k porodu a dnes bol pre marodku muz.

tlucka
11. máj 2015

@lienka_1 Veľmi ti držím palce, aby si to aspoň ty dotiahla do úspešného konca.

lienka_1
11. máj 2015

@tlucka Dakujem Lucka! Velmi si cenim, ze na mna mysli aj ked sama to mas teraz velmi tazke! Zatial je vsetko mozne. A ja verim, ze to bude ok.

tlucka
11. máj 2015

@lienka_1 Je pochopiteľné, že držím palce tebe, všetkým "korčuliam", všetkým snažilkám. Všetky sme tu na spoločnom ihrisku a bojujeme za rovnaký cieľ. Snáď nebudem ako typická slovač s názorom, že keď mne skapala jedna koza, nech druhým skapú dve. 🙂
Ja si budem musieť dať od koňa na chvíľu pauzu, dám sa so poriadku, absolvujeme nejaké dovolenky a pôjdeme do boja ďalej. Raz sa to určite podarí. No žiaľ, teraz som nebola na rade ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre