• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. júla 2017 
@speranza1 ahojky speruska:o) Myslim na vas velmi často a aj sa modlim nech vsetko dobre dopadne :dizzy_face: Od malej nestiham moc konikovat ale nezabudnem na starú gardu, na kočule :slight_smile: Prajem vellllaaaaa zdravicka a pohodu s bruškom :wink:
20. máj 2015 o 13:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 lienocka, gratulujem :slight_smile: síce trosku neskoro ale tým väčším srdcom! Az teraz som docitala dobru správičku , je to krasne nieco take citát! Uz len treba nainfikovať riusku, tincu, falinku a nezabudnúť na moje lásky Zuzu a bubacika :slight_smile:
20. máj 2015 o 14:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@zoji79 že sa aj ukážeš :grinning: :grinning: :grinning: no západ rapídne zaostáva už by sme mohli aj my zabodovať :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ani nepochybujem že malinká je krásna :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2015 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zoji79 Dakujem! :slight_smile: Velmi rada ich vsetky nakazim. Uz som im pisala, ze mi chybaju kocule do skupiny :wink:
20. máj 2015 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 A to dokedy mam prenasat:slight_smile::slight_smile:??? Sup sup
20. máj 2015 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky som po ranrfere 3den doteraz mi nic nebolo a teraz ma chyta depka a bolia ma hrozne prsia :unamused: co to moze byt?
20. máj 2015 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky..zajtra ideme pokecat s dr.Machacom..sme obj.na 12.30
.miesaju sa vo mne rozne pocity..radosti..nadeje..strachu..smutku.. spomienok..verim ze onedlho budeme konecne stastni..:slight_smile:
20. máj 2015 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@gagirl Zlatíčko, veľmi držím palce, aby všetko dobre dopadlo. Verím tomu, že čoskoro budete opäť šťastní . Zaslúžiš si to. Budem na teba veľmi myslieť. Daj potom vedieť, čo Macháč vymyslel. :wink:
20. máj 2015 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka dakujem pekne moja..si zlata..:slight_smile:Dam potom vediet co vymyslel.;)A ty ako sa mas?po psych.stranke asi tazko..to viem..a nakoniec si sa vycistila sama?Kontrolne sono si uz mala?..
20. máj 2015 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grece ahoj..tazko povedat podla priznakov co citis po vklade..tie su vzdy nejasne..mozu znamenat to aj ono..Zostava len verit ze to vyjde a mysiet pozitivne aj ked je to tazke..
20. máj 2015 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl budem držať palce určite niečo vymyslí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. máj 2015 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 dakujem..verim ze to najlepsie pre nas..:slight_smile:
20. máj 2015 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl Ďakujem za opýtanie. :wink: V podstate sa mám celkom fajn. Občas ma popadne smutná chvíľka (hlavne keď mi volajú tehotné kamošky) :frowning2: :frowning2:Ale musíme to nejako zvládnuť. :frowning2: Ešte budem pár dní doma, tak si užívam slniečka a oddychu. ... Keby to bolo v neskoršom štádiu tehotenstva, tak by som to určite zvládala horšie... Našťastie na kyret som nemusela ísť, vyčistila som sa sama. Bola som na kontrolných sono vyšetreniach a všetko bolo OK. Ale teda urobili mi kontrolné kultivávacie, či nebol nejaký zápal. A bola som aj na hematológii a endokrinológii na vyšetreniach, tak som zvedavá na výsledky. A ešte sa objednám na imunológiu (asi by som mala aj na psychiatriu) a potom do Brna :slight_smile: :slight_smile: Snáď to dopadne nabudúce lepšie :slight_smile:
20. máj 2015 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl Majuska verim ze sa bojis a miešajú sa v tebe rôzne pocity, ale ver ze tento krát bude uz vsetko v najlepšom poriadku :slight_smile: a vas anjelicek vam pošle súrodenca :slight_smile:
Velmi ti to prajem a budem ti držať paste aj palce :slight_smile:. Daj vediet co navrhol doktor.
20. máj 2015 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl neboj niečo už vyšpekuluje a budeš tehuľka :slight_smile: :slight_smile:
20. máj 2015 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl drz sa tam zajtra, som na teba aj myslela, ci sa nestretneme, ze budem vysielat pozitivnu energiu. :slight_smile: ale ja idem uz rano na 9tu Koudelkovi na utz, tak sa minieme.. urcite ta povzbudi a nakopne do dalsieho boja, treba sa nechat nakazit ich optimizmom, drzim palce.
20. máj 2015 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka aha..tak aspon cisteniu si sa vyhla.som rada ze si v poriadku..a veriim ze najblizsie vam to uz vyjde na celych 9 mesiacov..Drz sa moja. :slight_smile:A dakujem za srdiecko;)
20. máj 2015 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl :slight_smile: Dúfam, že potešilo. :slight_smile:
20. máj 2015 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu1108 dakujem pekne Zuzka.:slight_smile:Urcite dam vediet co nove..A ty co mas nove?..
20. máj 2015 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vernazza ahoj..ano..asi sa minieme..dakujem za podporu..A ty si uz tehulka?uz mam v tom trocha nejasno..;)
20. máj 2015 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka ano..velmi;)
20. máj 2015 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl ja teraz 2x v RF stimulujem, dnes bude pozerať foliky.. Na jeseň sa to aj podarilo, ale iba do 8tt.. Ja som bola v tej várke haimi a spol.:slight_smile: Tak teraz si musíme vytvoriť novú várku tehuliek, lienka a mircalla už začali, my sa musíme pridať čo najskôr! :slight_smile:
21. máj 2015 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@vernazza to je velmi dobrý prístup, držím palce na dnes na folikuly. Aj ja chcem patriť do tejto prave vytvorenej úspešnej skupinky :slight_smile:
21. máj 2015 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 haha ze sa ti páčim ... A to si ma este nevidela :slight_smile:))))))))))
Ty este niekoho poznas co vyskúšal / skúša nativ alebo soft?
21. máj 2015 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matusik6 ahoj, ja este nie, ale chcela by som. Tiez sa na to chystas?
21. máj 2015 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grece ahoj, nic len "see and wait"! :wink: 3.den nic neznamena, to skor po tyzdni ak tak... :wink: No stres, lebo pocity, priznaky su podobne tak ci onak...pockat si len na ten vysledok...a verit! :slight_smile:
Prsia mozu pobolievat aj s liekov, progesteron.
Drzim palce!!!!
21. máj 2015 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky,dnes poradna a ma mi dr.merat a vazit nasho drobceka 1xod morfolo.utz.som strasne zvedava a aj sa obavam ci je laska ok a nie nejako pozadu :confused: uz teraz som troska nervozna a co potom do poobedia?ked mam termin jaaj vzdy sa citim nervozne pred poradnou....
21. máj 2015 o 09:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm Držím palce. Neboj, všetko dobre dopadne :slight_smile:
21. máj 2015 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte kočky možem sa spitat reprofit a reprogenesis je to iste centrum??dakujem
21. máj 2015 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubbbulik nie, nie je to rovnake centrum :relaxed:
21. máj 2015 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok